Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Azt a furcsaságot látom a betfair exchange-n, hogy más oddsokat mutat az oldal bejelentkezés előtt, és utána. Konkrétan a back és a lay szorzók is kedvezőbbek login előtt. Más is tapasztalt ilyet?
Kb ilyen arányokban változik (Man City v Arsenal):
13.5 -> 12.5
7 -> 6.8

Idézetet írta: Lpneo Dátum augusztus 24, 2021, 11:17:47
Sziasztok!
Azt a furcsaságot látom a betfair exchange-n, hogy más oddsokat mutat az oldal bejelentkezés előtt, és utána. Konkrétan a back és a lay szorzók is kedvezőbbek login előtt. Más is tapasztalt ilyet?
Kb ilyen arányokban változik (Man City v Arsenal):
13.5 -> 12.5
7 -> 6.8

Bejelentkezés nélkül csak késleltetett oddsokat mutat a Betfair, tehát ha elmozdult a keresleti-kínálati odds pár, akkor azt csak később fogod látni az oldalon, ha nem lépsz be.

Most is ismét van 2 dolláros ingyen fogadásépítő a Liverpool-Chelsea meccsre :ok:

Sziasztok, valaki szokott amcsi lóversenyeket nyomni?

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy miért van sokszor több ezres fogadáskötés egy-egy futam előtt, amikor rohadt nagyok a szorzók közötti rések. Valakinek van elképzelése a futam előtt játszók stratégiájáról?

Az Atletico-Barcára ismét van 2 dolláros ingyen fogadásépítő :ok:

A Liverpool-Man Cityre is van ingyen fogadásépítő :ok:

Hello, az oldalon a profilomon kiegészítettem a megyével és az irányítószámmal a címem. És itt engedélyeztem, hogy egyéb cégeiktől is kapjak ajánlatot. Ezután bezárták a hitelesített accountomat, hogy duplikált a regisztrációm. Pedig nem regisztráltam újra ,2012 óta vagyok ott. Nem tudok írni a supportnak sajnos, mert nem működik a kapcsolatfelvétel, hogy megmondják melyik a másik account akkor.

https://support.betfair.com/app/answers/detail/a_id/71/

Ha rámész a "Get in touch" gombra, akkor bejelentkezés nélkül is el lehet indítani a chatet.


Idézetet írta: Powell Dátum október 03, 2021, 12:44:58
A Liverpool-Man Cityre is van ingyen fogadásépítő :ok:

A mai napra fel tudjatok hasznalni a freebetet?, mert nekem nincs ott (tegnap este es most is neztem) a megszerzes gomb.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 09, 2021, 07:13:29
A mai napra fel tudjatok hasznalni a freebetet?, mert nekem nincs ott (tegnap este es most is neztem) a megszerzes gomb.

Igen, nekem ott van a gomb.


Sziasztok!

Pár perce lett vége a Kolumbia - Ecuador meccsnek.
0,5 -nél több gólra raktam exchange -n, volt a mérkőzésen egy  gól, de VAR-ban vissza nézték és végül nem adták meg kezezés miatt.
De a fogadásom mégis nyerő lett, jóvá is írták a pénzt a számlámon. Ez hogy lehetséges? 😅😂

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum október 15, 2021, 01:15:54
Sziasztok!

Pár perce lett vége a Kolumbia - Ecuador meccsnek.
0,5 -nél több gólra raktam exchange -n, volt a mérkőzésen egy  gól, de VAR-ban vissza nézték és végül nem adták meg kezezés miatt.
De a fogadásom mégis nyerő lett, jóvá is írták a pénzt a számlámon. Ez hogy lehetséges? 😅😂

Még visszavonhatják, sőt lehet, hogy azóta már meg is tették. Emberi mulasztás.

2 euro bet builder a Leicester-MU meccsre  :ok:

Ezt a Beat the Drop-ot végigvitte már valamelyikőtök?
Elsőre olyan könnyűnek tűnik aztán valójában egyszer jutottam el a 6. kérdésig...  ;D