"Hónap naplója"!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 09, 2017, 15:23:31, SPF Admin
"Hónap naplója"

Bátorítani szeretnénk minden egyes fórumtagunkat, hogy sportfogadás naplót vezessen, hisz ezáltal nem csak rendszerezhetné fogadásait, de tippjei/megtett fogadásai által segíthetne a többi fórumtársán, illetve nem utolsó sorban lehet, hogy jó tanácsokat, ötleteket szerezhetne akár tapasztaltabb fogadóktól is.

A Sportfogadas.org "szakmai bizottsága" kiválaszt a hónap folyamán egy pár naplót, mely szerintünk megérdemelné a "Hónap Naplója" címet. Bizonyos kritériumok szerint pontozzuk azokat, majd szavazásra bocsájtjuk a jelölt naplókat.
Végül a mi pontjainkat, illetve a szavazás (ti döntéseitek) eredményeit összevonjuk, s eldől, hogy kié volt az elmúlt hónap legjobb naplója.

Az illető napló tulajdonosa egy hónap erejéig kitüntetésben részesül úgy a fórumon, mint a főoldalon is.

Év végén pedig kihirdetjük az "Év Naplója" címet, akinek a tulajdonosa anyagi juttatásban is részesül.

A 2017-es év jutalma: 50€

Ezentúl minden egyes fórumtag csak egyetlen egy naplóval rendelkezhet. Amennyiben több stratégiát szeretnétek tesztelni, javasoljuk egy új téma nyitását az "Online Sportfogadás" részlegen, vagy ha igényelitek, akkor létrehozhatunk egy alfórumot is, tesztnaplók név alatt.

Amire nagyobb hangsúlyt fektetünk a jelöléskor:
- legalább heti rendszerességgel vezetett naplók
- átláthatóság
- pozitív hozamú tipparány/ROI
- tisztességes naplóvezetés
- tipp indoklása pár szóban

Elő a naplókat!  :beerchug:

Hónap naplója - Május 2017:

CaeSar - "Csokor!"
Pokerman - "Tenisz okosságok"
PetoPisti - "PetoPisti naplója"
BaXee - "Exotic"

Elindult a szavazás!  :beerchug:

Köszönöm a jelölést, nagyon megtisztelő.  :o 8) 8)

Én "Csokor"-ra voksoltam.  :great:

Köszönöm én is a jelölést, az én szavazatom is CaeSar-nak megy.  :ok:

#4 június 07, 2017, 16:29:37, butyi
köszönöm a lehetőséget, szavazat leadva! :beerchug:
GL! :cya:

Nálam Baxee volt a nyerő!

Nálam Baxee és CeaSer is nyerő volt, szó szerint, mert pénzt nyertem a tippjeikkel, amit ezúton is köszönök. Szavazni csak egy emberre tudok, ezért most CeaSeré a voksom!


A Csokor! napló volt most a legjobb, bár nehéz a választás.

A szavazás végeredménye:

CaeSar - "Csokor!" 21 (53.8%)
Pokerman - "Tenisz okosságok" 5 (12.8%)
PetoPisti - "PetoPisti naplója" 3 (7.7%)
BaXee - "Exotic" 10 (25.6%)

Összevonva a mi eredményeinket, illetve a szavazás eredményeit, a hónap naplója: CaeSar - "Csokor!"

Gratulálunk!  :beerchug:

Gratulálok CaeSar!  :beerchug:

Emellett minden jelölt jól szerepelt a májusi  hónapban, így mindenkinek jár a dicséret!   :ok:

Nem nagyon akartam ide írni, de gondoltam annyi jár a nevem mellé kattintóknak, hogy megköszönöm nekik. Thx  ;) Hízelgő a címre való nevezés, nem nagyon volt céljaim között a bekerülés. CaeSar-nak viszont nagy gratula, szépen megy a "bohóckodás", bár lehet a kevesebb néha több lenne ;D

Mindenekelőtt köszönöm a jelölést, illetve a rám szavazóknak is köszönöm a voksokat.  :ok:

A napló elindításakor nem volt célom, hogy 'versenyezzek'. Most viszont már nem bánom, azért sok jó napló van a témában, és jó érzés, hogy azt gondoltátok, hogy az adott hónapban nekem szavaztatok bizalmat.  :)  Nekem BaXee naplója nagyon tetszik, mert olyan tippeket boncolgat, amit az átlag tippelő első ránézés után át is ugrik. Ráadásul elég jól sülnek a tippek is, és a külalak is szép. Ugyan nem került a jelöltek közé, de én butyi naplóját is sűrűn olvasom. Bár ott sokszor tényleg nem tudni, hogy bohóckodásból kerülnek e ki a tippek, vagy valójában megjátszásra kerül e.

Még egyszer köszönöm szépen a szavazatokat!  :great: :redchug:

Ja, kösz Bázler a kritikát, kezdek én is rájönni, hogy néha a mennyiség a minőség rovására megy.  :ok:

Hónap naplója - Június 2017:

Suugger - Tenisz 2017

Irtis - Zuhanó oddsok stratégiája

CaeSar - Csokor!

oakland23 - OAKLAND BET's

robmiller - Renovatio-projekt


Elindult a szavazás!  :beerchug:

Köszönöm a jelölést!