VB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is mindket meccsre Griezmann es 1-es a tippem, de nekem igy is fasza, sorsolassal meg nyerhetek  ;D
Csungi, probaltad a kuki torlest meg ilyenek? Lehet hogy megerne egy probat. Mondjuk a meccsek a fooldalon sincsenek.

Latom hogy vannak itt-ott tenyleg bicskanyitogatoan bunko kovetelozesek, beszolasok, de most inkabb az Admin reszerol erzem ezt, raadasul jogtalanul  :redchug:

Az előttem szólóval egyetértek.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 06, 2018, 18:20:47
Negyeddöntők - nyertesek:

URU - FRA: Alex10
BRA - BEL: prigioni1
SWE - ENG: Souske
RUS - CRO: Salvio

#78 július 13, 2018, 17:22:47, SPF Admin
Elődöntők - nyertesek:

FRA - BEL: RedMunchen
CRO - ENG: Nezocsa


#80 július 13, 2018, 16:48:29, SPF Admin
VB Mérkőzéstipp - Bronzmérkőzés:


Tippelj a mérkőzés kimenetelére az alábbi előzetes végén, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 10.000 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhetsz:


Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 900.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


#81 július 13, 2018, 16:47:44, SPF Admin
VB Mérkőzéstipp - Döntő:


Tippelj a foci-vb döntő kimenetelére az alábbi előzetes végén, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 15.000 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhetsz:


Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a döntőre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 4.500.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2018, 23:09:36
Elődöntők - nyertesek:

FRA - BEL: RedMunchen
CRO - ENG: Nezocsa

BEL - ENG: Knapp

Gratulálunk.  :beerchug:

FRA - CRO: todika

Gratulálunk.  :beerchug:


Sziasztok!

Unibet mikor írja jóvá a bónuszokat?

Köszi!

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 18, 2018, 15:44:11
Sziasztok!

Unibet mikor írja jóvá a bónuszokat?

Köszi!

Miután mi átküldjük a listát nekik.


Az unibet kb. mikor szokta jóváírni,mert nálam se kép se hang ez ügyben?