Sportvilág és nem csak > Foci Eb 2020/2021

Póker - SPF Eb Freeroll az Unibeten

(1/10) > >>

Admin:
SPF Eb Freeroll

Június 10-én este egy freeroll versennyel hangolódunk az idei Foci Eb-re. A helyszín az Unibet fogadóiroda póker részlege lesz, a nyereményalap pedig nem kevesebb, mint 200€!

A freeroll részletei:

Verseny neve: SPF Eb Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Időpont: június 10., 19:00CET
Leírás: Eb-váró pókerverseny
Buy-in: INGYENES
Játék típusa: Texas Hold’em
Késői regisztráció: nincs!
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 5 perc
Jelszó: a verseny előtt közöljük a fórumon

Ki vehet részt?

Ezt a freerollt a Sportfogadas.org aktív fórumközösségének (!) rendezzük.

FIGYELEM! Amennyiben csak a jelszóért tévedtél erre, akkor nagyon sajnáljuk, de ez a verseny nem neked szól, viszont nyugodtan regisztrálhatsz, légy aktív, s a későbbiekben te is részt vehetsz!

Még nem rendelkezel Unibetes számlával? Íme exkluzív ajánlatunk:
Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További részletek

UNIBET REGISZTRÁCIÓ
Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:

szalist:
Sziasztok!Lehetne hogy nekem kezdés előtt 1 órával privátba elküldjék a jelszót?Szivesen indulnék,de 7 ig dolgozok,és az nem lesz jó ha megint 1-2 perccel lesz fennt a jelszó mert nyilván a munka miatt csak mobilról tudnék regelni.Előre is köszönöm.

Admin:

--- Idézetet írta: szalist - Június 08, 2021, 20:50:17 pm CEST ---Sziasztok!Lehetne hogy nekem kezdés előtt 1 órával privátba elküldjék a jelszót?Szivesen indulnék,de 7 ig dolgozok,és az nem lesz jó ha megint 1-2 perccel lesz fennt a jelszó mert nyilván a munka miatt csak mobilról tudnék regelni.Előre is köszönöm.

--- Idézet vége ---

Megpróbáljuk.  :ok:

zsivany20:
Ezt a topikot figyeljem a jelszóval kapcsolatosan!?  :)

Admin:

--- Idézetet írta: zsivany20 - Június 09, 2021, 08:34:26 am CEST ---Ezt a topikot figyeljem a jelszóval kapcsolatosan!?  :)

--- Idézet vége ---

Ezt is.  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése