Darts - Grand Slam 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Grand Slam of Darts: Kilenc nyilason túl

Péntek este ismét színpadra lép a 9 nyilast dobó Dimitri van den Bergh! Olvasd tovább


Feltehetően a torna egyik legrövidebb napján kijön a tudásbeli különbség és sima meccseket láthatunk.
Van Gerwen -6.5 @ 1.72

#17 november 17, 2018, 18:20:45, butyi

Idézetet írta: olics Dátum november 17, 2018, 14:23:15
Feltehetően a torna egyik legrövidebb napján kijön a tudásbeli különbség és sima meccseket láthatunk.
Van Gerwen -6.5 @ 1.72

Andersonra en batrabban raknek egy ugyanilyen hendit, igaz hogy utalom Gerwent es ez is benne van a tippemben, de azert Clayton ha elkapja, siman partiban lehet, azert MvG mostanaban mar szerencsere nem a verhetetlen kategoria..

Ahogy vártam, jobban bírta Johnny tartani a kopaszt, néztem mindkét meccset, 12-11-nél Claytonnál valami félrement, 130-ról hat nyila volt, így is csak egy bull kísérlet maradt a végére, onnan már nem volt esélye, ott nagyon szétesett... Azért az látszik az utolsó néhány tornán, hogy MvG verhető, és a legjobb ember erre az elődöntős ellenfele, Gary! Most Clayton ellen is szenvedett azért a befejezésekkel a holland, Gary ellen ez véleményem szerint kevés lesz, én tuti rakom a skótot.

Na hát 2,75 Gary sikere, ezt semmi pénzért nem hagynám ott.. A kevésbé bátraknak Anderson +3.5 1,66-ért elég szép value szerintem.

Idézetet írta: peshark Dátum november 18, 2018, 10:33:08
Na hát 2,75 Gary sikere, ezt semmi pénzért nem hagynám ott.. A kevésbé bátraknak Anderson +3.5 1,66-ért elég szép value szerintem.

easy money :great:

Na hat remelem ezt sokan lattak, errol a meccsrol meg nagyon sokat fognak beszelni  ::)

Idézetet írta: peshark Dátum november 18, 2018, 22:09:28
Na hat remelem ezt sokan lattak, errol a meccsrol meg nagyon sokat fognak beszelni  ::)
melyik meccsről van szó? :beerchug:

Néztem a meccset de sajnos csak angol kommentárral, így nem értettem pontosan miért robbant ki a vita.
Valaki leírná pontosan? Mert Anderson annyira felhúzta magát, hogy simán bukta a meccs végét.

#25 november 19, 2018, 13:12:25, butyi
Idézetet írta: tonijani Dátum november 19, 2018, 07:50:33
Néztem a meccset de sajnos csak angol kommentárral, így nem értettem pontosan miért robbant ki a vita.
Valaki leírná pontosan? Mert Anderson annyira felhúzta magát, hogy simán bukta a meccs végét.
lehet megint befingott? :D
ezek után simán elképzelhető, hogy a múltkori ügyben is ő volt a tettes..
http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/darts-bizarr-egymasra-mutogatnak-andersonek-a-buz-miatt-2669697

Price üvöltözött, ahogy szokott, ha jól játszik, Andersont teljesen kizökkentette ezzel. Mégis mire számított?  :D Érdekes módon Whitlock és Suljovic is ki tudták ezt zárni.

Szép volt Price!  :beerchug: Ezzel nagy valószínűséggel jövőre is marad majd a PL-ben, ami a játékát tekintve nagyon is rendben van.


Az ikon, aki miatt elkezdtem nezni es jatszani a dartsot....

Barneynak 2019 lesz az utolso eve, a jovo evi vb utan befejezi profi palyafutasat.