TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 27, 2016, 22:05:40
1. Ez a csoport azért játszik, hogy pénzt nyerjen, ami gazdaságilag segítséget jelent számára. Ez az összeg egyéntől függően persze elég széles sávon mozoghat, mindenesetre a fő jellemzője, hogy a tét már van akkora összeg, aminek elvesztése fájdalmas, stresszes. Szerintem ez a légszélesebb réteg. Ezt semmiképpen sem mondanám szórakozásnak. Persze ezek között is van olyan, aki a stressz okozta adrenalinfröccs miatt tolja, de a többség szerintem sima pénzszerzési módnak tartja.

Nyilván lottózni is azért lottóznak az emberek, mert meg akarnak gazdagodni, így megközelítve jogos amit írsz, de hányan is lettel gazdaságilag jobb szituációban sportfogadás által? Egy hosszabb periódus után húzzunk vonalat, nem arról beszélek, hogy Tamáska 1.000 forintból nyer 10.000-t és akkor már van amiből inni a hétvégén.

#946 december 27, 2016, 22:24:33, csingacsgukanyja
Idézetet írta: Milan Dátum december 27, 2016, 22:17:01
Nyilván lottózni is azért lottóznak az emberek, mert meg akarnak gazdagodni, így megközelítve jogos amit írsz, de hányan is lettel gazdaságilag jobb szituációban sportfogadás által? Egy hosszabb periódus után húzzunk vonalat, nem arról beszélek, hogy Tamáska 1.000 forintból nyer 10.000-t és akkor már van amiből inni a hétvégén.
Nem tudom, hogy hányan vannak nyerőben, de az eredmény ilyen szempontból nem lényeges szerintem, lényeg, hogy tolják, aztán vagy sikerül vagy nem. (nyilván sajnos valószínűleg többeknek nem sikerül, mint igen, legalábbis erre utalnak a számok, amiket a fogadóirodák közzé tesznek)

Ui:
Glenavon reserves vs Portadown reserves most megy élőben, 1-1 a 74.percben

utolsó 4 meccsük:

2016-10-05   Portadown Reserves   Glenavon Reserves  4 - 2 (2-1)   
2016-02-24   Portadown Reserves   Glenavon Reserves  3 - 4 (2-2)   
2015-09-09   Glenavon Reserves   Portadown Reserves 6 - 4 (3-1)   
2014-04-28   Glenavon Reserves   Portadown Reserves 5 - 3 (3-1)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 26, 2016, 11:35:53
A legalitás és néha 1-1 odds és promó szól egyedül a pro mellett.
Szia!
Azért ezekröl a promókról írhatnál bővebben amit a tmpro kínál. Én utóljára 2 évé kaptam tőlük egy tölts fel és hozzáteszünk ugyanannyit ajánlatot. Azóta semmi. Néha jön egy e-mail, hogy lesz egy meccs. Vagy hogy töltsek ki egy doksit, segítve ezzel a működésüket, oszt oszolj.

#948 január 06, 2017, 01:36:31, Knapp
Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 27, 2016, 22:05:40
Annyit módosítanék az előbbieken (hosszabb verzió):
Szerintem 3 csoportra lehet osztani a sportfogadókat:


Szerintem a 3. csoportba sorolt mikrotéteseket berakhatod a 2. kalapba, mert ők azok, akikre ez (is) illik: "tényleg szórakozásnak fogja fel az adott összeg megjátszását, az fontos, hogy ennek az összegnek elvesztése nem okoz nagy űrt a pénzügyi helyzetében, nem okoz fájdalmat. Az ilyenek összeköthetik meccsnézéssel" 

Gondolom, te azokra a kifejezetten gazdag fogadókra gondoltál, akik (az "átlagember" számára) hatalmas tétek elvesztését sem érzik meg, de szerintem arányok szempontjából hasonló a kettő, mert ha az anyagi helyzetedhez képest mikró téttel játszol, az nem fog sem jelentősen szegényebbé, sem gazdagabbá tenni.

Mondjuk a sportfogadással (szerencsejátékkal) eltöltött idő mindenképpen elpazarolt idő, ha nem hoz profitot és ez mellett még idegeskedéssel is jár, így az a helyes, hogy ha nem vagy nyereséges, akkor legalább ne kapj agyvérzést miatta!   :P


Idézetet írta: akran Dátum január 05, 2017, 07:31:58
Szia!
Azért ezekröl a promókról írhatnál bővebben amit a tmpro kínál. Én utóljára 2 évé kaptam tőlük egy tölts fel és hozzáteszünk ugyanannyit ajánlatot. Azóta semmi. Néha jön egy e-mail, hogy lesz egy meccs. Vagy hogy töltsek ki egy doksit, segítve ezzel a működésüket, oszt oszolj.

Legutóbb a foci EB alatt volt értékelhető promó, akkor a "küldetések" teljesítői között sorsoltak napi 100 x 5000 ft-okat. Nem tudom, hányan játszottak rendszeresen, engem kétszer sorsoltak ki egy hónap alatt.

Nekem sem jön be, ha alapvetően a szerencsén múlik a részesedésed egy akciónál, meg mikor benyomnak egy-két giga nyereményt, amire ugyanolyan eséllyel indul egy "profi" és egy "koca tippmixes", de valószínűleg a Suzuki sorsolásokon felnőtt magyar szerencsejátékosok többségét ezzel tudják megszólítani.

Azt érti valaki miért van, hogy pl. A-League meccsre kezdés előtt csak 3 és 2 esélyt lehet fogadni, majd élőben már azért bővül a kínálat? Ez mi a túróért jó így a Tippmixpronak????

Milyen dolog az kérem, hogy nem szerepel a kínálatban az Érd - Kispest női kézilabda meccs? Sőt mi több, még a nagyra becsült Tippmix műsorában sem...  :redchug:

Idézetet írta: rosco Dátum január 11, 2017, 16:21:59
Milyen dolog az kérem, hogy nem szerepel a kínálatban az Érd - Kispest női kézilabda meccs? Sőt mi több, még a nagyra becsült Tippmix műsorában sem...  :redchug:

Monkeybeten kinn volt
1.00-17.00-51.00, és nem volt kötéskényszer sem  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 11, 2017, 19:04:00
Monkeybeten kinn volt
1.00-17.00-51.00, és nem volt kötéskényszer sem  ;D

Sajnos a Monkeybet blokkolva van.  :-\

Esélytelen, de azért megkérdezem: valahol fent vannak a befejeződött események prós oddsai?

Idézetet írta: Schleck Dátum január 23, 2017, 16:24:08
Esélytelen, de azért megkérdezem: valahol fent vannak a befejeződött események prós oddsai?

Endi zárt kamrájában. Timike szokta néha átnyálazni.  ;D

"A Szerencsejáték Zrt. becslése szerint tavaly a teljes árbevétel 44 százaléka származhatott sportfogadásból, a forgalom 2012 és 2015 között a két és félszeresére, közel 130 milliárd forintra nőtt, szemlézi a pénteki Világgazdaságot az MTI.

A Szerencsejáték Zrt. szerint a növekedés okai között egyértelműen ott a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokság, de a fogadópontok terjedése is. Tavaly egyébként akár a szelvények 35 százalékát is online adhatták fel a játékosok.

Fokozatosan teret nyer az élő, meccs alatti fogadási lehetőség, ami az internetes árbevétel több mint felét teszi ki. A gólszám- vagy a pontosvégeredmény-típusú fogadásokat egyre többen próbálják ki, és növekszik a női játékosok száma, derül ki a cikkből.

A Világgazdaság azt írta, 2016-ban nem volt olyan eset, amikor bundagyanú miatt lépéseket kellett volna tennie a Szerencsejáték Zrt.-nek."

http://index.hu/gazdasag/2017/02/03/a_szerencsejatek_zrt._bevetelenek_kozel_fele_sportfogadasbol_szarmazik/

Emailben jött:

"Van egy különleges ajánlatunk számodra!

Fogadj a Tippmixpro oldalán 2017. február 26-ig, és fogadásaid összértéke után
3000 Ft-onként további 1000 Ft-ot írunk jóvá Tippmixpro számládon,
akár 10 000 Ft értékben!"

Talán ez egy jutalom az olimpia óta inaktív számlámért...
(apró szépséghiba, hogy a "További részleteket" nem tudom elolvasni, mert nem jön be az emailben szereplő link)

Nekem ugyan ez az ajánlat csak 2000 Ft után 1000Ft! :ok: :beerchug:

én egy kicsit régebb óta vagyok inaktív, és ez jött:

"VAN EGY KÜLÖNLEGES AJÁNLATUNK SZÁMODRA!

Tölts fel a Tippmixpro számládra 2017. február 26-ig, és első feltöltésed után
10 000 Ft-onként további 4000 Ft-ot írunk jóvá Tippmixpro számládon, akár 40 000 Ft értékben! "

A további részletekben nem írtam semmilyen kifizetés előtti forgatási követelményt... kicsit gyanús, de nem hagyhatom ki :)

#959 február 10, 2017, 19:43:50, Schleck
Nekem semmi  >:(

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 10, 2017, 18:46:05
én egy kicsit régebb óta vagyok inaktív, és ez jött:

"VAN EGY KÜLÖNLEGES AJÁNLATUNK SZÁMODRA!

Tölts fel a Tippmixpro számládra 2017. február 26-ig, és első feltöltésed után
10 000 Ft-onként további 4000 Ft-ot írunk jóvá Tippmixpro számládon, akár 40 000 Ft értékben! "

A további részletekben nem írtam semmilyen kifizetés előtti forgatási követelményt... kicsit gyanús, de nem hagyhatom ki :)

1x meg kell forgatni