Tippjáték - Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Két május 1.-ei foci tippem kikerült a rendszerből.  Az új időszámítás szerint 02.00 előtt raktam őket? Ez volt a gond, igaz?


Pontosan mikor küldted be a tippeket és a mérkőzés mikor játszódott volna le?

30.án éjjel 11 körül. Pontosan nem tudom. A meccsek le is mentek. Over 2.5 tel raktam őket.
Estudiantes    0 - 4   Velez Sarsfield
01.05.2011 01:20

Chiapas    4 - 1   Queretaro
01.05.2011 00:00

Az a furcsa, hogy 2-3 napig benn is volt a tippek listázása táblázatban. Aztán egyszerre csak eltűnt. Ami gondolom az új időbeállítás miatt van.

Megvan mindkét tipped, de mindkettő áprilisre számitott. Az adatlapodon válassz áprilist és az első 2 tipp pont ez lesz.  Ki is vannak értékelve és a pontszám az áprilisra számitott.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 05, 2011, 13:09:39
Megvan mindkét tipped, de mindkettő áprilisre számitott. Az adatlapodon válassz áprilist és az első 2 tipp pont ez lesz.  Ki is vannak értékelve és a pontszám az áprilisra számitott.

Ohh értem, sejtettem, hogy nem veszett el. Csak ugye az a fura, hogy addigra már annyira mínuszban volt az április, hogy automatikusan nem rakhattam. Ezért kihasználtam, hogy előre rakok 30.án. Legközelebb feleslegesen nem teszem.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 05, 2011, 14:09:17
Ohh értem, sejtettem, hogy nem veszett el. Csak ugye az a fura, hogy addigra már annyira mínuszban volt az április, hogy automatikusan nem rakhattam. Ezért kihasználtam, hogy előre rakok 30.án. Legközelebb feleslegesen nem teszem.
Ebben igazad van, hogy a rendszer vissza kellett volna útasitsa a tipped, ha annyira minuszban voltál. Megnézem hol nem vettem ezt figyelembe.

Köszönöm, és elnézést a kellemetlenségekért!

na izé, lenne egy kérdésem:

ugye haladó játékosos -49-nél esnek ki.
Nekem tegnap volt -45 körül reggel. Tettem tegnap 1 tippet, a Celtic győzelmét 1.20-ért, így elvileg a tegnapi napot -43-al zártam.

Na este még tettem egy NHL-t, de azt már a mai napon játszották. Persze elment a tipp, így -53-al le vagyok húzva, kiselejtezve, eldobva, kitakarítva, megszégyenítve, egy piros vízszintes vonallal a nevemen.

A kérdésem az lenne, hogy nem a napi öt tipp után kéne valakit kiselejtezni??? Nem tudom, csak kérdem?!.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 09, 2011, 09:10:21

A kérdésem az lenne, hogy nem a napi öt tipp után kéne valakit kiselejtezni??? Nem tudom, csak kérdem?!.

Itt lehet, hogy én vagyok a hunyó, mert az esemény hajnali 2-kor kezdődött és szabályzat szerint csak 01.59-ig kellett volna feldolgoznom a tippeket. Megmondom őszintén erre én is csak most figyeltem fel. Írj egy ID számot légy szíves és intézkedek, hogy emiatt ne szenvedj hátrányt!

oakland23!

Mivel 1 percen is sok múlhat és a szabályzat szerint igazad van, ezért a következő képpen oldottam meg a problámáját az ID4924-es tippednek (gondolom erről van szó):
Egyenlőre Push-nak értékeltem ki, így visszakerültél a még aktívan játszók csapatába, tehát még 4-et tippelhetsz a mai nap folyamán. Holnap viszont ez lesz az első tipp amít feldolgozok (az időrend miatt is) és ugye ez automatikusan -10pontot jelent. Így rendben van?

#40 május 12, 2011, 23:08:52, syl5
Sziasztok!
Mi volt ma este az oldallal?
Este 9 és 10 között lehetetlen volt elérni. Valamikor 10 előtt pár percel tudtam nagy nehezen elérni a tippjátékos adatlapomat, de a meccslistát akkor sem hozta be.
Ez viszont így elég negatívan érintett engem, mert úgy játszok a tippjátékban (meg egyébként úgy is fogadok), hogy előre kiválasztok x (jelen esetben 5) tippet, és a meccsek végkimenetélehez a szelvény nyertes, vagy vesztes voltához igazítom a következő tipp tétjének nagyságát. Ezek miatt és a lehető legtöbb infó miatt mindig közvetlenül a meccs kezdete előtt játszom meg a tippjeimet.
Amiért ma nagyon rosszul érintett ez a leállás az az volt, hogy az első három tippem vesztes lett. Ezek eredményét olyan negyed 8 magassagábán tudtam meg, és ekkor hátra volt még két tippem 21:30-as és 22:00-ás kezdéssel. Ekkor elmentem boltba, és közbe még gondolkoztam a tippeken. Miután hazaértem még némi infót szereztem a meccsekről, és olyan 9 óra körül meg is játszottam volna az első tippemet, de nem tudtam a leállás miatt. A 22:00-ás tippemmel ugyanez a helyzet volt.
A 21:30-as tipp a Las Palmas - Cartagena lett volna hazaiba, 1,8-ért. Jelen pillanatban 71. percben 1-0 az állás.
A 22:00-ás pedig a Vallecano - Elche lett volna vendégbe, olyan 4-5-6 körül (nem tudom ezt pontosan). Jelen pillanatban, félidőben 0-2 az állás.
Persze ezek a meccsek még nem lefutottak, de én úgy érzem, hogy legalább az egyik jönni fog.
Aztán azt is mondhatjátok, hogy persze, így meccs közben már bárki okos tud lenni, viszont én erre azt mondom, hogy minek írnék ilyet, vagy hogy tudnék ilyet kitalálni. Valamint meg is írtam volna valamilyen úton nektek előre a tippeket, de egyszerűen be volt halva az oldal, nem tudtam semmit se elérni, nem tudtam sehova se írni.
Remélem találunk valami köztes megoldást, ami mindenkinek jó, mert jelen esetben kicsit hátrányban érzem magam a többi játékossal szemben önhibámon és természetesen a ti hibátokon kívül is (mert ugye egy ilyen hiba nem előre látható)!

Idézetet írta: syl5 Dátum május 12, 2011, 23:05:12
Sziasztok!
Mi volt ma este az oldallal?
Este 9 és 10 között lehetetlen volt elérni. Valamikor 10 előtt pár percel tudtam nagy nehezen elérni a tippjátékos adatlapomat, de a meccslistát akkor sem hozta be.
Ez viszont így elég negatívan érintett engem, mert úgy játszok a tippjátékban (meg egyébként úgy is fogadok), hogy előre kiválasztok x (jelen esetben 5) tippet, és a meccsek végkimenetélehez a szelvény nyertes, vagy vesztes voltához igazítom a következő tipp tétjének nagyságát. Ezek miatt és a lehető legtöbb infó miatt mindig közvetlenül a meccs kezdete előtt játszom meg a tippjeimet.
Amiért ma nagyon rosszul érintett ez a leállás az az volt, hogy az első három tippem vesztes lett. Ezek eredményét olyan negyed 8 magassagábán tudtam meg, és ekkor hátra volt még két tippem 21:30-as és 22:00-ás kezdéssel. Ekkor elmentem boltba, és közbe még gondolkoztam a tippeken. Miután hazaértem még némi infót szereztem a meccsekről, és olyan 9 óra körül meg is játszottam volna az első tippemet, de nem tudtam a leállás miatt. A 22:00-ás tippemmel ugyanez a helyzet volt.
A 21:30-as tipp a Las Palmas - Cartagena lett volna hazaiba, 1,8-ért. Jelen pillanatban 71. percben 1-0 az állás.
A 22:00-ás pedig a Vallecano - Elche lett volna vendégbe, olyan 4-5-6 körül (nem tudom ezt pontosan). Jelen pillanatban, félidőben 0-2 az állás.
Persze ezek a meccsek még nem lefutottak, de én úgy érzem, hogy legalább az egyik jönni fog.
Aztán azt is mondhatjátok, hogy persze, így meccs közben már bárki okos tud lenni, viszont én erre azt mondom, hogy minek írnék ilyet, vagy hogy tudnék ilyet kitalálni. Valamint meg is írtam volna valamilyen úton nektek előre a tippeket, de egyszerűen be volt halva az oldal, nem tudtam semmit se elérni, nem tudtam sehova se írni.
Remélem találunk valami köztes megoldást, ami mindenkinek jó, mert jelen esetben kicsit hátrányban érzem magam a többi játékossal szemben önhibámon és természetesen a ti hibátokon kívül is (mert ugye egy ilyen hiba nem előre látható)!

Közben megtaláltam az Elche odds-át, 4,50 volt.
Jött is szépen mindkettő!
Las Palmas - Cartagena 1 (1,80) 2-0
Vallecano - Elche 2 (4,50) 1-2
Ha meg tudtam volna fogadni őket a max 10 és 7 tétegységgel, akkor ugye 8+24,5=32,5 tétegység profit lett volna belőle, ami fedezte volna az első 3x10 tétes vesztes tippemet, így +2,5 ponttal zártam volna a napot.
Viszont jelenleg így -30  :'(

syl5!

Én értem a problémád, csak nem tudom mit szeretnél kihozni belőle.

Milan egy másik helyen leírta, hogy sajnálatos módon az oldal bizonyos ideig rajtuk kivűlálló okok miatt elérhetetlen volt. Hangsúlyozom, mindenki számára elérhetetlen volt, nem csak a Te számodra! Most az egy szerencsétlen egybeesés, hogy Te pont ezidőtájt szeretted volna a maradék két tippedet megtenni a tegnapi napra. De kérdem én, a meg nem játszott tippekkel szerinted mit lehet utólag kezdeni? 

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 13, 2011, 00:34:06
syl5!

Én értem a problémád, csak nem tudom mit szeretnél kihozni belőle.

Milan egy másik helyen leírta, hogy sajnálatos módon az oldal bizonyos ideig rajtuk kivűlálló okok miatt elérhetetlen volt. Hangsúlyozom, mindenki számára elérhetetlen volt, nem csak a Te számodra! Most az egy szerencsétlen egybeesés, hogy Te pont ezidőtájt szeretted volna a maradék két tippedet megtenni a tegnapi napra. De kérdem én, a meg nem játszott tippekkel szerinted mit lehet utólag kezdeni?  

VÉLETLENÜL RÁNYOMTAM A HOZZÁSZÓLÁSRA, DE MÉG NINCS KÉSZ. mINDJÁRT BEFEJEZEM!

Idézetet írta: syl5 Dátum május 13, 2011, 09:44:22
VÉLETLENÜL RÁNYOMTAM A HOZZÁSZÓLÁSRA, DE MÉG NINCS KÉSZ. mINDJÁRT BEFEJEZEM!

Lejárt a mod idő.

Nem tudom mit lehetne kihozni ebből a dologból, mert én nem tudom objektíven nézni ezt az esetet, hiszen érintett vagyok, ráadásul negatívan. Jobban mondva lenne javaslatom, mégpedig: felkínálni az összes játékosnak, aki nem élt, nem tudott élni az össes, 5 tippjével a leállás előttig, hogy a tegnapi tippjeit érvénytelenítheti, vagy esetleg ugyanezt az összes játékosra nézve. Bár mondjuk az utóbbi, hogy azon játékosok is töröltethetik a rossz tippjeiket, akik még a leállás előtt ellőtték azokat kicsit megint talán előnyösebb, mint a másik eset.
Nehéz mindenki számára igazságos döntést hozni tudom, viszont jelenleg úgy gondolom, hogy a tegnapi nap folyamán nem voltak mindenki számára egyenlőek a játék feltételei. Én mindenképpen az első megoldásra szavaznék (ha lehet), hiszen mint az esetemben is látszik, vissza tudtam volna nyerni az addigi 3 vesztes tippet, így úgy gondolom, ha azt a maradék kettőt nem tudtam megjátszani, akkor járna nekem annyi, hogy az első hármat érvényteleníthetem, mert ha tudom előre, hogy este nem fogom tudni megtenni a maradék 2 tippet, akkor hamarabb cselekszek, illetve lehet hogy egyáltalán nem játszok a tegnapi napon a stratégiám következtében. Másrészről az összes felhasználóra nézve sem tudjuk, hogy az összes tippüket el nem használó felhasználók mit tettek volna a leállás idejében, tehát szerintem igazságos megoldás lenne az, ha ezen userek dönthetnének a tegnapi tippjeik sorsáról, hiszen a rajtuk kívűlieknek meg volt mind az 5 lehetőségük.

Ne értsétek félre, nem az a fontos itt, hogy vesztes, vagy nyertes lett a tipp kimenetele. A lényeg az, hogy így valakinek kevesebb lehetősége lett a többeiknél. Éppen azért is írtam tegnap a tippeket még meccs közben, hogy lássátok, hogy akkor még bármi lehetett volna a meccs kimenetele (az már csak megint egy szerencsétlen egybeesés volt, hogy az egyik csapat addigra, amikor már írni tudtam lőtt egy gólt (de mint tudjuk egy gól nem gól), illetve a másik meccsen a másik csapat kettőt (de az is nagyon veszélyes volt a végére a kihagyott büntivel)). Akkor is beírtam volna ide a tippjeimet és szólok nektek, hogy ha az első háromból mind bejön, persze akkor értelemszerűen kevesebb téttel mentek volna, de mindenképp megjátszottam volna őket, mert ott lett volna tegnap a lehetőségem arra, hogy még jobban elhúzzak a második elől. Így is meg volt a lehetőség, hogy a pontjaim megtartásával egy nagy űrt alakítsak ki köztem és a második között, ez pedig most létkérdés lett volna számomra, mert a tegnapi nap után visszavettem volna a tempóból még a +2,5 pont és a kb 110 összpont után is, hiszen két hetem van a szakdogám megírására és arra kell koncentrálnom már.

Mondhatjátok azt is hogy minek "reklamálok" itt, így is úgy is első vagyok, inkább örüljek neki, hogy így megy most a szekér. Kicsit ezt érzem az írásodból is Várda64, de azt tudom mondani, hogy nem reklamálok, csupán a pár sorral feljebb leírtak miatt sürget az idő, ezért próbálok minél több pontot minél hamarabb összehozni. Jelenleg 20 pont előnyöm van, ami 50 pont is lehetne, és azt valljuk be, hogy ez elég tetemes, elég sokat számít, pláne az említett elfoglaltságom miatt. Ahogy számolgattam még az is jobb lenne, ha visszarendeződne a tegnapi nap kezdetén beállt állapot, akkor is számításaim szerint több előnyöm lenne, mint most. Viszont akkor meg borulna a mai nap kezdtetére felállt állapot, és úgy meg más szenvedne belőle hátrányt. Nehéz ez nagyon!
Én tényleg nem akarok semmilyen konfliktust, nem akarok senkit se megbántani, senkinek sem hátrányos helyzetet okozni, örülök nagyon hogy van egyáltalán ilyen tippjáték, és elfogadom a döntéseteket bármilyen lesz is az, csak ha nem szólok akkor meg sem próbáltam! Sok nyertes szelvényt kívánok mindenkinek, inkább olyan jól menne mindenkinek, hogy 40-en fej fej mellett haladnánk már most 100 pont körül! :beerchug:
Tudom, hogy nektek kell döntéseket hoznotok, hisz ti írtátok a szabályokat is, csak felhívtam a figyelmeteket erre a problémára!