Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Volt vki aki pénznem váltás miatt zárta be a számláját? és ha igen volt vmiféle időintervallum az újra regisztrációnál?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 01, 2019, 21:02:01
Sziasztok!

Volt vki aki pénznem váltás miatt zárta be a számláját? és ha igen volt vmiféle időintervallum az újra regisztrációnál?

Szia,annyi az egész,hogy bezárod a régit és nyitsz egy új számlát,aminél viszont új email-t kell megadnod.Plusz írni a support-nak hogy nyitottál egy új számlát,mert új devizát akarsz használni.Ezek után már csak hitelesíteni kell úgy mint a régit és kész.

Sziasztok! Skrill szamlat hogy lehet torolni? (Nem felfuggeszteni)

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 12, 2019, 07:44:48
Sziasztok! Skrill szamlat hogy lehet torolni? (Nem felfuggeszteni)

Ne lépj be vagy 1 évig, ne fizesd be a nem használatért az 5 euró jutalékot, aztán majd ők törlik neked :)

(nálam kb. ez történt, bár annyi különbséggel, hogy parkolt 5 euró a számlámon, amit itt nyertem valami versenyen, de kevés volt ahhoz hogy bárhová befizessem, aztán egyszer csak se szó, se beszéd, mindenféle kommentár nélkül megszüntették a számlát, az 5 eurót is benyelve. De engedtek újat regisztrálni, melyet azóta is használok, be/kifizetés is volt)

A gond az hogy nem az en nevemen van es masnak nem szeretnek ebbol gondot, hogy 5 euros minuszba teszem es irogassanak neki.

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 12, 2019, 09:37:49
A gond az hogy nem az en nevemen van es masnak nem szeretnek ebbol gondot, hogy 5 euros minuszba teszem es irogassanak neki.

Értem, sejtettem, hogy nem is erre gondolsz. Bár - ahogy írom - nekem mindenféle előzmény és egyéb nélkül bezárták, törölték. Próbáltam a supporttal levelezni, de nem szeretnek reagálni, vagyis nem tudom, esélyes-e, hogy náluk rákérdezz.

Nálatok működnek a ki/befizetések? Bárhová akarok befizetni, egyszerűen hibát ír ki és visszadob. Írtam Supportnak is, máskor rögtön jön a visszaigazoló email, hogy dolgoznak az ügyön és 24 órán belül válaszolnak, de most semmi. Lehet valami nagy rendszerhiba van?

Nálam is ugyan ez van...

Idézetet írta: Daddy Dátum július 19, 2019, 06:57:29
Nálam is ugyan ez van...

Az bíztató akkor... :(
Próbáltam Unibetre befizetni, semmi; 1xbet-nél szintén. Próbáltam Netellert Skrill által feltölteni, de szintén reménytelen... Kíváncsi vagyok, ha pénzt akarnék felvenni, mi lenne, de sejtem...
De most komolyan ilyenkor mi van?

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 19, 2019, 05:44:32
Nálatok működnek a ki/befizetések? Bárhová akarok befizetni, egyszerűen hibát ír ki és visszadob. Írtam Supportnak is, máskor rögtön jön a visszaigazoló email, hogy dolgoznak az ügyön és 24 órán belül válaszolnak, de most semmi. Lehet valami nagy rendszerhiba van?

Hmm... 3 napja még gond nélkül fizettem be vele...  ???

#3325 július 19, 2019, 10:32:38, benedek185
Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 19, 2019, 10:11:04
Hmm... 3 napja még gond nélkül fizettem be vele...  ???

2 napja én is... de valami gebasz csak lehet, mert a Fb oldaluklon van jó pár komment, ami szidja őket és panaszkodik, hogy az utóbbi pár napban full megbízhatatlanok..

Erősen gondolkodom, hogy otthagyjam őket, ami a supportot illeti kritikán aluli..

Egyre jobb, Skrill login:

"An error occurred while processing your request.
Reference #30.d4d756cf.1563525002.49d5bf0
;D :D ;D

A darts miatt kipróbáltam, hogy a napi tippes skrilles pénzeket feltolom unira, nekem minden probléma nélkül ment, az oldalon is be tudtam lépni, illetve a befizetés is sikeres volt.

Idézetet írta: peshark Dátum július 19, 2019, 12:30:36
A darts miatt kipróbáltam, hogy a napi tippes skrilles pénzeket feltolom unira, nekem minden probléma nélkül ment, az oldalon is be tudtam lépni, illetve a befizetés is sikeres volt.

Hát akkor nem tudom mi lehet... :(

Nekem is működik a ki és belépés, illetve befizetés. Volt már hasonlóra példa, lehet kicsit várjál @benedek185 , aztán pár napon belül megoldódik a probléma.

Este befizettem,pár óra múlva,hajnalban kértem kifizetést. Nem volt semmi gond,most várom a cash-t.  :D