Képfeltöltés a tippjátékhoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1-2 napja épp frissítettem az e-havi képpel, a dátum mutatja is, hogy frissült, de a kép a régi maradt, ha rákattintok....

Idézetet írta: szorzatos Dátum augusztus 21, 2015, 03:46:01
1-2 napja épp frissítettem az e-havi képpel, a dátum mutatja is, hogy frissült, de a kép a régi maradt, ha rákattintok....

Mi már látjuk a frisset, nálatok lassabban frissül. Ebből ne csináljatok gondot.  :ok:

Sziasztok!
html formátum az nem jó a képfeltöltésnél?
Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: jopy02 Dátum január 21, 2016, 16:54:26
Sziasztok!
html formátum az nem jó a képfeltöltésnél?
Előre is köszi a segítséget!

A következő formátumú képeket töltheted fel: JPG, PNG, GIF. BMP formátum nem engedélyezett a nagy méret miatt. Egy kép maximális mérete 1 Mbyte.

Egy kis segítség a képfeltöltéshez:

Idézetet írta: Milan Dátum február 13, 2008, 18:26:49
Leirom itt, hogy lehet egyszerűen screenshotot (képernyőképet) késziteni, amit fel lehet majd tölteni a tippjátékhoz és a totóhoz a havi fogadásról.

1. Előtérbe hozod az ablakot, amit le szeretnél menteni. Ez legyen az Unibet vagy a Sportingbet oldala, ahol látható az a szelvény, amit el akarsz küldeni.
2. Megnyomod a billentyűzeten a PrtSc (Printscreen) gombot. Ez a képernyőt a vágólapra menti.
3. Megnyitsz valamilyen képszerkesztő programot. Ez lehet IrfanView vagy a sima windowsos Paint. Megnyomod a CTRL+V billentyűket vagy a beillesztést (paste)
4. Lemented a képet. A formátumnál válassz jpg, gif vagy png formátumot. Ajánlott a jpg. Vigyázz, mert a Paint alapból bmp-be ment, ami nem jó!
5. Belépsz az Azonosítók oldalra. Az alsó űrlapon találsz három mezőt: Unibet, Sportingbet, Expekt, s a képet feltöltöd a megfelelő mezőnél.
6. Megnyomod az Elküld gombot. Ha minden rendben, akkor látni fogod a megfelelő iroda neve mellett a feltöltve feliratot (erre rákattinthatsz bármikor és megnézheted a képet), különben pirossal megjelenik egy hibaüzenet és a (nincs kép) felirat.

#50 január 24, 2016, 16:39:17, jopy02
Köszi!Értem én a leírást,de nekem valahogy azzal a módszerrel nem menti vágólapra a képet.Ilyenkor mi lehet a gond???
Bet365-ről nem megy,előtérbe hozom az ablakot,a printscreen megnyomom,de semmit nem ment le a vágólapra.  :redchug:

Sajna BET-365ről nem megy át akép