Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda BL (Nov.23-27.):

Nyertes: baliizu
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Európa Liga, 5.Forduló:

Nyertes: celtic74
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:


Foci Topligák (Nov.25-28):

1.hely: junglefever
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Esetleg én véletlenül kimaradtam a skrilles listáról? Csak azért érdeklődöm mert marciluca megkapta és ugyanakkor volt eredményhírdetés az én nyereményemnél is.

Idézetet írta: baliizu Dátum november 30, 2016, 19:22:33
Esetleg én véletlenül kimaradtam a skrilles listáról? Csak azért érdeklődöm mert marciluca megkapta és ugyanakkor volt eredményhírdetés az én nyereményemnél is.

marciluca jelezte, hogy megkapta, de nem tudjuk, hogy mire értette, ugyanis senkinek nem küldtük el a nyereményét, csak az Unibeteseket írták jóvá.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 30, 2016, 19:36:43
marciluca jelezte, hogy megkapta, de nem tudjuk, hogy mire értette, ugyanis senkinek nem küldtük el a nyereményét, csak az Unibeteseket írták jóvá.

Igaz, ennyire nem néztem végig a nyertesek listáját, hogy volt unibetes nyereménye is. Akkor viszont elnézést  :)

NFL 2016/17 - 12.Hét:

Nyertes: flans
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Jégkorong (November 2016):

Nyertes: horzol
Nyereménye: 20€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

#1029 december 02, 2016, 14:10:31, SPF Admin
November 2016 Tippjáték:

1.hely: pato10kiki
Nyereménye: 100€ értékű Winmasters bónusz

2.hely: Salvio
Nyereménye: 50€ értékű Winmasters bónusz

3.hely: lulu65bj
Nyereménye: 25€ értékű Winmasters bónusz

4.hely: fullaci
Nyereménye: 15€ értékű Winmasters bónusz

5.hely: kuciboy
Nyereménye: 10€ értékű Winmasters bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Extra nyeremény

Makaay 16 - 10.000 HUF értékű Winmasters bónusz
anarsia - 10.000 HUF értékű Winmasters bónusz
Di Biagio - 10.000 HUF értékű Winmasters bónusz

Gratulálunk!  :cya:

Nagyon szépen köszönöm a nyereményt is meg ezt a rendkívüli gyors kiértékelést is! Beléptem az oldalra 0 forint volt a számlámom nézegettem ezt azt egyszer csak látom 31000! Ez nagyon gyors volt! Mégegyszer i köszönöm! :-) Sok sikert mindenkinek a továbbiakban! :-) :great: :great: :great: :cya: :cya: :beerchug:

Megkaptam én is a Winmasters bónuszt! Köszönöm! :ok:

Én is megkaptam, a winmasters bónuszt, köszönöm.
Létezik, hogy ezzel a kapott bónusszal Amount 7800.00 € ennyi forgatást kell megcsinálni? Mert ez nagyon sok, 312x kell megforgatni, 1.80 odds felett.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 03, 2016, 09:45:27
Én is megkaptam, a winmasters bónuszt, köszönöm.
Létezik, hogy ezzel a kapott bónusszal Amount 7800.00 € ennyi forgatást kell megcsinálni? Mert ez nagyon sok, 312x kell megforgatni, 1.80 odds felett.

Nemrég érdeklődtem én is az ügyfélszolgálatnál a bónuszommal kapcsolatban, még most vasárnap este is néhány percen belül válaszoltak! Azt írták, hogy a platform váltás miatt a mostani bónuszra csupán egyszeres forgatás vonatkozik, tehát szerintem nálad is egyszer kell, csak elírhatták a pénznemet, nálad ez az összeg Ft-ban értendő!
Mindenképp piros pontot érdemel az ügyfélszolgálat a gyors válaszért! :ok: