SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: tikoalesi Dátum szeptember 23, 2021, 15:37:16
SPF Kupa-ban nem jól lett elszámolva a Godoy Cruz - Racing Club Copa Argentina mérközésem!

Javítottam! Elnézést!

A jövőre vonatkozóan: megkeresed a hibásan kiértékelt tippet ----> sárga háromszög a jobb alsó sarokban ----> klikk, reklamáció leírása lehetőleg normális hangnemben, magyarul és küldés. Ott hamarabb észreveszem.  :ok:

Igen,rendben,köszönöm! ;)

Sziasztok!

Hibát szeretnék jelenteni és a segitségeteket szeretném kérni ugyanis a rendszer hibásan könyvelte el a tippemet,ami vesztes lett és ezáltal nem jutottam tovább.19nita74 jutott tovább amiért gratulálok.Kérlek javitsátok.A segitséget előre is köszönöm.

 Sziasztok! Legytek szíves javítani a zotao által írt hibát! Szeretnék tippelni,mert mennem kellene! Köszönöm!

Megoldva. Elnézést a kellemetlenségekért.  ;)

SPF Kupa - december 2021 - Rájátszás párosításai:

Őrült Király vs tharom2
Talpas vs Mehecske
zgergo vs ROYSZ74
fullaci vs horzol
Tibor76 vs Salvio
zami vs szumi0411
dreader1 vs zsiraf111
Szigo vs szag

Sok sikert kívánunk!

@fullaci mi történt??? Mért nem raktál még 2 tippet, sok volt a mézespálinka? :D igy szégyenletes 40 pontal is tovább lehet jutni.. :D  :D  :D

Rájátszás indul MA! Sok sikert a harcban lévőknek.  :beerchug:

Telefon nem tölti be , de lehet hogy csak nekem mert senkinek nem tűnt fel . :(

Idézetet írta: sunik29 Dátum július 28, 2022, 21:19:59Telefon nem tölti be , de lehet hogy csak nekem mert senkinek nem tűnt fel . :(
ugyan ez  :o

#670 július 29, 2022, 08:17:21, vmlinuz
Pontosabban mit nem tölt be? Nem látok hibát.

Főoldali menüben hibás lett a link, az lett volna?

Tisztelt Játékostársaim!

A beküldött tippek mellet található sárga háromszög felkiáltójellel továbbra is a hibás kiértékelés jelentésére szolgál.
A könnyebb érthetőség kedvéért: Az én téves kiértékelésem után(!!!) jelented hogy hol hibáztam a kiértékelésnél.

Megértéseteket köszönöm!

Várda64

Sziasztok!

Egy kérdésem, illetve észrevételem lenne a mostani (augusztusi) kupával kapcsolatban.
A selejtezőben elért eredmények alapján tripax a 2. helyen jutott tovább, viszont a kieséses szakaszban az 1. helyen van feltüntetve. Emiatt a mostani tripax-Talpas döntő párosítása már a negyeddöntőben létrejött volna.
Ez nem befolyásolja a kiesése szakasz menetét?
Köszönöm.

Csak a párositásokat módositotta volna, ugyanazok a személyek jutottak tovább mindkét esetben. Egy hibás kiértékelés miatt cserélődött fel a hely, de ezen kivül nem változott semmi.

Ezt a részét értem, viszont "a mostani tripax-Talpas döntő párosítása már a negyeddöntőben létrejött volna.".
Azaz a döntőben már nem kerülhettek volna össze, mert a negyeddöntőben az egyikük kiesett volna.