Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!

Valaki fizetett be mostanában ilyen módon az irodához? Visszaolvasva azt látom,  hogy jó néhány embernél gondot okozott, valami technikai hibára hivatkozva. Ez a probléma fennáll még? 
Egy 10k-s psc mennyi tranzakciós díját von le? Bérfizetés után jól gondolom, hogy csak bankszámlára lehet kérni a kifizetést? 

Yócsá!

Bet365 -re szoktam igy befizetni, annyi megy a szamlara amennyit a kod er, nincs dija. Elvileg csak bankszamlara enged majd kifizetni (de ha bet365-on elinditasz egy skrilles befizetest, majd az utolso pillanatban "meggondolod" magad, akkor skrillre is mehet).

bet365, Bwin, Sportingbet gond nélkül feltölthető Paysafecarddal.

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Bet365-re lehet-e pénzt feltölteni, úgy hogy  Paysafecard.com -on NEM regisztrálok?
Eddig csak Mastercard-ot használtam.
Pl.
Veszek egy Paysafecard feltöltés, majd a kódot beírom a beten és kész.

Kösz a válaszokat!

Üdv.


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 22, 2017, 20:58:36
jja ennyi

Kösz!

Akkor holnap eszek egy Paysafecard feltöltés, majd a kódot beírom a beten és kész.

Üdv.

Idézetet írta: focitomi Dátum december 22, 2017, 21:03:13
Kösz!

Akkor holnap eszek egy Paysafecard feltöltés, majd a kódot beírom a beten és kész.

Üdv.
ha nem vagy biztos a dologban, írd be ide a kódot először :beerchug:
ez csak vicc volt :)

Regisztrálva vagyok de nem töltöttem fel a kódot a mypaysafre mégis mutatja a tranzakciónal hogy hova fizettem be ez hogy lehetséges?

Tudtommal ez az opció Magyarországon még  em elérhető.

Szia tudsz mobil appal vásárolni Pay station a neve ios és android alapon is van. Személyesen kipróbálva tökéletesen működik de bankártya regisztráció kell a használatához ami se perc alatt megvan és utána tudsz vásárolni kódot a legkisebb 10 euró értékű. :ok:

sziasztok!
Eurós sportingbet számlám szeretném feltölteni, lehetőleg mypaysafecard regisztárció nélkül.
Itthon gondolom csak forintos paysafecardot lehet venni. lyenkor működik a feltöltés? A konverzió mennyire rossz árfolyamon megy (2-3% vagy 6+%)?

Sziasztok!

Kérdezzném töletek hogy ami képen látható mire vonatkozhat(ik)?

Előre is köszönöm!

Én most ugyanígy jártam, mint az előző kolléga. Netellerre fizetnék be és kiírja ezt a hibaüzenetet. A havi limit bőven nincs kimerítve, manuálisan természetesen nem lehet állítani semmit. A mypayfasecard ráadásul kijelentkeztet minden 3. kattintásnál. Írtam mailt, de nem hiszem, hogy most hétvégén megoldják, így most ott ácsorog a pénz feleslegesen.

Ne használjatok mypaysafecardot, csak a szívás van vele, jó ez az anomim PIN-es fizetés is magában.

hali

ha veszek benzinkúton egy 5ezres paysafet, és csak 1,5k-t használok fel vele, akkor ugyanazzal a pinkóddal fel lehet használni a maradék 3,5k-t?