US Open 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 24, 2017, 23:34:04, SPF Infó
US Open 2017






Augusztus 28. - szeptember 10. között a női és férfi teniszezők az amerikai nyílt teniszbajnokságon (US Open) lépnek fel.


Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket. :topbet_125:

Sharapova - Halep

Hú de komoly meccs volt ez, egyrészt sajnálni lehet, hogy egy Halepet elvesztettünk az első körben, viszont másrészt meg egy jó meccsel nyitottuk a Us Opent :)
Arra leszek kíváncsi, hogy Sharapova mennyire fogja tudni ezt az összeszedett, (legtöbbször) fegyelmezett játékot hozni. Nem is a nagyobb nevek ellen féltem, mert ott összeszedi majd magát, hanem ha összekerül egy lentebb rangsorolt, de veszélyes játékossal, akkor mit fog tudni kihozni magából. A fonákjai brutálisak voltak ma, főleg egyenesből ütött rengeteg nyerőt a nagyon fontos pillanatokban. Remélem sokáig eljut azért Maria, szurkolok neki.. :)

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 29, 2017, 11:01:45
Sharapova - Halep

Hú de komoly meccs volt ez, egyrészt sajnálni lehet, hogy egy Halepet elvesztettünk az első körben, viszont másrészt meg egy jó meccsel nyitottuk a Us Opent :)
Arra leszek kíváncsi, hogy Sharapova mennyire fogja tudni ezt az összeszedett, (legtöbbször) fegyelmezett játékot hozni. Nem is a nagyobb nevek ellen féltem, mert ott összeszedi majd magát, hanem ha összekerül egy lentebb rangsorolt, de veszélyes játékossal, akkor mit fog tudni kihozni magából. A fonákjai brutálisak voltak ma, főleg egyenesből ütött rengeteg nyerőt a nagyon fontos pillanatokban. Remélem sokáig eljut azért Maria, szurkolok neki.. :)

Sajnos a Mi Timink megállítja a 2. fordulóban!!!  :D

ATP US Open: Pályán Federerék!

Eljött az első forduló második játéknapja, ahol már pályára lép Rafael Nadal és Roger Federer is. A két legendára tényleg könnyed siker vár? Mi várható a többi mérkőzésen? Ivo Karlovic egy fiatal hazai reménységgel játszik, de Tomas Berdychre sem vár egyszerű feladat Ryan Harrison ellen. Tovább ITT!

Tippjáték! Vegyél részt játékunkban, és fogadásbónuszt nyerhetsz! A játékot IDE kattintva találod!

Az szép tipp volt :ok: sajnos lecsúsztam róla. :'(



Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 30, 2017, 12:38:40
ezekről is lemaradtál?  :( :-\
mert akkor nincs olyan nagy gond :beerchug:

Fucsovicsra akkor sem fogadnék, ha egy vak csimpánz ellen játszana. Majd előfizetek a butyi VIP SMS-re és nyerő leszek! :great:

Én mióta megtértem azóta nyereséges vagyok. Én Őt követem.

Idézetet írta: butyi Dátum október 09, 2015, 11:13:37
+10 egység profitnál el kell gondolkodni a napló bezárásán

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 29, 2017, 23:05:29

15.864

Én most már nagyon elgondolkodnék a napló bezárásán.  ;D

Egyszer fogadok női teniszre... mondom sima Babos bukó lesz, persze nem értek hozzá :D erre ez van.


Nagyot játszott Timi, sajnálom, hogy elfogyott úgy 2 óra játék után (ami persze érthető). Az első szettben öröm volt nézni, rég láttam így küzdeni, keményen játszani. Nem hittem, hogy tudja tartani az ütés-váltást Mariaval, márpedig egész sokáig bírta. A végén már felőrölte azért Timit Sharapova, ott már nem sok esély volt.

(Ui.: Amikor Mouratoglou tweetjét fordította a kommentátor (PATRICKMOURATOGLOU
Sharapova much tighter today. From nothing to loose in her 1st round to a potential tournament winner now. Pressure has changed side...), az angolt értő emberek haja kicsit égnek állhatott.. ;D ;D)

Timi 6-7 3-3 breklabdanal sajnos (megint) megreccsent  ;D  :'( Tudom, megint le lesz ugatva szegeny, de sztem is nagyot kuzdott, eselytelenkent helyt allt amig lehetett. Remelem a javulo forma ad neki egy kis onbizalmat, meg visszajon a motivacio (https://www.youtube.com/watch?v=_OJXePhXE4k) es odateszik magukat parosban, mert sztem boven bennuk van a top3 potencial. 

Ez van, van ami nem valtozik, peldaul a "GS-meno" luzerbrigad is hozta magat mint mindig, Kyrgios, Fognini, Muller, Karlovic, Sock es Tsonga, bar az utobbi kivetelesen nem masnap jott vissza egy pofonert  :D

Zverev is kiesett, bar sztem ez sem olyan nagy meglepetes. Ennyi breklabdat otthagyni nem lehet, ez valahol az elmult heteknek is koszonheto, kisse elfaradt fejben. No meg direkt megneztem, o 11800 lab felett futott (ami olyan 3,6 km), Coric 10000-et sem. Osszehasonlitva a szinten negy szettes Mayer-Gasquet -vel, ott fel oraval kevesebb ido alatt ketten hoztak ossze 16000-t, az idoben passzolo donto szettes Pouille-Donaldson meccsen meg ketten egyutt 17000-t, mondjuk ok mindketten eleg direkt teniszt tolnak. Na ja, amig szegeny Sascha gyereknek vadlija nincs, addig nem fog GS-t nyerni.

Rajta kivul meg Tsonga is elhasalt, de inkabb a mogottuk levok, azaz a bamulatos top 30 az erdekes (ez live ranking, nem feltetlenul egyezik a jelenlegi hivatalossal).

ATP US Open: Öregek esélye

Ha nyögvenyelősen is, de továbbjutott Roger Federer és Rafael Nadal sem hibázott. Alsó ágon viszont komoly favorit nélkül bárki képes lehet egy vaskos meglepetésre. Képesek ezt a helyzetet kihasználni a tapasztalt játékos, mint például Paolo Lorenzi vagy John Isner? Vajon idén újra keresztbe tud tenni Mischa Zverev John Isnernek? Olvasd tovább

Pedig megint nagy esély volt kis Zverev előtt, de hát majd talán jövőre. Testfelépítéséből kiindulva, ennyire nem tudnak rá plusz izmot rakni? Vagy akkor lassulna, vagy csak szimplán lusta súlyzós edzésekre?

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 01, 2017, 19:39:48
Pedig megint nagy esély volt kis Zverev előtt, de hát majd talán jövőre. Testfelépítéséből kiindulva, ennyire nem tudnak rá plusz izmot rakni? Vagy akkor lassulna, vagy csak szimplán lusta súlyzós edzésekre?

Coric méltatlanul elfelejtett tehetség. Fejben nem százas a srác (talán még az 50-től is messze áll), de bárkit képes lehet meglepni. Önmagát is.
Zverev meg nekem totál Davydenko-effektus. Technikás, hihetetlen lábmunkával, de ez a madárcsontozat nem sokra predesztinálja (szerintem). A plusz izomtömeg csak lassítaná, a térdei is szétkopnának (lsd.: Nadal), de a mostani generációnak ez sajátossága (mármint a hihetetlen vékonyság). A nagyok visszavonulása után az ATP a WTA szintjén lesz szerintem.

Coricra ráférne valami mentális képzés, meg hogy kicsit lehiggadjon. Olyan a srác, mint akit agyonnyom a bizonyítási vágy. Ez sokszor erőlködésbe megy át.