Tippjáték - Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ID: 106202
Vesztesnek van elkönyvelve, de szerintem nyertes  ;)


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 15, 2013, 09:24:56
ID: 106202
Vesztesnek van elkönyvelve, de szerintem nyertes  ;)

Javítva.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum február 27, 2013, 07:47:30
ID: 108317

Vesztes, pedig nyertes, ha jól látom.

Javítva. Szépen bemákoltad az overt, épphogy meglett..  ;D

Három tippet beküldtem és tippelnék még kettőt, de a rendszer nem engedélyezi, s hibaüzenetként kiírja, hogy naponta csak ötször tippelhetek.
Lehet, hogy a mai három tippem mégiscsak 5 tippnek felel meg?  :)

#424 február 28, 2013, 17:25:52, tonijani
most látom az új szabályzatot, ezek szerint megszűnik a haladó tippjáték..  >:( :'( :'( >:(
Tehát csak akkor nyerhetsz ha előtte befizetsz  ?
Vagy most melyik szabályzat érvényes?
???

Igen, az eddigi haladó tippjáték megszűnik, de lesz helyette más. A kezdő játék szponzora pedig az Expekt helyett a Betclic lesz.

Az új szabályzat márciustól érvényes.

megkérdezhetem hogy mi lesz a haladó tippjáték helyett? Mondjuk nekem azt írja a kezdőlapon hogy VIP vagyok, bármit is jelentsen ez...  :)

Idézetet írta: tonijani Dátum február 28, 2013, 17:27:44
megkérdezhetem hogy mi lesz a haladó tippjáték helyett? Mondjuk nekem azt írja a kezdőlapon hogy VIP vagyok, bármit is jelentsen ez...  :)

Erre én is kiváncsi lennék, én is VIP vagyok ...

Az most azért VIP, mert már kicseréltük, de amúgy ez csak március 1-től lép érvénybe.

Hamarosan jövök az infóval is (még ma este...).  ;)


Málaga - FC Porto    3-Way HCP - Rendes játékidő / X 1.0 @ 4.50       
   
ID: 111125
Állapot: megnyert (+17.5 pont)

Szerintem ez a tipp rosszul lett kiértékelve! Utánanéznétek! A Malaga nyert 2-0 -ra!
Köszönöm!

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 14, 2013, 13:46:20
Málaga - FC Porto    3-Way HCP - Rendes játékidő / X 1.0 @ 4.50       
   
ID: 111125
Állapot: megnyert (+17.5 pont)

Szerintem ez a tipp rosszul lett kiértékelve! Utánanéznétek! A Malaga nyert 2-0 -ra!
Köszönöm!

Köszi, hogy szóltál. Javítva.  ;)

Üdv Milan!

Én töltöttem fel fogadási bizonylatot az áprilisi tippjátékhoz és így elvileg 5-ik lettem volna. Vagy más kritériumnak nem feleltem meg?  :-\

Idézetet írta: gergoisrulez Dátum május 02, 2013, 19:14:53
Üdv Milan!

Én töltöttem fel fogadási bizonylatot az áprilisi tippjátékhoz és így elvileg 5-ik lettem volna. Vagy más kritériumnak nem feleltem meg?  :-\

Remélem nem haragszol, ha Milan helyett válaszolok, illetve idézek a szabályzatból:

"5. A fogadást bizonyító kép olyan eseményt kell tartalmazzon amely az adott hónap 15-ig (15. is) zajlott le"

Ha jól látom, akkor a feltöltött fogadási bizonylatod 23-i, tehát ez lehet a probléma.

További jó játékot!  ;)

Üdv,

csacsa