Napi tipp - December 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Exelsior-Nec
2.5 több gól+6.5 több szöglet
Odds:1.51
Bet365

2019.12.06 20:00

Eindhoven-Volendam  Eindhoven 0,5 több gól+7,5 több szöglet
Odds:1,51
bet365

2019.12.06.    20:45    Francia bajnoki
Nimes - Lyon
Tipp: -1- ről nyer a Lyon
Odds:2,75
Iroda: BET365
Indok: a vendégek igen csak botladoznak ebbe a szezonba, ma mégis azt érzem hogy minden össze fog nekik jöni és több gólos sikert érnek el

Kézilabda     Románia - Nemzeti Liga
2019.12.06.        16:30
CSM Bucuresti - Minaur Baia Mare

tipp:AH -1,5 CSM Bucuresti
odds:2,08
unibet

A 2 csapat legutóbbi 5 egymás elleni mérkőzését mind megnyerte a CSM Bucuresti.A hazaiak a 6. , a vendégek a 3. helyen vannak jelenleg a tabellán.A CSM Bucuresti legutóbbi 5 meccséből 4-et , a Minaur Baia Mare 5-ből 2-őt nyert.Hazai győzelmet várok a mérkőzésen.

FCSB - Gaz Metan
Labdarúgás Románia
2019.12.06. 19:30

Tipp: Gaz Metan
Odds: 7.50
Iroda: bet365

Na, megint egy érdekes román szorzó. Tegnap az Astránál ugyanezt játszották el, ott is mellényúltak. Ez a bet365-nél 7.50, az unibetnél 6.25. Miért? Az ötödik megy a hatodikhoz, és augusztus végén 4-0-ra nyert a Gaz. Figyeltem az Astra elleni meccsét a Gaz-nak, egyenrangú ellenfele volt, 0-0-nál tizenegyest hibáztak. Én úgy gondolom, 3.00 körüli Odds lett volna a reális, ezt így nem lehet otthagyni.

Sziasztok!

Időpont: 2019.12.06. (19 óra)
Esemény: Foci Dél - Afrikai bajnokság (Supersport - Highlands)
Tipp: Első félidő pontos eredménye (0:0)
Odds: 2.20
Iroda: bet365
Indoklás:

Supersport utolsó négy mérkőzéséből három a félidőben (0:0) állt

Highlands utolsó négy mérkőzéséből kettő (0:0) egy pedig (1:1) állt!

Ma is nagy az esélye annak,hogy az első félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!

Belga foci 20:30
Lommel-Leuwen
Tipp: Lommel gólt rúg az 1. félidőben.
Odds 2,62
bet365

Olasz Seria A
Inter Milan - Roma
tipp: mindkét csapat betalál, 2,5 gól fölött és nyer a Roma
odds: 6,75

Jó ez az Inter de ők sem nyerhetnek meg minden meccset, múlt fordulóba a Juvén volt a sor hogy rontson, most úgy érzem az Inter fog botlani, attól függ hogy pontot vagy pontokat fognak bukni. Romanak mindenképp kellenek a pontok hogy ne az EL-ben bohockodjanak jövőbe is.
A gólos tippem azért érzem mert nagyon gólos meccseket játszik mindkét csapat, jó kis adok kapok alakulhat ki, utóbbi 10 egymás elleni meccsükön 9!!!! GG-t láthatott a közönség.

Idézetet írta: baliizu Dátum december 05, 2019, 12:51:56
NBA, 12.06.
DEN Nuggets @ NY Knicks
Nuggets -4.5
1.52
bet365

A Nuggets 2 vereség után érkezik New Yorkba. E széria megszakítására egy tökéletes ellenféllel találkoznak, akik már 7 meccset veszítettek el zsinórban. A Denver az erősebbik csapat ebben az csatában én úgy gondolom, hogy nagy arányú győzelemmel fogják hozni a papírformát.

Nyertes 2.

HOLLANDIA: Eerste Divisie - 18. forduló
06.12.2019 20:00
Almere - FC Oss
Tipp: 5,5 gól felett
Odds: 8,00
Iroda:Unibet
Újabb péntek,és újabb forduló a holland másodosztályban.A hazai csapat a favorit, de én jobban bízom itt a gólokban... Botrányosan gyenge védelmek mindkét oldalon,de ez kb az egész ligára igaz.A vendégek októberben úszták meg utóljára kapott gól nélkül,a hazaiak pedig november elején. Ma is mindkét csapat be fog találni, többször is.Tippem 4-2.

Labdarúgás, Hollandia: Eerste Divisie, 2019.12.06. 20:00
Excelsior - Nijmegen
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 3.510
Iroda: Pinnacle

Az Excelsior meccseire jellemző az adok-kapok, ugyanis az utolsó 4 fellépésük során mindkét fél betalált és eléggé gólgazdagok is voltak ezek a találkozók: 1:4, 1:2, 3:3, 5:4.
Ma este a Nijmegen látogat hozzájuk, a bajnokságban csupán 1 pont választja el a két csapatot, tehát hasonlóan szerepelnek. Legutóbb október végén játszottak egymás ellen a kupában, akkor 2:2-es rendes játékidő után 4:2-re nyert az Excelsior, hasonlóan gólgazdag találkozót várok most is.

21:00
Villarreal - Atletico
1-es
3.75
bet365

A Villarreal jó kis csapat, legalábbis egyes meccseken jól játszik, erős a támadó részleg, az Atletico mostanában nincs jó formában, odahaza nyerhet is a Villarreal.

#27 december 06, 2019, 15:51:31, sunik29
Soccer » France » Ligue 1
Nimes - Lyon
Today, 06 Dec 2019, 20:45
Tipp: Lyon nyer+Under 1,5 Lap Lyon+Under4,5 Lap +Under4,5 gol+Dembélé Moussa golt lo
Oddsz:8,5
Unibet
Indok : Lyon gyozelemre az oddsz zuhan tegnap akartam irni ezt a tippet, de ma sikerult . A lapokra valo fogadast nem szeretem , de mivel mostansag nincs jo ido , es a becsuszas is veszelyes lehet igy ugy gondolom fokozott figyelemmel fognak jatszani, utoljara mikor Lyon merkozesen lapra fogadtam izgultam is mert a Lyon jatekosok nem faultolnak nagyon ha jol emlekszem idohuzasert kaptak akkor lapot csak , a mai  biro egy "fiatal" 42 eves nem volt sok merkozese a Ligue1ben az iden, osszesen 7 es azalatt osszesen 10 lapot osztott.

Labdarúgás,Hollandia:Eerste Divisie;  2019.12.06.  20:00
Den Bosch- De Graafschap
Tipp: Pontos eredmény: 2-2
Odds: 11
Unibet
A hazaiak a középmezőny tagjai 17-ből 9!-szer ikszeltek, a vendégek feljutó helyen állnak 7-szer remiztek. Úgy gondolom ma este egy jó meccsen játszanak döntetlent. (Na persze mind2 csapat neve Dvel kezdődik,így csak D lehet a kimenetel ;) )