Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: forzainter Dátum november 30, 2014, 10:13:12
Egyértelmű volt!!! A héten a meccs előtt a Fradi szorzója 1,55-1,6 körül mozgott. Meccs előtt lement 1,25 körülire. Félidőben vezet a KTE, ekkor a Fradi győzelemre 1,96-ot, KTE győzelemre 3,25-öt adtak ....

Nyilván megfordították, nyert a Fradi és lejött a klasszikus félidő 2-es, vége 1-es!

Szép volt KTE, ezért nem megy ki a meccseitekre a kutya se!
gondolom akkor telibe basztad keményen ;D ;D ;D ;D

#46 november 30, 2014, 17:46:49, Knapp
Idézetet írta: forzainter Dátum november 30, 2014, 10:13:12
Egyértelmű volt!!! A héten a meccs előtt a Fradi szorzója 1,55-1,6 körül mozgott. Meccs előtt lement 1,25 körülire. Félidőben vezet a KTE, ekkor a Fradi győzelemre 1,96-ot, KTE győzelemre 3,25-öt adtak ....

A megfigyeléseim alapján inkább az esélytelenebb csapat szorzója szokott csökkenni meccs előtt, mikor jön a félidei meglepetés és végén a papírforma.
Persze ha kötésben játszották a srácok az MTK meccsel, akkor nem nagyon van hatással a szorzóra..  :)

Az utóbbi években az MTK, az UTE és a Debrecen hozott az átlagnál többször ilyen meccseket, pont az MTK-Pécs után gondoltam rá, hogy kettes kötésekben, 50 ft-os alaptétekkel játszva is hozhat egy ilyen kombi 30,000-t...
Persze a Fradi meccset sem játszottam V/H-ra, de mikor láttam, hogy a 42. percben 11-esből szerez vezetést a vendégcsapat, akkor legalább az 1X-et megszórtam.

Knapp!Elnézést a kisebb kiigazításért, az én megfigyeléseim szerint ez a magyar sorrend: Diósgyőr(16), Győr(15), Pápa(14) és Haladás(13).Utánuk következik a Pécs(12), Paks(11), Debrecen(11) trió és őket követi szorosan az Újpest(10) és Kecskemét(10).Az elmúlt bő 4 év termése a zárójeles szám csapatonként Félidő/Vége teljes fordulás terén ;)  ::)

Idézetet írta: csibike1 Dátum november 30, 2014, 16:55:23
Knapp!Elnézést a kisebb kiigazításért, az én megfigyeléseim szerint ez a magyar sorrend: Diósgyőr(16), Győr(15), Pápa(14) és Haladás(13).Utánuk következik a Pécs(12), Paks(11), Debrecen(11) trió és őket követi szorosan az Újpest(10) és Kecskemét(10).Az elmúlt bő 4 év termése a zárójeles szám csapatonként Félidő/Vége teljes fordulás terén ;)  ::)

Igaz, elnézést, erre a piacra az utóbbi másfél évben nem voltam ráállva, bennem a pontos statisztikák vezetése helyett olyasmik rögzültek, mint mikor egy szezonon belül az MTK és az Újpest oda-vissza eljátszotta ezt egymással!
De ebből jöttem rá, mennyire öreg vagyok, mert ez már majdnem 5 éves történet... (2009/2010, azóta egyébként egymás ellen nem játszottak ilyet)








Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 08, 2015, 20:25:40
mi itt a meglepő?:D

:D :D
Ezt benéztem. Csak ugye a Levski az ABA Ligában is indul, én meg valamiért automatikusan úgy értelmeztem, hogy ők voltak az 1,01-ek.

Ha indul az ABA-ban, ha nem,szerintem akkor is vicc,hogy azonos mérleggel rendelkező csapatoknál a vendégek szorzója 1,01!

Ez az 1,01 szorzó tényleg érdekes mert valóban a meccs előtt ugyanannyi ponttal álltak! Mik vannak ???