SfGuru Figyelmeztetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 09, 2010, 19:18:47, Milan
SfGuru Figyelmeztetések

1.Figyelmeztetés:



Kizárás:

Őrült Király (2009 január 10): többszörös indoklás lopás (nem szabad másolni sehonnan elemzést ):

NFL elemzés: nfl.hu-ról másolta az elemzése nagy részét
Dokic - Kleybanova (Ausztrál Open): több, mint fele az elemzésnek a wikipédiáról van
Real Madrid - Malaga : egy az egyben a tippmix.hu-ról van

A kizárás 2010 Február 1-jén jár le.

Felhívás az SfGuru játékban szereplő fórumtagok számára:

Az elemzések saját készítésűek kell, hogy legyenek, s nem más oldalakról másolt dolgok. Az, hogy felhasználsz 1-2 mondatot valahonnan az még megengedett, de a lényeget a játékos kell leírja.

Indoklás lopás, másolás esetén a játékost kizárjuk a versenyből egy elsődleges figyelmeztetés után.

Kizártam az SfGuru játékokból Őrült Király-t mivel többször adott le úgy elemzést, hogy azok nem a saját szerzeményei voltak (egyszer már figyelmeztetve volt).

Továbbra is szeretném ha megértenétek, hogy azzal, hogy más forrásokból másoltok nem szereztek előnyt. Sőt ez azt is jelenti, hogy nem tisztelitek a mások munkáját, akik mondjuk tényleg leültek megírni azt a pár soros elemzést.

Idézetet írta: Milan Dátum január 24, 2010, 18:29:49
Kizártam az SfGuru játékokból Őrült Király-t mivel többször adott le úgy elemzést, hogy azok nem a saját szerzeményei voltak (egyszer már figyelmeztetve volt).

Továbbra is szeretném ha megértenétek, hogy azzal, hogy más forrásokból másoltok nem szereztek előnyt. Sőt ez azt is jelenti, hogy nem tisztelitek a mások munkáját, akik mondjuk tényleg leültek megírni azt a pár soros elemzést.
Nos, az igazság az hogy nem voltam teljesen tisztában az elemzések erre vonatkozó szabályaival, viszont tény hogy hibáztam. De a figyelmeztetés után nem másoltam más forrásból, ezért nem igazán értem a kizárást. Milan, ha megmagyaráznád azt megköszönném. Illetve az érdekelne még, ha valóban kizártál, akkor ez a dolog mennyi időre szól, netán végleges??
Válaszodat előre is köszönöm..

Kétszer voltál figyelmeztetve: az első alkalommal az nfl-es elemzésednél volt, a második meg a múlt heti Primera Division-os elemzésednél. Sőt a Dokic-Kleybanova elemzésed jó része a Wikipédiáról volt másolva.

Bizonyos adatokat fel lehet használni, hisz vannak olyan dolgok, amelyekről más forrásokból értesültök, de onnan egy az egyben kimásolni tilos.

A kizárás Február 1-jén jár le, vagyis hétfőtől újra szerepelhetsz bármelyik SfGuru-ban.