Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Uruguay-ra is kíváncsi leszek, olvastam vagy hallottam valahol, hogy otthon olyan törvények vannak, hogy beltéren nem lehet sportolni, szabad ég alatt kellett edzeniük  :D Bár annyira ők nem rosszak, meg kérdés, a németek mennyire veszik komolyan.

De ez a Kongó még egy 'sötét' csapat, bennük érzem, hogy mocskosul elveretik magukat egy kis pénzért. De én már úgy vagyok vele, hogy csak élőben majd, behúzok valamit, 5 perc múlva törlik, vagy jön a hír a kovidról... Semmi értelme előre gondolkodni.

#31 január 13, 2021, 19:33:28, csak1tomi
nyitómeccsre óvatosan mert égni fog a pénz  ;D
Egyiptom -6,5 1,46
Chile +10,5 1,53

szerintem ez jöhet, jöhet a tipp többiektől is :great:

35:29

Egyiptom - 7.5    1.56 próbálom de vélhetően hasonlóan szivatós lesz mint a női torna...



Svájciaknál nem Andy Schmid az egyedüli épkézláb játékos? Miért ők a favoritok? Nem értem. Beesve nem fognak nyerni-érzésem szerint.

#36 január 20, 2021, 14:53:08, SPF Orsolya
Férfi kézilabda Vb 2021 - A-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - B-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - C-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - D-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - E-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - F-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - G-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - H-csoport győztese:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET

Férfi kézilabda Vb 2021 - A legtöbb gólt szerzi a csapatnak a verseny során:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 13., 12:00CET