Napi tipp - január 17.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cleveland v Brooklyn
250.5 pont felett
18.00
Tippmix

A Nets meccsei eleg sok pontot hoznak, holott Irving es Durant a marodiak listajan van, mitobb a csapat a kozeljovoben irtozatosan sok idegenbeli meccset tol majd, 100+ pontot stabilan osszehoznak elol-hatul.

A Cleveland negyes gyozelmi szeriat tol, ezeken legalabb 107 pontot szortak, a hat meccses idegenbeli szeriat 5-1-el zartak, most igazi oromjatek johet otthon.

Az NBA-s atlag visszaesett egy kicsit, de azert az utobbi idoben a csapatok gyakran hozzak a reg megszokott 100+ teljesitmenyt, kielezett meccsen es nagy kulonbsegu hazai vezetes eseten is eselyt latok, hogy 250 pont fole is beneznek.

A nyito line 219 volt, ami szep lassan kuszik felfele, szoval egy kiugroan magas line nem is lenne akkora meglepetes.

Idézetet írta: Szigo Dátum január 17, 2022, 11:20:40Norwich u23 - Reading u23
Labdarúgás Anglia Premier League Cup
2022.01.17. 16:00

Tipp: over 3,5
Odds: 1.76
Iroda: unibet

Nyertes

Jéghoki, NHL
2022.01.17  23:00

Seattle Kraken - Chicago Blackhawks
tipp: Nincs 2. gól( 2. pontot szerző csapat)
odds:18
Bet365

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 16, 2022, 15:36:59Soccer » Italy » Serie A
AC Milan - Spezia
Tomorrow, 17 Jan 2022, 18:30
Tipp: OVER8.5 CORNERS
1.56
UNIBET

nyert

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2022, 11:30:00Milan-Spezia
18:30 SerieA
Tipp: Büntetőt ront a Milan @ 13.00 (bet365)

Minden stat stimmel. A Milan sok büntetőt kap, előző idényben messze a legtöbbet kapta és lőtte, idén picit visszább estek, de holtversenyben a 2. helyen állnak tizigólok tekintetében. Közben a Spezia ellen (itt is holtverseny van az élen) a legtöbb büntetőt ítélik, és a legtöbb gólt a Spezia nyelte tiziből. Mi kell még? Egy potens spori. Persze nem úgy potens, hanem úgy, hogy megfújja a tizit. Serra pont ilyen, nem adnak neki sok meccset, de valahogy mindig odaküldik a Milan meccsére, amikor otthon játszik a Milan, és szépen fújja is a hazai tiziket. Utolsó három ilyen meccséből kétszer adott büntetőt, amikor épp nem, akkor simázott 3-0-lal a Milan, nem volt szükség segítségre. Én amondó vagyok, rá kell hozni a frászt az Interre. Serra nem lesz rest, rutinból befúj egy hazai tizit, már csak ki kell hagyni. Ibra legutóbb rontott, amikor Serra megítélt tizit, Giroud bevágta. Kessie eleve nincs, jó kérdés, ki játszik elöl, ki állna oda, de szerintem a hazai tizi az nagyjából fix, már csak kis mák kell hozzá, hogy kimaradjon.
nyertes

IdézetMilan-Spezia
18:30 SerieA
Tipp: Büntetőt ront a Milan @ 13.00 (bet365)

Minden stat stimmel. A Milan sok büntetőt kap, előző idényben messze a legtöbbet kapta és lőtte, idén picit visszább estek, de holtversenyben a 2. helyen állnak tizigólok tekintetében. Közben a Spezia ellen (itt is holtverseny van az élen) a legtöbb büntetőt ítélik, és a legtöbb gólt a Spezia nyelte tiziből. Mi kell még? Egy potens spori. Persze nem úgy potens, hanem úgy, hogy megfújja a tizit. Serra pont ilyen, nem adnak neki sok meccset, de valahogy mindig odaküldik a Milan meccsére, amikor otthon játszik a Milan, és szépen fújja is a hazai tiziket. Utolsó három ilyen meccséből kétszer adott büntetőt, amikor épp nem, akkor simázott 3-0-lal a Milan, nem volt szükség segítségre. Én amondó vagyok, rá kell hozni a frászt az Interre. Serra nem lesz rest, rutinból befúj egy hazai tizit, már csak ki kell hagyni. Ibra legutóbb rontott, amikor Serra megítélt tizit, Giroud bevágta. Kessie eleve nincs, jó kérdés, ki játszik elöl, ki állna oda, de szerintem a hazai tizi az nagyjából fix, már csak kis mák kell hozzá, hogy kimaradjon.

Gratulálunk @oakland23 ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.