Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az a baj, hogy az általad megjátszott oddszok egy korábbi állapotnak feleltek meg, beragadtak, és a megjátszás pillanatában túl magasak voltak. Hiába volt lehetőséged ennek ellenére veszíteni, ez akkor is jogosulatlan előnyszerzés. Ha van egy kis rutinod a fogadásban, vagy csak jobban belegondolsz, akkor látnod kellett volna, hogy túl magas az oddsz (5-ös és 8-as egy kétesélyes piacon), tehát beragadt fogadási opcióról van szó, amire ugye tilos tippelni.

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 25, 2016, 14:26:33
Kedves Admin!
Bár még sok mindent nem tudok az oldal használatát illetően, de azt már megtanultam, hogy nem szeretitek, ha nem a megfelelő fórumhoz írjuk a problémáinkat. Mikor megírtam az előző levelet, utána jutott ez eszembe, hogy ez a rész a nyertesekről szól, úgyhogy el is döntöttem, hogy bármit is reagáltok a soraimra, tudomásul veszem, és nem írok már semmit. Viszont mivel kérdést tettél fel nekem, így válaszolok rá. És megpróbálok röviden.
Így pár nappal az olimpia után igyekszem az emlékezetemre hagyatkozni, de úgy rémlik, hogy az általad említett Taekwondo döntő előtt két fogadási lehetőséget kínáltatok mindössze. Az egyikben a végső győztesre lehetett fogadni, a másikban pedig a legjobb négybe jutásra. Talán azért is emlékszem erre, mert engem is meglepett, hogy miért nincs konkrét fogadás a döntőre. (És most tényleg azt remélem, hogy amit írok, az ennél a döntőnél volt.) A legjobb négy közé jutásra történő fogadás egyértelműen "beragadt" tippelési lehetőség volt (hiszen már csak a döntő volt hátra). Ha biztosra akartam volna menni, akkor itt teszem meg valamelyik döntős résztvevőt, de ez egyértelmű csalás lett volna. Én azonban a győztesre fogadtam (a döntő előtt!!!), tehát benne volt a lehetősége annak, hogy elbukom. Az egyikre valóban 5-szörös, a másikra pedig (ha jól rémlik) 8-szoros volt a tipp. Ez tényleg irreálisan magas, de ezért ne én legyek a hibás. Mindenesetre igyekeztem ezúttal is a papírformát megtenni, tehát a kisebb szorzót játszottam meg. De még egyszer mondom, a döntőre akartam fogadni, és nem volt más lehetőség erre.
De mint írtam, elfogadtam a kizárást, máskor körültekintőbb leszek.

Mondhatjuk, hogy akaratod ellenére egy csapdába estél. Bízom benne, hogy nem akartál plusz előnyt szerezni ezen tippekkel, de sajnos nagyon sokan vannak akik megpróbálnak kihasználni minden technikai hibát.

Azon vagyunk, hogy e hibákat minél előbb kiszűrjük úgy, hogy esély se adódjon a csalásra.  :ok:

Sziasztok én lettem az olimpiai tippjátékban az első. Köszönöm a nyereményt és a lehetőséget még 1×.Kérdésem mikor utaljátok a nyereményt skrill-re? Válaszotok előre is köszönöm.

Köszönöm megkaptam!  :)  :ok:

Foci Topligák (Aug.26-28):

1.hely: pato10kiki
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Foci BL 2016/17 Selejtező - Play-off Visszavágók:

1.hely: csungi
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

F1 Belga Nagydíj:

1.hely: Krisz
Nyereménye: 5.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Heti Tenisz (Aug.21-28):

Nyertes: Donwemer
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Európa Liga Selejtezők - Play-off Visszavágók:

Nyertes: trizna17
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:


F1 Olasz Nagydíj:

1.hely: Diesel014
Nyereménye: 5.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Augusztus 2016 Tippjáték:

1.hely: trizna17
Nyereménye: 100€ értékű Winmasters bónusz

2.hely: olajbogyo76
Nyereménye: 50€ értékű Winmasters bónusz

3.hely: todika
Nyereménye: 25€ értékű Winmasters bónusz

4.hely: baliizu
Nyereménye: 15€ értékű Winmasters bónusz

5.hely: baluk58
Nyereménye: 10€ értékű Winmasters bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Extra nyeremény

Kakukk92- 10.000 HUF értékű Winmasters bónusz
celtic74- 10.000 HUF értékű Winmasters bónusz

Gratulálunk!  :cya:

Foci VB Selejtezők - Európa (Szept. 4-6):

Nyertes: Salvio
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 07, 2016, 13:21:59
Foci VB Selejtezők - Európa (Szept. 4-6):

Nyertes: Salvio
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Köszi, már meg is kaptam!  :ok: