Jégkorong VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong VB 2021

Itt lehet beszélgetni a 2021-es jégkorong világbajnokság eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 13:00CET

Néhai lelkes nézőként kérdezném, hogy mennyire befolyásolja a nagy csapatokat a párhuzamos NHL play-off? A top játékosok nagy része nem a tengerentúlon harcol a Stanley-kupáért éppen?

Idézetet írta: peshark Dátum május 20, 2021, 16:11:22
Néhai lelkes nézőként kérdezném, hogy mennyire befolyásolja a nagy csapatokat a párhuzamos NHL play-off? A top játékosok nagy része nem a tengerentúlon harcol a Stanley-kupáért éppen?

Tudtom szerint a USA nem a top csapattal szokott szerepelni ezeken a világeseményeken. Ezért is csak 6. favoritként szerepelnek.

Idézetet írta: peshark Dátum május 20, 2021, 16:11:22
Néhai lelkes nézőként kérdezném, hogy mennyire befolyásolja a nagy csapatokat a párhuzamos NHL play-off? A top játékosok nagy része nem a tengerentúlon harcol a Stanley-kupáért éppen?

De igen. Azok a játékosok, akik még harcban vannak a playoffban, csak a kiesés után szoktak csatlakozni a válogatotthoz. Elsőbbséget élvez ilyenkor a klub. (Pár éve még így volt, szerintem ez azóta nem változott).

Rendeznek ma egy Németország - Kanada találkozót. Németország két győzelemmel, míg Kanada két vereséggel kezdett. Amennyiben ma nem nyer Kanada, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülhetnek. 1.40-et fizetnek most a tengeren túli együttesre, ennyiért jó ajánlat szerintem.

Köszi, hogy jelezted. A nap ajándéka lesz a németeket megraknom.

Vicc ez a Kanada. Végül nem tettem meg őket, de szánalmas, amit itt nyújtanak. 10 kiállítás, 0 gól.  :crazy: Ennek így semmi értelme, hogy majd továbbjutás esetén jönnek a cserék. Remélem kiesnek a picsába, mert röhej, amit leművelnek.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 24, 2021, 21:35:53
Vicc ez a Kanada. Végül nem tettem meg őket, de szánalmas, amit itt nyújtanak. 10 kiállítás, 0 gól.  :crazy: Ennek így semmi értelme, hogy majd továbbjutás esetén jönnek a cserék. Remélem kiesnek a picsába, mert röhej, amit leművelnek.

Nem veszik komolyan, ez egy szedett-vedett, motiválatlan kanadai válogatott, ez nem a tudásról szól, bőven jó játékosok azért ide akikkel jöttek. Nem mondom, hogy feltétlenül meg kellene nyerniük a vb-t is, de azért nem így kellene szerepelni.
Egyszerűen magasról tesznek a vb-re.
Most már nehéz lesz nekik, van még 4 meccsük és lehet mindet nyerni kell a továbbjutáshoz. A finnekkel is játszanak akik mindig nagyon jók, egységesek a világbajnokságon.
Ők kőkeményen bele fognak állni ebbe a meccsbe is, simán kikaphat tőlük is Kanada.

Kazahsztán szereplése meglepő eddig mindenféleképpen.  Valamint, hogy az USA elkezdte komolyan venni a VB-t. Ezek után Kanada nem fér bele.
Kíváncsi vagyok az olaszoknak lesz -e győzelmük? Talán pont Kanada ellen? :laugh:

Nem nézem és túlzottan nem is érdekel (majd ha megint érintettek leszünk egyszer), de kíváncsiságból ránéztem az eredményekre. Eléggé kaotikus a torna mind végeredmény, mind mondjuk gólok számát tekintve.

Svájc - Svédország 0-7
Svájc - Szlovákia 8-1
Svédország - Fehéroroszország 0-1
:laugh:

Ma Kazahsztán - Kanada.
A kazahok 3:2 -re verték a németeket. A kanadaiak 3:1 -re kikaptak a németektől.
7, 50 -es az odds Kazahsztánra.
Na, és a lettektől is kikapott Kanada. Kazahok hosszabbításban nyertek ellenük.

Kanada győz min. 3 góllal  :beerchug: