Nightisdark - Napló 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 09, 2015, 07:08:54, nightisdark
Sziasztok!

Néhányan már biztosan ismertek, olvastátok korábbi naplómat. Csalóka a nevem alatt szereplő haladó fogadó titulus, ugyanis még kezdőnek tartom magam. A célom az lenne az új napló indításával, hogy egy új fejezetet kezdjek a sportfogadói pályafutásomban. Szilárd elhatározásom szerint meg kívánok szabadulni azoktól a dolgoktól, amelyek hátráltatnak a sikerhez vezető úton. Nézzünk két konkrétumot:

- TILT (pókerből ismert fogalom): vesztes fogadás, vagy vesztes fogadások sorozatát követően fellépő hirtelen érzelmi reakció, mely túlzott kockázat vállalását eredményezi, akár teljes bank felrakását egy tippre (ennek a vége előbb-utóbb mindig csőd)

- erre nem tudok konkrét egy szavas definíciót, de úgy fogalmaznám meg, hogy túl sok tipp megjátszása. Ezekből az következik, hogy a tippek nem kellően megalapozottak, így az előző pontot idézik elő.

Ezt a két hibát vélem a legsúlyosabb problémának, így ezekre igyekszem megoldást találni.

Az egyik módszer Laudrup bank menedzsment tippje, mely szerint 3 alaptétnél több ne legyen fent a fogadóirodánál, és a nyereséget célszerű leutalni.

Az alaptétem 20 EUR lesz, mely a fogadásra szánt bank 3.33%a (600 EUR bank). Ez a pénz félre van téve, csak erre szánom, ha az egész bukik, akkor sincs semmi.

Az oddsok alapvetően 1.5-ig fognak terjedni, törekszem a single fogadásokra, de természetesen lesznek kombik is (az odds kombik esetében sem fog 1.5 főlé menni).

Sportokat tekintve szinte kizárólag a labdarúgás lesz terítéken, néha esetleg kézilabda (bár itt jóval szűkösebb a kínálat).

A célom az, hogy havonta ÁTLAGOSAN 100 EUR profitot érjek el, illetve hogy az előttem álló 1 év alatt ne menjek csődbe.

Elég kemény célok, különös tekintettel az eddigiekre, de muszáj kitűznöm olyan célt, ami motivál és inspirál.

Ha bárkinek van meglátása, hozzászólása, csak nyugodtan írjon (akár ide a naplóba is).

Sok sikert mindannyiunknak!

N.

Sok sikert. Én a havi célt eltörölném a helyedbe mert biztos lesznek olyan hónapok amikor 200 eurot fogsz leutalni de a következőben nullát.

Élő

1   Felett: 1.5   Tadzsikisztán v Ausztrália
(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/09/2015   Egyik sem   1.16   Függőben
2   Felett: 1.5   Malajzia v Szaúd-Arábia
(Mérkőzés gólok - további piacok)   08/09/2015   Egyik sem   1.30   Függőbe

1.51x


74' 0-2
73' 1-1

1   Felett 2.5   Banik Ostrava - U19 v Sparta Prága - U19
(Összesített gólok)   09/09/2015   Egyik sem   1.28   Függőben

2   3.5 felett   Stan Wawrinka v Kevin Anderson
(Szettek száma - 2 esélyes)   09/09/2015   Egyik sem   1.40   Függőben


1.79x

2-3
3-0

Élő

1   Felett: 0.5   Slovan Liberec - U19 v FK Pardubice - U19
(Mérkőzés gólok)   09/09/2015   Egyik sem   1.53   Függőben


:icon_confused:

1   Mallorca   Mallorca v Huesca
(Nincs fogadás döntetlenre)   10/09/2015   Egyik sem   1.61   Függőben



Na, ez gyorsan ment. Az első 3 alaptét el is úszott.  :beerchug:

Egy darabig off.

Jártamban-keltemben belebotlottam egy lottózóba, aztán gondoltam benézek. Végül fél óra válogatás után az alábbi "tutit" raktam meg:

@ Bilbao
@ Juventus
@ Mönchengladbach
@ Celta Vigo

A fő elv annyi volt, hogy csak hazai győzelemre tippelek. A végső odds 5 felett van valamivel, Ez tényleg csak móka, aztán hátha leesik végül, ki tudja. Mindenesetre meg akartam örökíteni itt is, hátha később tanulok belőle.



Idézetet írta: nightisdark Dátum szeptember 11, 2015, 11:21:20
Jártamban-keltemben belebotlottam egy lottózóba, aztán gondoltam benézek. Végül fél óra válogatás után az alábbi "tutit" raktam meg:

@ Bilbao
@ Juventus
@ Mönchengladbach
@ Celta Vigo

A fő elv annyi volt, hogy csak hazai győzelemre tippelek. A végső odds 5 felett van valamivel, Ez tényleg csak móka, aztán hátha leesik végül, ki tudja. Mindenesetre meg akartam örökíteni itt is, hátha később tanulok belőle.

Na, ezen se kellett sokáig izgulni.  ???

A mai napra az alábbi 2 tippet gondoltam megpróbálni.

West Ham - Newcastle

A West Ham mellett több dolog miatt tettem le a voksomat. Egyrészt hazai pályán idáig nem sikerült győzniük, másrészt kapóra jön nekik a rendkívül gyenge Newcastle, hogy ezt a rossz sorozatot megszakítsák. A Liverpool és az Arsenal elleni idegenbeli sikerek azt mutatják, hogy képesek jó teljesítményre, csak hazai pályán idáig nem jött ki a lépés. Remélhetőleg tanultak a srácok az utóbbi 2 hazai meccsből, és ma az eredményben is megmutatkozik, hogy a hazaiaké a jobb csapat.

Tipp: West Ham 2,01x (Tippmix)

Sampdoria - Bologna

Itt nem tudok mit hozzátenni a tipphez. A Samp jobb csapat, remek focit játszik, és hazai pályán lesz, egyértelmű meccs lesz szerintem. 

Tipp: Sampdoria 1,82x (Tippmix)


2-0
2-0

Kezdődik a BL, yuppiii.

Sevilla - BM

Sevilla győz és 1,5 gól felett

1.82x (tippmix)

Real Madrid - Sahtar

RM győz és 2,5 gól felett

1.4x (tippmix)


3-0
4-0


Idézetet írta: nightisdark Dátum szeptember 15, 2015, 16:57:08
Kezdődik a BL, yuppiii.

Sevilla - BM

Sevilla győz és 1,5 gól felett

1.82x (tippmix)

Real Madrid - Sahtar

RM győz és 2,5 gól felett

1.4x (tippmix)


3-0
4-0


Ez most bejött ! Gratula !  :great:

Olympiakos - Bayern München

Tavaly a görög csapat mindhárom hazai meccsét megnyerte a csoportkörben, és nem rossz játékkal, nem rossz csapatok ellen (a későbbi döntős Juvét is megverték). Azt azért nem tartom valószínűnek, hogy nyernek a bajorok ellen, de 1 gólra mindenképpen jónak tartom őket!

Tipp: Olympiakos szerez gólt 1.7x (tippmix)


Dynamo Kijev - Fc Porto

Az odds alapján elég bátor tipp, de szinte biztos vagyok benne. Tényekkel nem tudom alátámasztani, ezt csak érzem.

Tipp: Porto győz és gólok 1.5 felett 3.55x (tippmix)
2-2

Leverkusen - BATE

Nincs csúcsformában a német csapat, de egy BATE-t álmukból felkeltve is meg kell, hogy verjenek.

Tipp: Leverkusen győz és gólok 1,5 felett 1.4x (tippmix)


4-1