Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum május 08, 2012, 11:29:11
Sjöstrand leigazolása már tuti? Mert én még úgy olvastam, hogy ő az egyik jelölt, de pl. a EB legjobb kapusának választott Stanic is képben van, aki minden bizonnyal nem marad egy Metalurg Skopje szintű csapatba.

Mai NS tényként közli, hogy nyáron Vujinnal együtt Sjöstrandot is leigazolja a Kiel, Omeyer helyére, aki a Montpellierben folytatja a pályafutását (gondolom hazamegy levezetni).

Idézetet írta: Tomihmv Dátum május 08, 2012, 14:23:56
Mai NS tényként közli, hogy nyáron Vujinnal együtt Sjöstrandot is leigazolja a Kiel, Omeyer helyére, aki a Montpellierben folytatja a pályafutását (gondolom hazamegy levezetni).
A német oldalakon csak kérdőjeles a hír és a Kiel honlapján sem jelentették be Sjöstrand érkezését.
Ahogy Pisti is írta Stanic van még képbe náluk, de Sterbik és Heinevetter neve is felvetődött, mondjuk úgy tudom, hogy a Göppingennek van elővásárlási joga Stanicra, de a pénzük nincs meg hozzá.
Vujint meg szerintem egyből adják kölcsön valami Bundesliga középcsapatba.
Egyébként Omeyert én nem tartom, olyan sokra, nagyon fel van fújva...

Idézetet írta: Lufu Dátum május 08, 2012, 18:40:02
A német oldalakon csak kérdőjeles a hír és a Kiel honlapján sem jelentették be Sjöstrand érkezését.
Ahogy Pisti is írta Stanic van még képbe náluk, de Sterbik és Heinevetter neve is felvetődött, mondjuk úgy tudom, hogy a Göppingennek van elővásárlási joga Stanicra, de a pénzük nincs meg hozzá.
Vujint meg szerintem egyből adják kölcsön valami Bundesliga középcsapatba.
Egyébként Omeyert én nem tartom, olyan sokra, nagyon fel van fújva...

Oké, nem nézegettem külföldi portálokat, csak ennek a szennylap bajnoki döntővel kapcsolatos cikkét olvastam és mellette volt egy kis rublikában ezekről az igazolásokról szó.
Omeyerrel kapcsolatban igazad van, de azért tud ő.. Landin melyik Bundesligás csapatba fog menni (mintha ilyesmire emlékeznék)?


Idézetet írta: Tomihmv Dátum május 08, 2012, 19:03:11
Landin melyik Bundesligás csapatba fog menni (mintha ilyesmire emlékeznék)?
A Löwenben fog védeni jövőre. Jól járnak vele nagyon az biztos.

Hatalmas meccs volt a tegnapi Barca-Madrid! Kár, hogy csak kis téten mertem bejátszani az X2-t és a 2-est... Azért érdekes volt, hogy Lacika piros lapjáig a Barcának köze nem volt a meccshez...  :) 2. félidőre felfordult a pálya 10 percig !!! nem tudott gólt dobni a Tico, majd jött a zseni, Abalo és vert 3-at zsinórban és ezzel visszavették a vezetést. Innentől teljesen kiegyenlítődött a meccs, végén pedig csak 1-gyel tudott nyerni a Madrid és így, ha nem veszít pontot a Barca (amire nagyon nagy esély van) megnyeri a bajnokságot.

Viborg - FTC 30-31   Újra KEK győztes a Fradi!  :beerchug:

SZÉP VOLT LÁNYOK !!!!!  :beerchug: :ok:

Idézetet írta: Lufu Dátum május 13, 2012, 18:35:46
Viborg - FTC 30-31   Újra KEK győztes a Fradi!  :beerchug:

Mekkorát dobbant ismét a FRADI-SZÍV! :great: :great: :great: Egy élmény volt nézni ezt a csapatot, ahogyan szívüket-lelküket kitették a sikerért!

SZÉP VOLT LÁNYOK!!!  :beerchug:

A Veszprém a magyar bajnok és hivatalosan is bejelentették, hogy a következő szezontól Antonio Carlos Ortega lesz a csapat vezetőedzője.

MKB VESZPRÉM-PICK-SZEGED 29-21 (17-14)

VESZPRÉM: Alilovic, Fazekas, Liszkai (kapusok), Császár 3 (1), Gulyás 2, Iváncsik G. 6, Korazija, Laluska, Pérez, Schuch, Sulic 3, Terzics 7, Urban, Vilovszki, Vujin 8 (3). Edző: Mocsai Lajos.

SZEGED: Tatai, Mikler, Tóth M. (kapusok), Ancsin 3, Bajorhegyi, Beocsanin, Buday 1, Czina, Lékai 2, Nagy N., Pribanic 1, Prodanovics 6 (3), Sulc 3, Vadkerti 2, Zubai 3. Edző: Skaliczki László.

Idézetet írta: Lufu Dátum május 19, 2012, 18:33:41
A Veszprém a magyar bajnok és hivatalosan is bejelentették, hogy a következő szezontól Antonio Carlos Ortega lesz a csapat vezetőedzője.


Még a végén igaz lesz hogy a "fél" Barca átköltözik Veszprémbe  :D

#415 május 21, 2012, 23:43:13, Lufu
"Hivatalos oldalán jelentette be a Budapest Bank Liga negyedik helyén zárt Csurgó, hogy a lengyel válogatott második számú kapusával, Piotr Wyszomirskivel erősíti jövő évi keretét." :-X


És Bakó Botond marad a vezetőedző bár gondolkodtak a váltáson.

Csajok most selejteznek az Olimpiára. Románok 6 gólos underdogok a franciákkal szemben, nem ér meg egy-két ezrest a román csapat sikere 5.5-ből?

Vagy más tipp erről a kvalifikációról? Bet365 nyomja élőbe a meccseket, lehet szerintem egy-két igen jó fogadást kötni, ahogy néztem van itt egy két gyengébb csapat, mint a dominikai csajok  ;D
akik amúgy bomba jók  ;D

Spanyol csaj lőttek 10 perc alatt 10-et az argentínoknak, aztán a maradék 20 percben ötöt úgy, hogy az utolsó 10 percre egyet hagytak  :D Szépen taccsra tették az overem, ami a 10. percben még igencsak hatalmas tutinak tűnt...