Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 22, 2018, 12:04:29Sorry, the maximium stake limit on this selection is Euro11.17 (or equivalent). Please click Confirm to place this bet at the amended stake value

Akkor ezek szerint mégsem olyan független a GVC Holdingstól az iroda, ha képesek voltak a korlátozásokat is átvenni, így meg sok értelme van a bónuszoknak... nekem 55 eurót engedett felrakni egy PL meccsre 1X2 piacon 2.00 alatti szorzóra.  :noway:

Van valakinek tapasztalata USD számlával a Spbullon?
Gondolom Skrill-re ki tudnak fizetni USD-ben konverzió nélkül?
(Bank transfer esetén konvertálnak EUR / HUF -ba?)

Idézetet írta: ballotta Dátum szeptember 23, 2018, 22:14:01
Van valakinek tapasztalata USD számlával a Spbullon?
Gondolom Skrill-re ki tudnak fizetni USD-ben konverzió nélkül?
(Bank transfer esetén konvertálnak EUR / HUF -ba?)

Skrill USD-ben van?


Idézetet írta: ballotta Dátum szeptember 24, 2018, 17:05:47
aha

Sportingbull ha dollár alapú, illetve ha a Skrill is az, akkor nincs váltás, max. a kifizetési díjt számítják fel.

Kaptam egy bónuszajánlatot, mely szerint ha a hét első 3 napjában befizetek 6000 ft-ot és azt megforgatom egy bizonyos kaszinó játékon, akkor kapok a következő napon (azaz ma) 6000 ft bónuszt.
Befizettem, automatázva megforgattam (50-es és 10-es széria 100 ft-os tétekkel), de nem írtak jóvá bónuszt.
Ma megnéztem a tranzakció történetet, hát az első pörgetést nem 100 ft-osnak, hanem 95-ösnek vette, így csak 5995 ft volt az összes forgatás...    ::)

Gondolom, ez valami pár forintos bónusz maradványösszeg miatt lehetett, erre érdemes odafigyelni.

A sportingbetnél meg ottmaradt 2459 ft-om, amit nem tudok kiszedni sem banki utalással, sem VISA kártyás kifizetéssel, mert a minimálisan kiutalható összeget nem éri el.
Oké, buktam már többet is életemben, de érdekes, hogy az ügyfélszolgálat két hét alatt egy választ sem tud megszülni.

Kaptam én is kaszinós bónuszt. 10 euróért kellett volna pörgetnem roulette-en 10 euró bónuszért. Beléptem a sima Roulette 0,1-50-es szobájába, feltettem 5-5 eurót a második és harmadik harmadra, megnyomtam a pörgetést és kis várakozás után a rendszer kiírta, h a játék nem elérhető, próbáljam meg később. A játékból való kilépés után viszont azt kellett látnom, hogy 10 euróval csökkentve lett az egyenlegem.  :D

Én nekem ezt küldték: "Fizessen be és szerezzen 100% feltöltési bónuszt akár 7500 HUF értékben!" Vasárnap éjfélig érvényes.

OFF:
A Betclic néhány nyerőgépénél volt jellemző, hogy a belépést automatikusan pörgetésnek vette, s nem a legkisebb összegre volt beállítva a tét, illetve gyakran nyereménnyel sem párosult...

ON:
A bónuszhoz tartozó leírás is itt van, ha valakit érdekel:
Ez az ajánlat csak azoknak az ügyfeleknek érvényes, akik ezt közvetlenül kapták SMS-ben vagy emailben a Sportingbulltől, vagy megjelent nekik weboldalunkon. Ez az ajánlat csak a következő Sportingbull ID-vel vehető igénybe: 13627471
A befizetési bónusz megszerzéséhez legalább egyszer fel kell töltenie számláját 2018.09.28. 0:01 CEST és 2018.09.30. 22:59 CEST között, a befizetési bónusz a promóciós időszak első befizetésére érvényes.
A promócióban megszerezhető maximális feltöltési bónusz összege 7500 HUF.
A bónuszt a következő munkanap írjuk jóvá az ügyfél számláján.
A bónuszt legalább:
- ötször, minimum 1.5x szorzóval kell megforgatni a sportfogadáson vagy
- minimum 20x a Kaszinóban,
mielőtt a bónusz és az abból származó nyereség kivehető lesz a számláról.
A promóció keretében jóváírt bónusz 30 napig érvényes. A fel nem használt vagy meg nem forgatott bónuszt 30 nap után eltávolítjuk a számláról, az összes ebből származó nyeremény is törlésre kerül. Ezután csak az eredeti befizetés maradéka vehető ki a számláról.
Ezen bónusz megszerzése nem teszi lehetetlenné más bónuszok megszerzését.
A Sportingbull továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz, ingyenes fogadás vagy ajánlat jóváírása előtt kielégítő dokumentációt kérjen.
A Sportingbull fenntartja a jogot, hogy ezt a promóciót törölje vagy visszavonja vagy bármilyen feltételt megváltoztasson előzetes értesítés és indoklás nélkül.
Az ajánlat csak egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, számlánként, IP címenként. Bármely ügyfél, akit kettős számlanyitáson érünk, elveszti összes bónuszát az összes számlájáról.
A Sportingbull a kizárólagos döntéshozó a promócióval kapcsolatban és a döntése végleges és nem fellebbezhető.
A Sportingbull általános szabályai erre a promócióra is érvényesek
.

Ha valakit érdekel, próbából csináltam egy kifizetést, minden korrekt, úgy ahogy volt. Egyébként nagyon
nem tetszik.

Sziasztok! Itt befizetés nélkül is lehet kifizetést igényelni? Nálam bónusz elvesztése nélkül a teljes egyenlegem írja ki, ami kifizethető.

Mivel azt mondták, hogy azért helyeztek át ide minden magyar ügyfélt, hogy kifizethessék a számlájukon levő összeget, elméletileg igen.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 27, 2018, 21:05:37
Kaptam egy bónuszajánlatot, mely szerint ha a hét első 3 napjában befizetek 6000 ft-ot és azt megforgatom egy bizonyos kaszinó játékon, akkor kapok a következő napon (azaz ma) 6000 ft bónuszt.
Befizettem, automatázva megforgattam (50-es és 10-es széria 100 ft-os tétekkel), de nem írtak jóvá bónuszt.
Ma megnéztem a tranzakció történetet, hát az első pörgetést nem 100 ft-osnak, hanem 95-ösnek vette, így csak 5995 ft volt az összes forgatás...    ::)

Gondolom, ez valami pár forintos bónusz maradványösszeg miatt lehetett, erre érdemes odafigyelni.

A sportingbetnél meg ottmaradt 2459 ft-om, amit nem tudok kiszedni sem banki utalással, sem VISA kártyás kifizetéssel, mert a minimálisan kiutalható összeget nem éri el.
Oké, buktam már többet is életemben, de érdekes, hogy az ügyfélszolgálat két hét alatt egy választ sem tud megszülni.

Még az üzenetem beküldésének estéjén válaszolt a sportingbet, kifizetik bankszámlára a bentragadt összeget, illetve azóta a sportingbull is méltányosságot gyakorolt és jóváírták a 6000 ft bónuszt az 5995 ft-os forgatás után...
Ez is hozzá tartozik a teljes képhez.

Érdekes tapasztalat:
egy hete kaptam én is 1.200 huf ingyen fogadást plusz további 18k ingyenest feltöltés esetén, de nem foglalkoztam vele. Nem sokkal később érkezett 2400 ingyen fogadás plusz 36k ingyen feltöltés esetén. Ezzel sem foglalkoztam, és ma reggelre tudták überelni: 2400 ingyen fogadást írtak jóvá és további 54k ingyen fogadást adnak feltöltés esetén.
Lassan már kezd érdekelni a dolog, ez az ajánlat csütörtök éjfélig érvényes.
Valaki tapasztalt hasonlót, meddig mennek fel? :)