OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sok Boldogságot!   :ok:

Üdv a klubban! Jól fog működni a házasság, ha meghallgatod a feleséged és nem szólsz közbe. Hálás lesz érte. ;D

Nagyon sok boldogságot  :ok: :)

Sok boldogságot kívánok neked Tibi. Ne felejtsd: az örök hűség nem örök vakság.  :D

:redchug: :redchug: :redchug:

Így van! Mindig meg lehet nézni mi a menü, csak nem kell belőle enni!  ;D Sok boldogságot!!  :beerchug:

Sok boldogságot TiB!  ;) :beerchug: :beerchug:



Így van,ètlapot nèzni bàrhol, bàrmikor, de vacsora innentöl otthon lesz! Sok boldogsàgot Nektek!:)

Köszönöm srácok, túléltem az esküvőt, pedig mindent is ittam. :redchug:

Nem ismerlek TiB, de nagyon remélem hogy a feleség választásod hasonlóan megfontolt volt, mint a tippek kiválasztása (bár a tippek esetében nem volt jó, ha elment). Nagyon sok boldogságot kívánok!  :beerchug:


tavasz végén repülővel egy párizs oda-visszára mi a reális ár? jelenleg 40 körül van a retúr, ez sok érte, vagy csapjak le rá már most? kösz előre is  :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 06, 2019, 12:25:37
tavasz végén repülővel egy párizs oda-visszára mi a reális ár? jelenleg 40 körül van a retúr, ez sok érte, vagy csapjak le rá már most? kösz előre is  :beerchug:
Attól függ, hogy milyen légitársasággal mész, mennyi cuccod van. Ha nincsen semmid, csak egy kézipoggyász és fapadossal mész, akkor 30-40 között a reális, szóval a 40 nem olyan rossz ár érte, lehet olcsóbban is, ha utána jár az ember, de sokat nem veszítesz.

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 06, 2019, 12:25:37
tavasz végén repülővel egy párizs oda-visszára mi a reális ár? jelenleg 40 körül van a retúr, ez sok érte, vagy csapjak le rá már most? kösz előre is  :beerchug:

Wizzair nézd az a legolcsóbb vagy Esyjet. Ez sztem reális két hónapal előre. Nekem egy hételel foglalás előtt 100 euró volt Berlinből haza, Amszterdamból haza szintén ennyi(ezek egyirányuak voltak). Naponként is eltérő árak vannak, illetve délután vagy délelőtt indul. De volt olyan ismerösöm aki 3 hónapal előre foglalt Eindhoven BUD 35euró.  :redchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 06, 2019, 12:25:37
tavasz végén repülővel egy párizs oda-visszára mi a reális ár? jelenleg 40 körül van a retúr, ez sok érte, vagy csapjak le rá már most? kösz előre is  :beerchug:
Akkor a legjobb ha  nem vagy időponthoz kötve, azaz aznap utazol oda és vissza is amikor akarsz. Ha megvan hogy pénteken mennél és kedden vissza, akkor kicsit jobban meg vagy kötve. Én elöször a skyscanner oldalán szoktam körülnézni munkahelyi gépen, majd ha tuti a választás akkor veszem meg a sajátomon. Hallottam olyat, ha sokszor keresel egy útra, akkor egy idő után felismeri és drágábban ajánlja fel. Magyarország jó helyen van (és még bővítik is Ferihegyet), Pestről Európa legtöbb reptere viszonylag olcsón elérhető. Visszatérve az első esetben én szoktam várni, és ha belefèr akkor megeveszem, a második esetben nem sok választás lehet.... állítólag ilyen 3 hónappal előtte a legkedvezőbb... de egyébként nem ismerem a párizsi árakat, nem voltam még ott és nem is tervezem   :D :D :D

Wizznek van valami hülye algoritmusa, ami a keresések gyakorisága alapján viszi felfele az árat. Szóval lehet majd olcsóbb vagy sokkal drágább.