Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"A mozgóurna szállítás közben kiesett az autóból."

Az hogy? :D ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 13, 2019, 19:02:18
"A mozgóurna szállítás közben kiesett az autóból."

Az hogy? :D ;D


A megoldás benne van a feladványban. MOZGÓurna. Mozgott,kiesett. 200 IQ  :redchug:


Idézetet írta: TiB Dátum október 13, 2019, 23:06:56
Szexbotrány egyenlő siker. Jár a taps!

https://www.blikk.hu/aktualis/politika/wittinghof-es-borkai-is-nyertek-az-onkormanyzati-valasztason/0d5sfwb
Az ilyenre mindig vevő a nép, Berlusconi is visszatért, Gyenes Leventét sem törte meg anno a kokain+édeshármas kombináció, majd az adócsalás sem (börtönre is ítélték), sőt most is ő nyert. Clintonnak is inkább az ökölpacsi járt a Lewinksy-ügy kapcsán, aztán csak kihúzta még 2001-ig.

Ti mind csak irigyek vagytok! A szex és az ingyen pénz a politika része.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 14, 2019, 11:44:24
Ti mind csak irigyek vagytok! A szex és az ingyen pénz a politika része.  ;D
Csábító "szakma", nem csodálom, hogy ennyien választják.  ;D

Aki Wittinghoff és Borkai esetét egybemossa, az nagyon nincs képben, nem érzi az arányokat, a nagyságrendeket, nem látja a korrupciós szálat.

W esetében közpénz például fel sem merült, míg B azokkal kurvázott együtt, akivel együtt gazdagodott az audis telekügyleten.
Ki lehet tenni kényszeresen az egyenlőségjelet, de attól még nem lesz egyenlő egy budaörsi szexmasszázs azzal, mikor horvátba luxuskurvázom a lopottból.
Mások az összegek is, az egyik - elvileg - nem fér bele egy polgármesteri fizetésbe.

A blikk meg enyhén csúsztat, Borkai a 30%-os előnyét majdnem elbukta a botrány hatására, számszerűen látható, hogy mennyit esett a támogatottsága.

Egyébként a nyugdíjakat nem az önkormányzat utalja, még ha a blikk olvasói ezt nem is feltétlenül tudják.





Szerintem @TiB csak arra próbált rávilágítani, hogy egy botrány nem feltétlenül jelent egyet a bukással. Természetes, hogy minden botrány más, ahogyan te is írtad, Borkai és Wittinghoff esete is különböző, ahogyan mondjuk Berlusconié vagy épp Gyenesé is. Csökkent a támogatottság, de például Borkai is ugyanúgy a helyén maradt, hiába szorongatták meg, ami azt mutatja, hogy ugyan fény derült az igazságra, de mégsem jelentett "elsöprő" erőt.

Borkai esetében a kurvázás csak egy mellékes szál volt, de az átlag ember számára az maradt meg, hogy nézd a nagy keresztény elveket vallókat, ők is hibáznak. Számukra a lényegesebb dolgok irrelevánsak, mert ahhoz hozzászokhattunk. Egy földmutyi vagy más egyéb, gyakorlatilag teljesen normálissá vált, ami eléggé elkeserítő. Kósa vagy más képviselő kapcsán is kiderültek dolgok, mégsem történt semmi, de egy szexuális botrány, na az más tészta, azon lehet "csámcsogni".

Az, hogy idáig jutott a társadalom - csak a kurvázásra kapja fel a fejét - már egy mélyebben gyökerező problémára utal, ami nem az elmúlt 1-2 év hozadéka. Egy olyan országtól várunk csodákat (dolgok felfogását), ahol az "okosba" alapvető életben maradási ösztön a legegyszerűbb embernél is.

Például szintén a támogatottság csökkenése miatt parancsolt rá a török katonákra Erdogan, hogy menjenek kurdokat gyilkolászni.

Borkai eletjaradekot is kap, mint olimpiai bajnok.
No nem mintha szamitana az ugy szempontjabol, de azert megyei jogu varos polgarmesteri fizetes + eletjaradek az biztos nem keves. Akar abbol is juthatna boven utazgatni, bar nyilvan itt mas a szitu.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2019, 17:18:51
Aki Wittinghoff és Borkai esetét egybemossa, az nagyon nincs képben, nem érzi az arányokat, a nagyságrendeket, nem látja a korrupciós szálat.

W esetében közpénz például fel sem merült, míg B azokkal kurvázott együtt, akivel együtt gazdagodott az audis telekügyleten.
Ki lehet tenni kényszeresen az egyenlőségjelet, de attól még nem lesz egyenlő egy budaörsi szexmasszázs azzal, mikor horvátba luxuskurvázom a lopottból.
Mások az összegek is, az egyik - elvileg - nem fér bele egy polgármesteri fizetésbe.

A blikk meg enyhén csúsztat, Borkai a 30%-os előnyét majdnem elbukta a botrány hatására, számszerűen látható, hogy mennyit esett a támogatottsága.

Egyébként a nyugdíjakat nem az önkormányzat utalja, még ha a blikk olvasói ezt nem is feltétlenül tudják.

Akkor inkább Borkai és Lacknerék közé tegyük az egyenlőségjelet?

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2019, 17:18:51
Aki Wittinghoff és Borkai esetét egybemossa, az nagyon nincs képben, nem érzi az arányokat, a nagyságrendeket, nem látja a korrupciós szálat.

Ha én vagyok az említett aki, akkor jelzem, hogy egy oldallal korábban hasonlót írtam, tegnap este már csak szexbotrányként hivatkoztam rá.

Idézetet írta: TiB Dátum október 12, 2019, 21:07:13
Abszolút jogos Greipel, köszönöm a kiegészítést! Pártoktól független a mondanivalóm, lehet Fideszes, bolsevik, UFO-hívó a politikai vezetőnk, ez most mindegy. Nem tudom, hogy indul-e Wittinghoff, de nem a szex miatt írtam, amit írtam. Ha Wittinghoff is egy szopásért szórta a közpénzt, akkor egykutya, nem ismerem az ügyet. 60 évesen lehet én is szívesen megcsinálok majd egy fiatal csajt, csak ezért állami támogatással fizetni, az már nehezen elfogadható. Vagy ha igen, akkor simán belefér az is, hogy Greipel nagyija novemberben nem kap nyugdíjat, mert a helyi képviselő abból a pénzből akar megdugni egy kecskét.



#359 január 08, 2020, 23:15:56, SPF Admin
Donald Trump meg akarja vásárolni Grönlandot

Tavaly augusztusban vetődött fel az ötlet az amerikai elnökben, azóta pedig már inkább Iránnal van elfoglalva, de ha úgy érzed, hogy Trump 2020-ban még visszatér a területszerzési tervéhez, akkor fogadhatsz is rá! Olvasd tovább