Magyar Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gavrilo14 Dátum július 11, 2018, 18:22:52
A Rabotnicki - Honvéd szerdán, míg az Ferencváros és az Újpest csütörtökön kezdi meg a nemzetközi szereplését. Mit gondoltuk melyik fővárosi csapat juthat tovább a második körbe?
Rabotnicki - Honvéd 2-1.

Vélemény az van, de inkább NO KOMMENT!

Idézetet írta: csabax Dátum július 11, 2018, 19:32:27
Rabotnicki - Honvéd 2-1.

Vélemény az van, de inkább NO KOMMENT!

Ezen meglepődtél?  ;D Kb. tudni lehetett előre, hogy a Honvéd örülhet Skopjéban az X-nek is...semmi meglepő nincs ebben az eredményben. Inkább abban, hogy Nagy akasztott egy irdatlan nagy gólt, ami keresztbe tett az undernek. De legalább a DNB1-es tipp az ült. Gavrilo jól választotta ki a posztban a kiemelt tippet. A gól nem volt benne ebben a Honvédban...szerintem csontsimán esnek ki...itthon jók lesznek az X-re.

Ha a négy csapatból csak a Honvéd esik ki, benne vagyok, de nem így néz ki...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 11, 2018, 20:34:12
Ha a négy csapatból csak a Honvéd esik ki, benne vagyok, de nem így néz ki...

A Fradiban bízom, viszont már a Vidiben sem annyira, ha megnézzük, hogy mit műveltek Luxemburgban (kb. semmit), és a Ludogorets meg most üti agyon a Crusaderst. Szóval, ha még a Vidi tovább is szenvedi magát, a bolgárok ledarálják őket...legalábbis a mellékelt ábra alapján.

Szerintem eddig minden papirforma. Ha a tavalyi evet megnezitek, akkor az elso forduloban mind a Fradi, mind a Vidi gyengen jatszott, azonban utana osszeszedtek magukat. A Fradinak most a gyengebb jatek nem fog beleferni, a Vidinel eleg lehet. A Crusaderst 7-0-megcsapni szép dolog, de tavaly ott voltam a Haugesund - Coleraine 7-0-an es a norvegok egy verheto csapat ellen ki is estek a a masodik korben. Szoval ez még kapóra is jöhet (elbizakodottsàg)

4 meccs: 0 siker, 2 döntetlen, 2 vereség... Minden évben van lentebb...

Azért a Vidi továbbmegy szerintem, idegenben nagyon alibi focit játszott. Fradit sajnálom, az a megpattanó a végén, igazi szerencsét len csapat, egy megpattanó, egy piros, meg már eleve első körben megkapni a Maccabbit, hát igazi pech. Kispestet sem írom le, az UTE viszont nyílván elszállt, azon a meccsen érezhető volt a két csapat közti különbség, lőtt három gólt a Neftchi, meg kihagyott kb három ajtó-ablak ziccert. Amikor egy visszapaszolt beadást alapvonalról kb hat méterről az égebe lőtt a hazai srác, na azt azért nehezebb volt fölévágni, mint belőni  :D

Amekkora alibi focit mutatott a Vidi akkora alibit próbáltak az izraeliek is a Fradi ellen. Nagyon sajnálom azt a szar gólt a végén, mert TelAvivban ezek ha játszani akarnak akkor nekünk nem lesz köszönet.
Pár éven belül ez a sokadik olyan eset mikor 1-1 magyar játékosunkat nem engedik be az országba vagy a határon sórákon keresztül varakoztatják  a csapatot. Ez ilyen olasz  genya szokás (bár ott a szurkolók és a helyi rendőri egységek keze van benn hogy busszal a fél órás útból lesz másfél és meccs előtt fél órával esnek be :) , és ha az azeriek így fogadták minket akkor remélem vagy a már s határon viszonozzuk vagy az Újpest ultras az azeriek hotele alatt rendezi éves közgyűlését az éjszaka közepén. Ahogy hallom tényleg alárendelt szerepet játszottak és az Afrikai csatárt nem tudtakctartani de azárt ezeket a kapus hibákat nehéz megmagyarázni... Az utolsó perőben kapott gól miatt nagyon nehéz helyzetbe vannak, gól over tipp jó ülhet.

Szerintem a budapesti csapatok ezzel be is fejezték (esetleg a Honvéd még továbbmehet), a Vidinek kell megmentenie a magyar klubfoci "becsületét" (milyen tré leírni ezt egy luxemburgi csapat ellen). A Fradi meccsét nem néztem, tettem oda egy 0-0-t, így maradt az Újpest. Az azeri 7-es számú játékos akkor kerülte meg a védelmet, amikor akarta. Elképesztően gyors és technikás játékos, nekem nagyon tetszett a játéka. Az Újpest ellen két gólt szerző francia csatár meg szenvedett még a francia 2. osztályban is (cca 90 meccs/10 gól), tavaly gólkirály lett az azerieknél, ezzel beárazva azt a ligát, majd most az Újpestnek lőhetett volna még kettőt. Siralmas volt. Ez a szerb kapus meg ha nem fogadott az azeriek góljaira, akkor már most visszasírhatják az újpestiek Balajczát... Novothny meg a másik. Tudja, h technikailag képzetlen, kifejezetten erőcsatár, erre rávezeti a labdát 4-5 védőre ahelyett, h megvárná a társakat és tartaná a labdát... Nem ismerem ezt az azeri ligát, de magántőke ide vagy oda, ennek az Újpestnek szerintem kiesési gondjai lehetnének ott, de még egy államilag finanszírozott Fradi se lehetne arrafelé bajnok.
Amennyiben az azeriak focizni jönnek Budapestre, akkor nagyon könnyen jöhetnek a gólok, mert elképesztően nagy a difi a két csapat között. Nálam játszani fog az under 1.5 és a CS 0-3 is.


Idézetet írta: petercrouch Dátum július 13, 2018, 13:54:07
Szerintem a budapesti csapatok ezzel be is fejezték (esetleg a Honvéd még továbbmehet), a Vidinek kell megmentenie a magyar klubfoci "becsületét" (milyen tré leírni ezt egy luxemburgi csapat ellen). A Fradi meccsét nem néztem, tettem oda egy 0-0-t, így maradt az Újpest. Az azeri 7-es számú játékos akkor kerülte meg a védelmet, amikor akarta. Elképesztően gyors és technikás játékos, nekem nagyon tetszett a játéka. Az Újpest ellen két gólt szerző francia csatár meg szenvedett még a francia 2. osztályban is (cca 90 meccs/10 gól), tavaly gólkirály lett az azerieknél, ezzel beárazva azt a ligát, majd most az Újpestnek lőhetett volna még kettőt. Siralmas volt. Ez a szerb kapus meg ha nem fogadott az azeriek góljaira, akkor már most visszasírhatják az újpestiek Balajczát... Novothny meg a másik. Tudja, h technikailag képzetlen, kifejezetten erőcsatár, erre rávezeti a labdát 4-5 védőre ahelyett, h megvárná a társakat és tartaná a labdát... Nem ismerem ezt az azeri ligát, de magántőke ide vagy oda, ennek az Újpestnek szerintem kiesési gondjai lehetnének ott, de még egy államilag finanszírozott Fradi se lehetne arrafelé bajnok.
Amennyiben az azeriak focizni jönnek Budapestre, akkor nagyon könnyen jöhetnek a gólok, mert elképesztően nagy a difi a két csapat között. Nálam játszani fog az under 1.5 és a CS 0-3 is.

Szerintem ennek az UTE-nak akár itthon is lehetnek kiesési gondjai.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 13, 2018, 15:01:04
Szerintem ennek az UTE-nak akár itthon is lehetnek kiesési gondjai.

Szerintem lesz náluk 3-4 balfaszabb csapat.

BL-selejtező: Győzni kéne Felcsúton!

Kedden este 20:15-től lép pályára a MOL Vidi FC csapata a BL-selejtezők első fordulójának visszavágóján, melyet a felcsúti Pancho Arénában rendeznek! Marko Nikolic együttese múlt héten Luxemburgban 1:1-es döntetlent ért el a Dudelange vendégeként! Olvasd tovább ITT!




Olajozott támadás a MOL Viditől.


Ha nem történik valami csodálatos formajavulás, akkor a Ludogorets ellen csak a tisztes helytállás lehet a cél...kis túlzással csoda, hogy itt továbbmentek...