Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum május 09, 2016, 08:32:49
Unibethez hetente egyszer külditek a listát,de az április 23-án kihirdetett nyeremény még nincs a számlán. Kérdés,hogy az Unibet nem írta jóvá,vagy esetleg csúszás van a küldéssel?  :beerchug:

Náluk van a lista, de most van egy kis csúszás a jóváírással. Nyugi, meglesz.  :ok:

Értesített a Winmasters, hogy jóváírták a bónuszokat (már akinek jár, s teljesítette a feltételeket).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 09, 2016, 13:04:16
Náluk van a lista, de most van egy kis csúszás a jóváírással. Nyugi, meglesz.  :ok:

Gondolom,akkor a Skrilles 1-3 munkanap is csúszik (bár még a mai napnak nincs vége.)  :)
Csúszással semmi gond,de azzal már igen,ha valahol az éterben "tűnik el" a nyeremény. :D
Akkor várok,addig sem bukom el a nyereményt.  :beerchug:

Üdvözlet!
Az április havi winmasters nyeremények mikorra várhatóak?

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 09, 2016, 17:28:07
Üdvözlet!
Az április havi winmasters nyeremények mikorra várhatóak?
10 cm-rel feljebb!  :D

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 09, 2016, 17:28:07
Üdvözlet!
Az április havi winmasters nyeremények mikorra várhatóak?

Ahhoz csak "gratulálni" tudok, hogyha lemaradtál a nyereményről, mert napok/hetek óta megy az érdeklődés részedről, hogy mikor, mit kell csinálni, de még mindig nem sikerült befizetni.

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 09, 2016, 17:28:07
Üdvözlet!
Az április havi winmasters nyeremények mikorra várhatóak?

Lemaradtál róla.

Ne haragudjál,de miért is maradtam le róla???


persze,tegnap fizettem be 3000ft-ot!

Elképzelhető, hogy az eredményhirdetés időpontjában, vagy amikor a Winmsters megkapja a listát, akkor kell feltöltött számlával rendelkezni, vagyis túl későn fizethettél be.

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 10, 2016, 00:03:53
persze,tegnap fizettem be 3000ft-ot!
Én már jó pár napja megkaptam a bónuszt,vagyis korábban nézték meg hogy jogosult vagy-e a bónuszra.Ha akkor nem volt pénz a számládon akkor azért nem kaptad meg a bónuszt.Ha csak tegnap fizettél be akkor szerintem már elkéstél.
Legalább arra érdemes figyelni hogy itt mikor jelenik meg a nyertesek listája és legkésőbb akkor cselekedni hogy eleget tegyél a feltételeknek.Van egy-két napod minimum amíg átküldik a névsort a fogadóirodákhoz és ott megnézik.Ez is határeset de nekem eddig mindig bejött még,volt olyan hogy nem is számítottam nyereményre,de gyorsan cselekedtem amint tudomást szereztem a nyereményről(például így lett Winmasters számlám is).
Érdemes utánanézni hogy fogod-e tudni a feltételeket teljesíteni mert adott esetben mások örülnének egy nyereménynek amit te így elveszel előlük és szerintem kedvenc oldalunknak se jó reklám  az adott iroda felé ha olyanokat ajánl bónuszra akik nem kaphatnak a feltételek miatt.Szóval magaddal és mindenkivel kitolsz.(Meg is kérdezem a szerkesztőktől,nem lehetne-e hogy némelyik tippjátékban - a bet365-ös játékhoz hasonlóan - mondjuk egy screenshottal bizonyítsák a nyertesek a jogosultságot?Egy-két nap esetleges késedelemért cserébe pénz nem vész el és a szponzor fogadóirodák nemtetszését is el lehet kerülni.)

Nem az van, hogy ha valaki nem teljesíti a feltételeket, akkor a következő játékos lép a helyébe? Szóval ha mondjuk az 1. helyezett nem jogosult, akkor a 2. kapja az 1. nyereményét, a 3. a 2-ét, és így tovább. Kézilabda tippjátékban legalábbis így volt egyszer, mondjuk ott csak 1 nyertes van.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 10, 2016, 10:22:45
Én már jó pár napja megkaptam a bónuszt,vagyis korábban nézték meg hogy jogosult vagy-e a bónuszra.Ha akkor nem volt pénz a számládon akkor azért nem kaptad meg a bónuszt.Ha csak tegnap fizettél be akkor szerintem már elkéstél.
Legalább arra érdemes figyelni hogy itt mikor jelenik meg a nyertesek listája és legkésőbb akkor cselekedni hogy eleget tegyél a feltételeknek.Van egy-két napod minimum amíg átküldik a névsort a fogadóirodákhoz és ott megnézik.Ez is határeset de nekem eddig mindig bejött még,volt olyan hogy nem is számítottam nyereményre,de gyorsan cselekedtem amint tudomást szereztem a nyereményről(például így lett Winmasters számlám is).
Érdemes utánanézni hogy fogod-e tudni a feltételeket teljesíteni mert adott esetben mások örülnének egy nyereménynek amit te így elveszel előlük és szerintem kedvenc oldalunknak se jó reklám  az adott iroda felé ha olyanokat ajánl bónuszra akik nem kaphatnak a feltételek miatt.Szóval magaddal és mindenkivel kitolsz.(Meg is kérdezem a szerkesztőktől,nem lehetne-e hogy némelyik tippjátékban - a bet365-ös játékhoz hasonlóan - mondjuk egy screenshottal bizonyítsák a nyertesek a jogosultságot?Egy-két nap esetleges késedelemért cserébe pénz nem vész el és a szponzor fogadóirodák nemtetszését is el lehet kerülni.)

A pénz nem vész el soha, hisz ha nem is kerül kiosztásra, más játékhoz odacsapják legközelebb.

Az lehet,hogy előbb rakták rá a bónuszokat,de valamelyik hónapban meg 4. lettem és utána küldtek egy privát üzenetet,hogy töltsek fel a számlámra 3000ft-ot, 15.-éig,hogy megkapjam a bónuszom!Érdekes,hogy akkor belefért 15.-éig,most meg nem!Ugyanúgy winmasteres bónusz volt!