Magyarország a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz a Németország - Magyarország Eb-találkozó kimenetele?

Német siker
Döntetlen
Magyar siker
Idézetet írta: TiB Dátum június 09, 2021, 07:32:59
"Nego talán a legszínesebb egyéniség" - Bozsik Péter.

Ez így hangzott el teljesen pontosan ;D
Most ugrott be erről, hogy hol van ifj. Knézy Jenő  :D Ezeknél a mostani makinál még Jenci is jobb volt

Rossi szerint Sallai fizikálisan kész a játékra

A korábban kisebb sérüléssel bajlódó Sallai Roland fizikálisan készen áll a játékra Marco Rossi szövetségi kapitány szerint, ezért pályára lép kedden a magyar labdarúgó-válogatott első, portugálok elleni Európa-bajnoki mérkőzésén a Puskás Arénában. Olvasd tovább

Magyarország edzése a portugálok elleni meccs előtt – KÉPEK

Meglepett, hogy ilyen sokan atvettek az elso nap, de nagyon orulok neki.

A mai átadott Eb-karszalagok:

Groupama Aréna: 9722
Papp László Aréna: 6777
Városliget: 8331
Reptér: 306
Összesen: 25 136

Forras: mlsz.hu

Bet365 ingyen fogadasa erre ment. Ha ez bejon nagy baj mar nem lehet.

Magyarorszag v Portugalia
Sallai Roland 2 v tobb gol
67,00


Terjed egy ilyen nem túl pontos "statisztika" hogy Ronaldo nem lőtt gólt ellenünk. Ha jól számolom 4-szer már összejött neki.

Idézetet írta: TiB Dátum június 15, 2021, 09:07:37
Terjed egy ilyen nem túl pontos "statisztika" hogy Ronaldo nem lőtt gólt ellenünk. Ha jól számolom 4-szer már összejött neki.

Szerintem arra gondolt a csóka, hogy ma éjféltől most 9:10 percig még nem lőtt gólt. :D


Indítottam egy szavazást. Voksoljatok!  :ok:

Közben meg hozzászólásként le is írhatjátok a véleményeiteket a magyar - portugálra vonatkozóan.  :topbet_125:

Döntetlenre szavaztam, mert a portugálok már egyszer egy komplett Eb-t lehoztak döntetlenekkel. Akkor a mostani magyar csapatnál rosszabb csapatok ellen is beérték döntetlennel.

Ha ott lenne Szobo, megmutathatná Roncinak hogyan kell szabadot lőni.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 15, 2021, 09:10:02
Szerintem arra gondolt a csóka, hogy ma éjféltől most 9:10 percig még nem lőtt gólt. :D
Úgy tudom magyar földön nem sikerült neki még betalálnia! Se korábban a válogatottnak, se a Juventus mezében például a Fradinak az ősszel.

Felido Portugal gyozelem
Bruno vagy CR Gol
Portugalia gyozelem es mindket csapat gol. 

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 15, 2021, 10:58:46
Úgy tudom magyar földön nem sikerült neki még betalálnia! Se korábban a válogatottnak, se a Juventus mezében például a Fradinak az ősszel.

Valóban így van, csak hát ez történik amikor csak félig írunk le dolgokat, és itt most nem TiB hozzászólására gondolok, hanem az illető bejegyzésére.


A napi játékon hazai győzelmet tettem, ami a vágyat tükrözi, kissé elrugaszkodva a racionalitástól.

A portugálok keretét elnézve,  hogy milyen csapatok között játszanak tényleg elhamarkodott volt.
Viszont, ha azt vesszük, hogy az elmúlt két napban volt meglepetés , és ma csak a mieinknél lehet az, mivel a másik meccs kiegyenlített. Úgy akár bármi is lehet.
Sokáig kitartani, és remélem orrvérzésig gyakoroltatta Rossi a srácokkal a pontrúgásokat.

Ronaldo sárgát kap szimulálásért?

Bizakodóan várjuk a magyar legények első találkozóját, s az Unibet kínálatát böngészvén megakadt a szemünk egy pár érdekességen. Olvasd tovább