Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 21, 2015, 13:06:11
Biztos, hogy nemet fognak mondani, de próbáld meg :)

Apropó! Miért fogadsz olyanra, főleg sok pénzzel, amit annyira nem is vágsz?! Nem hiszem, hogy a kínai bajnokságot kennéd-vágnád :) No offense  :ok:

Ugyanezt akartam én is kérdezni. Ez már másnál is felmerült mint probléma. Nem vágja a témát, fogad rá nagy pénzben és veszt.

Az irodák a legtöbbet keresnek az ilyen szarokon hogy kínai kézilabda bajnokság, indiai U17-es jégkorong meg hasonlók....

hat azert fogadtam arra mert azt hittem h tevedet a bet mikor megadta hogy 40.5 folott lesz-e a merkozes golok szama,mert az elso felido 20-9re vegzodott s gondoltam h a masodik felidoben csak dobnak 12 golt.Nem tudtam errol a hulye kegyelem szabalyrol...

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum augusztus 21, 2015, 13:11:00
hat azert fogadtam arra mert azt hittem h tevedet a bet mikor megadta hogy 40.5 folott lesz-e a merkozes golok szama,mert az elso felido 20-9re vegzodott s gondoltam h a masodik felidoben csak dobnak 12 golt.Nem tudtam errol a hulye kegyelem szabalyrol...

Hülyeség volt ezt tenni. Mert olyan nincs, hogy tévedett a bet.. Mert ha elő is fordul ilyen, akkor utólag korrigálják(voidolják) a meccset és nem nyersz vele egy forintot sem.

Eduarda Amorim és Nycke Groot kimaradt a győri keretből, ám míg a brazil átlövőt csak pihentette a szakmai stáb, addig a holland irányítót sérülés miatt mellőzték. Groot bal lábfeje az első meccs 6. percében sérült meg.
,,Csütörtök reggel a Bad Lagensalza-i kórházban elvégeztettünk egy MR-vizsgálatot, ami kimutatta, hogy nincs törése. Felépülése várhatóan két-három hetet vesz igénybe" – mondta dr. Szálasy László csapatorvos a gyorietokc.hu-nak.

Groot sokáig bírta :(

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 21, 2015, 18:32:18
Eduarda Amorim és Nycke Groot kimaradt a győri keretből, ám míg a brazil átlövőt csak pihentette a szakmai stáb, addig a holland irányítót sérülés miatt mellőzték. Groot bal lábfeje az első meccs 6. percében sérült meg.
,,Csütörtök reggel a Bad Lagensalza-i kórházban elvégeztettünk egy MR-vizsgálatot, ami kimutatta, hogy nincs törése. Felépülése várhatóan két-három hetet vesz igénybe" – mondta dr. Szálasy László csapatorvos a gyorietokc.hu-nak.

Groot sokáig bírta :(

Szerintem a BL-re már nem lesz semmi gond ;)

Elek Gábor, az FTC Rail Cargi Hungaria vezetőedzője így készül a Szuperkupára:
,,Örülünk, hogy ismét részesei lehetünk a Szuperkupának, hiszen kiválóan illeszkedik a felkészülési programunkba. Csapatunk továbbra is pozitívan áll az eseményhez, hiszen ez az egész sportág népszerűsítését segíti. Az edzések mellett mi is edzőmérkőzésekkel és tornák soraival készülünk az új idényre. Úgy gondolom az új játékosokat is sikerül egyre jobban beilleszteni a csapatba, ezen kívül új edzésmódszerekkel is készülünk. A felkészülés elején járunk, védekezésben és támadásban is messze vagyunk még a kész állapottól. Az biztos, hogy ellenfelünk is sokat erősödött a nyáron, de összességében egy jó mérkőzést várok csapattól."

Na de Gábor, még el sem kezdődött a mérkőzés... :)


Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 28, 2015, 17:25:49
http://gyor.hatosfal.hu/bejegyzes/127-regi-dicsosegunk

Nagy igazságokat is megpendít, ami tényleg fontos:
- Kele szerepe rossz igazolások terén
- Martín képességeinek a bírálata, de
de összességében NEM reális értékelés. Groot és Tomi mindenképp jó igazolás, Herrnél szerintem jobb Kiss. Azt meg szerintem még a blogíró sem gondolta komolyan, hogy a fix Grimsbö mellé még Lunde is lesz...
J2, na, ez komoly kérdés. Sulland megszerzése valóban kétélű fegyver, ami elsülhet nagyon jól és hatalmas betli is lehet.
Morena és Planéta totális jegelése szerintem edzői hiba, mint ahogy az elbukott bajnoki döntő is Martín sara, de legalább az odavágó az ő hibája. A fiatalokat nem jól építi be, a támadások nem elég fifikásak, felállt fal ellen döcög(ött) a játék...
Az viszont marhaság, hogy megint bukta lesz a bajnokság. A Fradi szerintem a lehetőségeihez képest jól igazolt, de azért az ETO jóval komolyabb játékerőt képvisel. Brochról egyelőre nem nyilatkozom, 1-2 hónap múlva meglátjuk, akár csak Sulland esetében.

amorim 2hónap off  :-\ :'(


Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 29, 2015, 14:10:44
amorim 2hónap off  :-\ :'(
Én már "csak" két hétről tudok, elsőre "rosszabbnak" tűnt.


dehogy :D én nem értek ennyire hozzá meg nem vagyok ennyire kritikus :D én csak olvasom a hatosfalat meg linkelem ide :)
az jó ha amorim sérülése nem súlyos

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 30, 2015, 18:18:52
dehogy :D én nem értek ennyire hozzá meg nem vagyok ennyire kritikus :D én csak olvasom a hatosfalat meg linkelem ide :)
az jó ha amorim sérülése nem súlyos
:)
Vannak (szerintem) jó meglátásai, de nagyon nem objektív, én ezért nem követem már régóta.

az biztos hogy eléggé pesszimista de én más ilyen blogról vagy honlapról nem tudok