bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Hivatalos bet365 válasz a Skrill/Neteller befizetési opcióval kapcsolatban:

"With regards to Skrill and Neteller, yes we've removed this for certain countries. It's not a temporary situation unfortunately and will not be returning in the near future."

Magyarul: A Skrill és a Neteller kikerült a be- és kifizetési opciók közül, bizonyos országokban, és sajnos a közeljövőben ez nem változik.

Elméletileg nem csak az új számlákra vonatkozik. A gyakorlat egyelőre mást mutat.

Ezek maradnának:

Én úgy hallottam,hogy ha először befizetsz kártyával,akkor utána már engedi a Skrill-t,vagy a Netellert.De ez csak hallomás,még nem próbáltam.

Én épp ma fizettem be skrillel, sikeresen.

Első befizetés volt?

Idekint Angliába sem lehet befizetni skrillel/netellerel már, szóval nem csak otthon vették ki.

A Revolutal mi a baj? Nekik nem OK a BET, vagy a Betnek a Rev?


#7657 december 06, 2019, 07:31:50, butyi
ezek után nehéz elítélni, hogy újabb és újabb számlákra van szükségünk, hogy foszthassuk őket :beerchug: :bash:

Idézetet írta: butyi Dátum december 06, 2019, 07:29:14
ezek után nehéz elítélni, hogy újabb és újabb számlákra van szükségünk, hogy foszthassuk őket :beerchug: :bash:

Fórum Szabályzat:

"1.3.5 Csalás vs. tiszta játék (fair play)

A fórumon szigorúan tilos olyan javaslatokat írni, mely által valakit arra késztettünk, hogy csaljon (pl. több számlával szerepeljen egy adott fogadóirodánál, bármi is legyen a cél). Hasonló bejegyzés a fórumról való kitiltáshoz vezethet."

#7659 december 06, 2019, 08:18:08, SPF Admin
Idézetet írta: junglefever Dátum december 06, 2019, 04:17:00
https://www.abc.net.au/news/2019-12-05/bet365-whistleblower-says-winners-given-delays/11768486

.au vagyis Ausztrália, ahol köztudott, hogy a bet365 évek óta konfliktusban van az ausztrál szerencsejáték felügyelettel, nem is furcsa a megrendelt cikk, mi?

Jelentem ki ezt úgy, hogy soha egy problémám nem volt velük. Igaz, én szórakozásból szoktam fogadni, amit ajánlok mindenkinek.  :ok:


Idézetet írta: p22 Dátum december 05, 2019, 16:47:46
A Revolutal mi a baj? Nekik nem OK a BET, vagy a Betnek a Rev?

A Revolut egy remek kezdeményezés, de még elég sok kérdés van a működésével kapcsolatban. Mi is használjuk, de lehet, pont a sok kérdés miatt ők csak a jól bevállt fizetési opciókra akarnak koncentrálni mostanság (Visa, Mastercard stb.). Ez csak egy feltételezés.

Minden hagyományos modell szerint működő iroda védi magát (és nem csak a tulajdonosait, hanem a játékosait is) a csalóktól és a profiktól is ebben nincs semmi új, de azt mindig röhejesnek tartottam, mikor egy nagy jogi- és gazdasági erővel rendelkező fogadóiroda kizárólag a hobbi játékosokkal akar üzleti kapcsolatba kerülni.
Ez olyan, mint ha lemennél a grundra focizni egy profi csapattal és ragaszkodnál hozzá, hogy csak óvodások lehetnek az ellenfeleid.

Ha biztosan nyersz, akkor játszol, ha van esély a bukásra, akkor meg kizárod az ellenfeledet.

Én nagyon nem vagyok piac és profit ellenes, de nyilván, ha a tulajdonos-ügyvezetőnek évi 265 millió font a fizetése, azt valahogy ki kell termelni.   ;)

#7663 december 06, 2019, 11:45:16, SPF Admin
Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2019, 10:48:36
Minden hagyományos modell szerint működő iroda védi magát (és nem csak a tulajdonosait, hanem a játékosait is) a csalóktól és a profiktól is ebben nincs semmi új, de azt mindig röhejesnek tartottam, mikor egy nagy jogi- és gazdasági erővel rendelkező fogadóiroda kizárólag a hobbi játékosokkal akar üzleti kapcsolatba kerülni.
Ez olyan, mint ha lemennél a grundra focizni egy profi csapattal és ragaszkodnál hozzá, hogy csak óvodások lehetnek az ellenfeleid.

Ha biztosan nyersz, akkor játszol, ha van esély a bukásra, akkor meg kizárod az ellenfeledet.

Én nagyon nem vagyok piac és profit ellenes, de nyilván, ha a tulajdonos-ügyvezetőnek évi 265 millió font a fizetése, azt valahogy ki kell termelni.   ;)

Igazad van.

Viszont az is az igazsághoz tartozik, hogy nagyon felkapták ezt a "Denise Coates és keresete" témát. A bet365 irodán kívül számos egyéb buki létezik, ahol a társtulajdonosok szép összegeket kaszálnak, viszont senki nem beszél róluk, vagy olyan utakon veszik át, hogy ember legyen a talpán aki kideríti.

Az a szép a bet365-nél, s ez most nem nyalás, hogy egy családi vállalkozás ilyen eredményeket el tudott érni.

En ugy tudom a Revolut gambling ellenes lett. Mig anno engedtey sot az unibeten kifejezetten revokut opcio volt, addigra most meg a virtualis kartyaval sem enged befizetni.
A Muchbetternel biztos nincs (egyelore) ilyen tiltas mert PSon van opciojuk. Talan a kartyajukkal lehet befizetni betre pl.

A Muchbetter egyebkent full ugyanaz mint a Revolut, meg a verifikacio is ugyanaz, es az app is hasonló.