OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 05, 2021, 00:00:49
A hírek szerint már 113 millió Ft folyt be a Berki család szülésének közvetítéséből. (1490 Ft egy jegy)

Én szívből remélem, hogy e fórumról senki sem fizetett be egy ekkora baromságra. De ha igen, akkor én javasolnám, hogy vegyen egy jó nagy tükröt, nézzen bele, és köpjön egy jó nagyot.

Mi következik ezek után? Viktor vakbélműtéte élőben, rohadt Krisztián kommentálásával.

Egyébként ez a szar miért nincs még börtönbe? Jah, hogy neki nem jár...

Ne haragudjatok, de ezért is az emberek a hibásak. Azok akik egy grammnyi figyelmet is szentelnek bűnözöknek.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 05, 2021, 00:00:49
A hírek szerint már 113 millió Ft folyt be a Berki család szülésének közvetítéséből. (1490 Ft egy jegy)

En 1500embert es 2milliot olvastam. Es szornyulkodtem. Es hogy allitolag nem is elo volt..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 05, 2021, 12:57:29
En 1500embert es 2milliot olvastam. Es szornyulkodtem. Es hogy allitolag nem is elo volt..

Úgy olvastam, hogy 50 és 100 ezer ember követte. Na egyébként nem mintha érdekelne a dolog, engem is a szörnyülködés fog el a dologtól.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 05, 2021, 12:57:29
En 1500embert es 2milliot olvastam. Es szornyulkodtem. Es hogy allitolag nem is elo volt..
75 ezer ember biztos nem volt. Amikor a tv-ben volt ez s majom, 150 ezren nézték ingyen, pénzért max 1-2 ezret tudok elképzelni, azok is pszichopaták bazmeg


195 ezren voltak kíváncsiak a szülésre, szóval cirka 330 milliót kerestek ezzel Berkiék. Megint egy olyan marhasággal keresett több tízmilliót (még ha kamu is a 330), hogy az valami eszméletlen. De mindenki panaszkodik, hogy nincs pénze, közben meg pénzelik az ilyen embereket.


Idézetet írta: TiB Dátum november 08, 2021, 07:40:42
Hárli?
Háleluisz?
Livisz!
Kolompár Hárlidevidszon Zsiga.

#4418 november 09, 2021, 07:54:07, MessiÁs
Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 07, 2021, 20:46:17
195 ezren voltak kíváncsiak a szülésre, szóval cirka 330 milliót kerestek ezzel Berkiék. Megint egy olyan marhasággal keresett több tízmilliót (még ha kamu is a 330), hogy az valami eszméletlen. De mindenki panaszkodik, hogy nincs pénze, közben meg pénzelik az ilyen embereket.

Ne higgy mar el mindent. Ki se jon a 180k 1500zal. Plusz nyilvan a szolgaltato is keresett. Az a 180k az oldallatogatas lehet de ez nem egyenlo azzal akik fizettek is.

#4419 november 09, 2021, 11:49:12, Admin
Idézetet írta: TiB Dátum november 08, 2021, 07:40:42
Hárli?
Háleluisz?
Livisz!

;D

https://www.youtube.com/watch?v=nXyyWJoelWU

Ez ugyanaz a csaj aki pénteken ment volna dolgozni, de a "kurva japók" miatt be volt zárva?  ;D

....közben beugrott, hogy ez a Rékuci. Hogy nem jöttem rá egyből a protkó alapján.  :D



Nézzetek régi fotókat: https://fortepan.hu

Itt például 1952-ben építik a metróalagutat a srácok.


Utánkeresés nélkül tudjátok milyen sportot űz Arnold Palmer vagy Jack Nicklaus?

Idézetet írta: TiB Dátum november 16, 2021, 22:57:46
Utánkeresés nélkül tudjátok milyen sportot űz Arnold Palmer vagy Jack Nicklaus?
A top5-ben van 3 darab golfozo, akikbol mar csak egy aktiv. Mindharman sikeresen licenszeltek a nevuket a golfban hasznalatos termekekhez es emellett a cegeik golfpalyakat terveznek vilagszerte.
Az o mazlijuk az volt, hogy a sport amiben borzaszto sikeresek lettek egy rettenetesen penzigenyes hobbi de ennek ellenere nepszeru a vilag majdnem minden pontjan is szoval innen egyenes ut vezet a penzugyi kenyelemhez.

Ha mas nem Arnold Palmer-rol mindenki hallott aki valaha egy hotel barjaban ult kulfoldon egy itallappal a kezeben mert koktelt is neveztek el rola.