Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azt hiszem lesz mit megmagyarázni. Ez rohadt ciki. Szerencsére elfelejtettem a meccset, pedig hét közepén tutira vettem a tj-t.

Haza sem gyertek ba.d meg!!! Maradjatok Szlovéniában.............

Amikor Harsányi kidőlt, már sejtettem, hogy baj lehet. De bazdmeg 53:00-nál még egál volt at állllllllás.
Ismét bebizonyosodott, hogy tuti tipp nem létezik. Én fasz még unibeten +4.5-ből is tettem egy kombira a magyarokat... Ilyen tényleg nincs

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 15, 2014, 09:49:16
Nincs jó előérzetem a magyarokkal kapcsolatban, én nem az első 15 perctől, hanem az utolsó 10-től félek.
Bár ne lett volna igazam, éreztem, hogy nem tudnak végig koncentrálni, nem is tettem semmit a meccsre.
Hiába jó a két top klubcsapatunk, ha nincs merítési lehetőség magyar játékosokból.
Most jön majd a fejek hullása, pedig akkor se lett volna minden rendben, ha kijutnak. Emlékezzetek az EB-re ott is milyen gyengék voltak.

Elég sokára sikerült lehiggadnom. hogy szalon képesen tudjak írni. A felháborodásom határtalan..
Ez az utolsó 5 perc nehezen emészthető.  :bash: :bash: :bash: :bash: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:
Egy épkézláb ember - beleértve a kapitányt is - nem volt, aki a fejetlenséget meg tudta volna állítani. Emberelőnyt hoztunk le ezen belül 3-0-val.
A meccset végig kontroll alatt tartottuk és a végén széthullott minden.
Mocsai kapitány ideje lejárt, vastagon benne volt ebben a vereségben. Soha nem tudott meccselni.

Most egy darabig kézilabdát nem szeretnék... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Egervárit a kézilabda-válogatott élére!

Ő most azt tanulmányozza, hogy tudna bíró lenni. Ez a hab sprézés a füvön komoly karrier lehetőség.
Határtalanul tudná kiélvezni rajzolási művészetét. :)

Mocsai nem mondott le a 2016-os Rio de Janeiro-i olimpiáról. Én igen.

Utánaszámoltam:

VB győztes --- Olimpia
VB 2.-7.     ---  kvalifikációs torna

Előreláthatólag: Spanyolország, Franciaország, Dánia, Horvátország, Oroszország, Svédország, Lengyelország lesz az első 7 helyezett.

Jön a 2016-os EB.

EB győztes (ha azonos a VB győztessel akkor a 2.)    ----- Olimpia

A selejtezők csoportbeosztása:

1. csoport: Horvátország, Norvégia, Hollandia, Törökország
2. csoport: Dánia, Fehéroroszország, Litvánia, Bosznia-Hercegovina
3. csoport: Szlovénia, Svédország, Szlovákia, Lettország
4. csoport: Szerbia, Izland, Montenegró, Izrael
5. csoport: MAGYARORSZÁG, Oroszország, Portugália, Ukrajna
6. csoport: Franciaország, Macedónia, Csehország, Svájc
7. csoport: Spanyolország, Németország, Ausztria, Finnország

Az előbb felsorolt 7 csapatot kizárva (Lengyelország a rendező) a következőkkel kellene megküzdeni az 1 db selejtezős helyért:
Norvégia
Bosznia-Hercegovina/Fehéroroszország
Szlovénia
Szerbia
Izland
Csehország/Macedónia
Németország

Ezeket mind meg kellene előzni és akkor is még csak az olimpiai selejtezőben van a csapat.
Esetleg még egy helyet adhat Európának a Nemzetközi kézilabda Szövetség, ha az EB győztes más lesz mint a VB győztes és az már szerzett kvótát a selejtezőre a VB-n. Mint London előtt volt.

Nem vagyok bizakodó.

A női Eb csoportbeosztása
A csoport (Győr): MAGYARORSZÁG, Spanyolország, Oroszország, Lengyelország
B csoport (Debrecen): Norvégia, Dánia, Románia, Ukrajna
C csoport (Varasd): Svédország, Németország, Horvátország, Hollandia
D csoport (Eszék): Montenegró, Franciaország, Szerbia, Szlovákia

Amennyiben a Németh-csapat továbbjut Győrből, Debrecenben az olimpiai bajnok norvég, a vb-harmadik dán, valamint a román és az ukrán válogatott alkotta négyesből a három jobbik vár rá.

A kontinensviadalt december 7. és 21. között rendezik.

Drámai csatában, a második félidőben szinte végig vezető magyar csapat 20-19-re kikapott a németektől. Úgy, hogy az utolsó percben mi támadtunk. 1 v 2 másodperccel még NEM IS PASSZÍVNÁL érthetetlen módon egy magyar játékos elvállalta a lövést. Visszarendeződés nem volt teljesen jó és a németek 4 mp alatt lőttek egy gólt.
Ez a világ vicce.
Mondhatjuk, hogy "magyarosra" sikeredett a vége, pedig fejben ez a magyar csapat sokkal jobb volt.

29.35nel Xnél kért időt Hajdú, 29.45nél Kurucz dobta rá, a kapus védett, és 60.00ra van írva a németek gólja.

Kurucz egyébként odavalósi ahova én, szoktam látni a városban..

#926 július 09, 2014, 22:55:42, drogos
Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2014, 22:33:54
29.35nel Xnél kért időt Hajdú, 29.45nél Kurucz dobta rá, a kapus védett, és 60.00ra van írva a németek gólja.

Kurucz egyébként odavalósi ahova én, szoktam látni a városban..

Sztem a németeknek nagyon nem volt 15 mpje. Szerintem 10 se. Ez a 29.45 honnan?
A német gól pont a sípszó előtt volt, az tény.

UPDATE: Biztos nem volt még 10 mp se hátra (kb 5 sec). Végig rohantak a pályán a németek, egy bepassz és a beálló rálőtte.
Hajdu 59.39-nél kért időt az egyik forrás szerint. Megmondom őszintén, h ezt nem figyeltem.



Így higgyünk a jegyzőkönyvnek..