Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ha ez a jackpotos kérdés tisztázásra kerül engem is érdekelne, hogy az megmarad alapból vagy ott is bízni kell az utolsó pörgetésben.

Na ez a helyzet, úgy néz ki megmarad. :) De mivel több szem többet lát, még rákérdezek 1-2 további chatesnél, biztos, ami biztos.




Szerencséd akkor, hogy nem hallgattál rám  :D Gratulálok, pöpec nap akkor ez! :ok:

Ha eurós számlád lenne, akkor most abban nyertél volna ennyit? :D

WH-n 2euros téten beadta a bonust a rainbow játék,62euro lett,de utána totál off....rohadnameg nem sikerült kiszedni semmit >:( :'( :crazy:

WH vegas 15 sec free este 21től 01-ig mind a 4 órában. tehát 4x15 sec

Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 29, 2018, 11:01:30
WH vegas 15 sec free este 21től 01-ig mind a 4 órában. tehát 4x15 sec

köszi az infot :great:

Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 29, 2018, 11:01:30
WH vegas 15 sec free este 21től 01-ig mind a 4 órában. tehát 4x15 sec


Nekem mostanra eltűnt az a promós kis füles a főoldalról :S most ilyenkor mi a helyzet? Valakinek hasonlo? Most kellene kezdodnie🤓😃

Idézetet írta: patrikk05 Dátum május 29, 2018, 21:00:05

Nekem mostanra eltűnt az a promós kis füles a főoldalról :S most ilyenkor mi a helyzet? Valakinek hasonlo? Most kellene kezdodnie🤓😃


***** Még délután láttam

Én látom, de nem fontos látni, meg kell nyitni egy must drop slotot és abban aktiválni.

Kemény nagy 0 az első körben 😂😂😂

Hello.
Sikerült a wh-n az ingyen pörikből felmenni 100 eurora,de még sajnos nem fizettem be ,csak akkor vehetem ki a pénzt ha lesz befizetésem?

Idézetet írta: 8szabo8 Dátum május 30, 2018, 00:44:58
Hello.
Sikerült a wh-n az ingyen pörikből felmenni 100 eurora,de még sajnos nem fizettem be ,csak akkor vehetem ki a pénzt ha lesz befizetésem?

nem, kifizetnek befizetés nélkül is. Bár a hosszú távra gondolva illene valami reális forgalmat is bonyolítani az ingyen pöriken túl..

Sikerült.
És mi a tapasztalat,mennyi idő alatt fizetnek ki?

Party-n van clickcard minden szerdan a promo szerint, de nem tudom hogy mindenkinek jar-e. Lehet freespineket, depo bonuszokat nyerni, de kaparossal en meg nem nyertem ilyet :D