Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy régebben regisztráltam még otthon Magyarországon paypalra. Viszont így nem enged befizetni a kinti fogadóirodákhoz amikre a kinti címemmel regisztráltam. Szóval a kérdés az lenne, hogy paypalon megtudom e másítani a lakhelyet a külföldire, vagy esetleg zárolni lehet a számlát és újraregisztrálni? Vagy esetleg tudtok e más alternatívát, online pénztárcát amit külföldi lakcímre megtudok csinálni és aztán betudok vele fizetni.

Idézetet írta: Betman91 Dátum december 13, 2019, 20:20:46
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy régebben regisztráltam még otthon Magyarországon paypalra. Viszont így nem enged befizetni a kinti fogadóirodákhoz amikre a kinti címemmel regisztráltam. Szóval a kérdés az lenne, hogy paypalon megtudom e másítani a lakhelyet a külföldire, vagy esetleg zárolni lehet a számlát és újraregisztrálni? Vagy esetleg tudtok e más alternatívát, online pénztárcát amit külföldi lakcímre megtudok csinálni és aztán betudok vele fizetni.
Igen, pontosan ezt kell tenned. Zard be a magyar paypalod es nyiss ujat egy masik email cimmel.
Miutan bevitted az uj lakhelyed szerinti lakcim/kartya/bankszamlaszam adatokat tudod majd hasznalni gond nelkul.

Sziasztok! Nem használtam még paypalt... Hol találom az Id-t?

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 16, 2020, 19:26:29
Sziasztok! Nem használtam még paypalt... Hol találom az Id-t?

Paypal ID-nek a hozzá tartozó e-mail címet szokták megadni.

Most változtattak a  szabályzaton valamiket. Talán fizetőssé akarják tenni a számlát, vagy mi? Aki nem fogadja el a módosítást, annak törlik a számláját alapból.

A részletes módosítások Paypalon szeptember 14-től.
Díjtáblázat, minden ott van.
Érdemes elmenteni.

https://www.paypalobjects.com/marketing/ua/pdf/HU/hu/ua-091420.pdf


Hogy lehet innen legolcsóbban pénzt kivenni?

Magyar bankszámlát csak forintban lehet hozzáadni, de a pénzt euróban utalnák.

A 357 ft- eurot most azonban 340 ért váltaná át a Paypal.

Nincs vmi trükk, hogy innen befizetem valahova, aztán onnan ki?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 14, 2022, 16:55:33Hogy lehet innen legolcsóbban pénzt kivenni?

Magyar bankszámlát csak forintban lehet hozzáadni, de a pénzt euróban utalnák.

A 357 ft- eurot most azonban 340 ért váltaná át a Paypal.

Nincs vmi trükk, hogy innen befizetem valahova, aztán onnan ki?


Tippmixpro

Nem tudom a jelszavam, az emlekezteto utan keri a ket Q&A-t, ahol elbukok. Nincs egy kozvetlen email cim ahol el tudom erni oket? Koszi a segitseget!