Haladó Tippjáték - 2009 Január

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helló! Látom nincsenek tizedes pontszámok se és statisztika se, meg csak firefoxal müködik. Tegyétek vissza a régit!  ;D

HELLO!

Nekem tetszik az egész de:
2009.02.03 ra NBA   Orlando Magic/Dallas Mavericks  meccs nincs a listában és igy nemengedi tenni
2009.02.03 ra NHL Detroit Red Wings/St.Louis Blues  meccs se nincs a listában igy nemengedi tenni.

Na ez miért van hogy egyes meccsek nincsennek a listán fenn???

Idézetet írta: adaifiu Dátum február 02, 2009, 15:24:50
HELLO!

Nekem tetszik az egész de:
2009.02.03 ra NBA   Orlando Magic/Dallas Mavericks  meccs nincs a listában és igy nemengedi tenni
2009.02.03 ra NHL Detroit Red Wings/St.Louis Blues  meccs se nincs a listában igy nemengedi tenni.

Na ez miért van hogy egyes meccsek nincsennek a listán fenn???

Probléma megoldva.  ;)

Idézetet írta: horzol Dátum február 02, 2009, 15:05:43
Helló! Látom nincsenek tizedes pontszámok se és statisztika se, meg csak firefoxal müködik. Tegyétek vissza a régit!  ;D

Most már van statisztika is... ;)

Idézetet írta: adaifiu Dátum február 02, 2009, 15:24:50
Na ez miért van hogy egyes meccsek nincsennek a listán fenn???
Azért volt, mert pont 0:00-kor voltak GMT szerint.

Idézetet írta: horzol Dátum február 02, 2009, 15:05:43
Helló! Látom nincsenek tizedes pontszámok se és statisztika se, meg csak firefoxal müködik. Tegyétek vissza a régit!  ;D
Kösz, hogy szóltál a tizedesekkel kapcsolatban, valamit elnéztem. Nem tesszük vissza a régit :P

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 02, 2009, 14:52:09
Lacapi: nincs véletlenül Firefoxod? Ami rájövök hogyan kerüljem meg az IE gondjait.
Majd nézd meg, mert módositottam valamit. Lehet igy menni fog IE7-el is.

Ezer kösz, már működik is! Thx, nem is az ie7, hanem az avant browser hiányozna... Még firefox meg chrome sehol nem volt mikor elkezdtem használni, többablak, jelszómegőrzés online is, ilyen dolgai voltak, és hát a megszokás. Közel a 32-höz már nem nagyon ugrál az ember  ;D

Köszönöm Milan! A januári nyereményt megkaptam.  :beerchug: