NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bradyek behuzzak, guruban meg is indokoltam.. :D


10 Super Bowl érdekesség

Megtudhatod, hogy melyik csapat szerepelt a legtöbbször az NFL-döntőben. Olvasd tovább



A kevesebb, mint 52,5 pont opció egész biztatónak, 2,18-ért. Van, aki lebeszélne róla?

Idézetet írta: NFCKR Dátum február 07, 2021, 03:49:15
A kevesebb, mint 52,5 pont opció egész biztatónak, 2,18-ért. Van, aki lebeszélne róla?

Egy Super Bowl semmihez nem hasonlítható. Ott nem számítanak sem a statisztikák, sem pedig az alapszakaszban elért eredmények. Nagyon sok játékos először van ott a döntőben, és megjósolhatatlan, hogy milyen hatással lesz ez a játékukra. Ha meg kellene indokolni, hogy mi szól az általad felvetett 52,5 pontos under mellett, az ugyanúgy könnyű volna megtenni, mint az ellenkezőjét. Emlékezzünk csak rá, hogy például két éve ki gondolta volna, hogy az alapszakaszban szépen menetelő Rams 3 (azaz három!!!) pontot fog csak szerezni a New England ellen.
De nézzük ezt a mostani 52,5 pont alatti tippet.

Mellette szólnak a következők:
- A döntőben mindig kicsit óvatosabbak a csapatok, hiszen ott nincs javítási lehetőség, mint egy alapszakasz meccsen, ahol ha a 17-ből elbuksz párat, még mindig ott vagy a rájátszásban.
- A Tampa védelme nagyon jó. Igaz, elsősorban futás ellen, márpedig a KC inkább passzolni szokott, de ennek ellenére nem valószínű, hogy fickándozni fognak a Chiefs játékosai.
- Ahogy említettem, sok játékosnak (főleg a Tampa oldalán) ez lesz az első döntője, márpedig ilyenkor akaratlanul is megremeghet a kéz egy-egy elkapásnál.

És ami a 52,5 pont felett szól, az pedig nem más, mint T. Brady és P. Mahomes. Egyik játékostól sem volna meglepetés 3-4 kiosztott TD-passz, márpedig ha ez így lesz, akkor bizony könnyen elérhetik az 55-60 pontot is.

Nagyon nehéz bármit is tippelni erre a mérkőzésre. Én szerencsére még hetekkel korábban megfogadtam a Tampa végső sikerét 9,5-es szorzóval, úgyhogy egyértelmű, hogy kinek fogok szurkolni, de jelen pillanatban még egy 1,2-es vagy 1,3-as szorzós "tuti" tippet sem tudnék mondani senkinek.

Brady-haterek gondolom a bírózásban teljesednek ki ;D

Ilyen ikonja soha nem lesz az NFL-nek,mint Brady. A Tampa védelem plusz a büntetések nullával tették egyenlővé Mahomes-ot.

Idézetet írta: HT Dátum február 08, 2021, 00:00:28
Én szerencsére még hetekkel korábban megfogadtam a Tampa végső sikerét 9,5-es szorzóval, úgyhogy egyértelmű, hogy kinek fogok szurkolni, de jelen pillanatban még egy 1,2-es vagy 1,3-as szorzós "tuti" tippet sem tudnék mondani senkinek.

Gratula!  :beerchug:

Nem tudtam nézni, elaludtam. De NE rajongokent természetesen Bradyeknek drukkoltam.

Szerintem ezzel el is dőlt goat cím. Legalabb is igy egy kicsit egyertelmubb a dolog.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 08, 2021, 09:09:28
Gratula!  :beerchug:

Köszönöm, de sajnos csak párszáz forintos tét volt, mert ez még a rájátszás elején volt, és akkor még hátra volt egy Brees, egy Rodgers és egy Mahomes elleni ütközet is.

Viszont tegnap megtettem Fournette MVP címét 29-szeres szorzóval (amit az egyik cikk hozzászólásában is ajánlottam másoknak), és bárvégül  nem ő nyerte, de utólag is azt gondolom, hogy ez jó megérzés volt. Közte és Brady köztt dőlt el végül a cím sorsa, de el kell ismernem, hogy jogosan kapta TB. Ettől függetlenül ha lehet egy vesztes tippre büszkének lenni, akkor erre az voltam.  :beerchug:

EZ BESZARÁS!!! (bocsánat)

Most olvastam a következőket:
"A vasárnapi Super Bowl negyedik negyedében valaki befutott a pályára. Most úgy tűnik, hogy az illető Yuri Andrade volt, aki a Tampa Bay Buccaneers és a Kansas City Chiefs összecsapása előtt meg is fogadta, hogy valaki befut majd a pályára.
Tettével a férfi állítólag 374 ezer dollárt (kb. 107 millió forint) nyert.
A fogadóirodánál 7,5-szeres volt az odds arra, hogy valaki berohan a pályára. Ezt fogadta meg a 31 éves úriember 50 ezer dollárral. Az óvadék összege csupán ezer dollár volt, a többi a profit..."

Le a kalappal! Most mondhatnám, hogy így kell tutira menni egy fogadásnál.  ;D  Sajnos arról nem szólnak a hírek, hogy mit szólt ehhez az adott fogadóiroda. Mivel a fogadáskor valószínűleg nem volt semmilyen kitétel, így hajlok rá, hogy a férfi megkapja majd a pénzét, de ettől függetlenül kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mennyire fogják erőltetni az irodák az ehhez hasonló fogadásokat.

Idézetet írta: HT Dátum február 09, 2021, 19:30:08
EZ BESZARÁS!!! (bocsánat)

Most olvastam a következőket:
"A vasárnapi Super Bowl negyedik negyedében valaki befutott a pályára. Most úgy tűnik, hogy az illető Yuri Andrade volt, aki a Tampa Bay Buccaneers és a Kansas City Chiefs összecsapása előtt meg is fogadta, hogy valaki befut majd a pályára.
Tettével a férfi állítólag 374 ezer dollárt (kb. 107 millió forint) nyert.
A fogadóirodánál 7,5-szeres volt az odds arra, hogy valaki berohan a pályára. Ezt fogadta meg a 31 éves úriember 50 ezer dollárral. Az óvadék összege csupán ezer dollár volt, a többi a profit..."

Le a kalappal! Most mondhatnám, hogy így kell tutira menni egy fogadásnál.  ;D  Sajnos arról nem szólnak a hírek, hogy mit szólt ehhez az adott fogadóiroda. Mivel a fogadáskor valószínűleg nem volt semmilyen kitétel, így hajlok rá, hogy a férfi megkapja majd a pénzét, de ettől függetlenül kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mennyire fogják erőltetni az irodák az ehhez hasonló fogadásokat.


Erre én is nagyon kíváncsi leszek hogy az ilyen különleges fogadásokat mennyire fogják fenntartani az irodák, de amíg vannak ilyenek addig érdemes is kihasználni én úgy gondolom  :great:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 09:14:21
Nem tudtam nézni, elaludtam. De NE rajongokent természetesen Bradyeknek drukkoltam.

Szerintem ezzel el is dőlt goat cím. Legalabb is igy egy kicsit egyertelmubb a dolog.

Szerintem is eldőlt; lyukas garast nem adtam volna arra, hogy Brady a Tampával behúzza majd; aztán tessék ::)
Legenda :ok:

A zorigo még örlődik, hogy most legjobb vagy sem Tom Brady.