Haladó Fogadók Naplói

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Én most szerettem volna naplót indítani, de nincs 500 hozzászólásom! Ilyenkor mit lehet csinálni? Az sfp kupa gyözelmem uán járó 25 euro  sorsát követné a naplóm, ugyanis kreáltam egy stratégiát magamnak, ami remélem rendesen megtöbbszörözi a nyereményem!



Idézetet írta: 19nita74 Dátum január 02, 2015, 20:09:38
Ok vágom, de nem igazán vagyok kezdő!  :ok:   :beerchug:

Nem gond, majd ha meglesz az 500 hsz, átkerül ide a naplód ;)

Idézetet írta: 19nita74 Dátum január 02, 2015, 20:09:38
Ok vágom, de nem igazán vagyok kezdő!  :ok:   :beerchug:

Akkor tedd a szerkezstok naploja koze  ;D

Ok! Értem akkor kezdő napló! Végülis a naplóírásban az vagyok! ;D :great:

Fontos információk!

1. A naplók csak sportfogadás jellegűek lehetnek!
2. A képek/videók beszúrása (használata) engedélyezett, viszont a túlzásba vitt képhasználat tilos!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 05, 2016, 12:06:36
Fontos információk!

1. A naplók csak sportfogadás jellegűek lehetnek!
2. A képek/videók beszúrása (használata) engedélyezett, viszont a túlzásba vitt képhasználat tilos!

Fontos!

Ez egy sportfogadással foglalkozó fórum, s azon belül a naplók csak sportfogadással kapcsolatosak lehetnek! Megkérünk benneteket, hogy kerüljétek a trágár/bántó szavak használatát.

Fontos információ!

Egy felhasználó egy naplót vezethet. Lehetséges újat nyitni, de előbb a régebbit le kell zárni.
Mindezt az átláthatóság érdekében.

Amennyiben több stratégiát is tesztelnétek egyszerre, ezt ne naplóban vezessétek. Rendelkezésetekre áll a fórum erre vonatkozó részlege.

Köszönjük.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 13, 2017, 11:48:31
Amennyiben több stratégiát is tesztelnétek egyszerre, ezt ne naplóban vezessétek. Rendelkezésetekre áll a fórum erre vonatkozó részlege.
mire gondolsz?
:beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum április 13, 2017, 11:56:36
mire gondolsz?
:beerchug:

Arra gondolunk, hogy van aki párhuzamosan szeretne több stratégiát tesztelni/vezetni. Az vagy egyetlen egy naplóban oldja ezt meg, vagy a fórumon más részlegen vezetheti a többit.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 13, 2017, 12:59:36
Arra gondolunk, hogy van aki párhuzamosan szeretne több stratégiát tesztelni/vezetni. Az vagy egyetlen egy naplóban oldja ezt meg, vagy a fórumon más részlegen vezetheti a többit.
a fórumon melyik a másik részleg?
:beerchug:
:cya:

Idézetet írta: butyi Dátum április 13, 2017, 13:00:08
a fórumon melyik a másik részleg?
:beerchug:
:cya:

Kérdésed elegendő egyszer feltenned. Számos lehetőség van fórumunkon.  :cya:

de ha csak egy naplót nyithatok, akkor melyik másik részlegen nyissak egy másikat?
;D
:cya:

Idézetet írta: butyi Dátum április 13, 2017, 13:08:42
de ha csak egy naplót nyithatok, akkor melyik másik részlegen nyissak egy másikat?
;D
:cya:

Azon a részlegen, amelyen nyithatsz.