Szülinapi köszöntő!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szülinapi köszöntő veteránoknak!

E téma indításakor meghaladtuk a 14 ezres létszámot fórumunkon, viszont egy fórum működéséhez aktív tagokra is szükség van.

Most előre elnézést szeretnék kérni azoktól, akik nem tartoznak az alábbiakban megemlített kategóriákba, viszont valamilyen módon jutalmazni szeretnénk a "veterán" fórumtagjainkat is. Az "újoncoknak" sem kell szomorkodniuk, hisz születésnapunkon ez az egyedüli rendezvény amelyen nem vehetnek részt, viszont az összes többi promóció során számos pénz, illetve tárgynyereményben részesülhetnek.

Kinek szól ez a téma? Aki az alábbi kategóriába tartozik:

1. Rendelkezik minimum 500 valós fórumhozzászólással, s a fórumra 2013 Január 1. előtt regisztrált!

2. Rendelkezik minimum 200 valós fórumhozzászólással, s a fórumra 2010 Január 1. előtt regisztrált!

Mi a teendő?

Írj egy szülinapi köszöntőt ebben a témában!

Aki megfelel a fenti követelményeknek, s ír egy szülinapi köszöntőt hétfő (április 7.), 23:59 CET-ig, az részt vesz egy sorsoláson.

Nyeremény:

3.000 HUF Skrillen keresztül!

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára!

A nyertest sorsolás alapján döntjük el. Sok sikert!  :beerchug:

Isten éltessen Sportfogadas.org. A legjobb oldal, a legjobb közösség. Reméljük, még sokáig tölthetjük el itt szabadidőnket.

Goalhunting és Martin gél:-)
sportfogadó sose fél.
Nem kell nekem BAH kupon,
ha elismernek vadnyugaton.
Kínomban a falat bontom,
ha nincs netem, nem vagyok az .org-on :-)
Kedvencem a túrós rétes,
a sportfogadas.org 9 éves!

Boldog születésnapot!!! Már hatodik éve nyitom meg ezt az oldalt minden nap. Sokat lehet itt tanulni, jó tippeket, ötleteket szerezni, szóval csak rajtatok múlik, lesz -e hatvan a hatból  :beerchug:

Nagyon sok Boldog Új Évet kívánok az SPF-nek.

Először is megszeretném köszönni,hogy tagja lehetek ennek a remek és nagyszerű sportfogadás oldalnak,fórumnak.

Másodszor meg, Boldog Születésnapot SPF.org!! :beerchug: :beerchug:


Boldog szülinapot Sportfogadas.org! Az életem részévé vált az oldal. Köszönöm!

Boldog Születésnapot Spf.org!! :beerchug: 3 éve minden nap ezzel indítom a napom, és ezzel zárom is! Örülök, hogy egy ilyen jó köösség tagja lehetek! :beerchug:

Másik topikban már kifejtettem, így itt csak röviden:

Boldog születésnapot Sportfogadas.org! :beerchug:

Amúgy pakolászás közben most találtam meg a 3 éves a sportfogadas.org pólómat ;D

Isten éltesse az orgot!!!!
Napjában többször fenn vagyok, az oldalon, és tippeket keresek, és mindig találok!
Köszi Nektek!

Közel két és fél éve vagyok aktív tagja Sportfogadas.org-nak. Örülök, hogy unokatesóm megmutatta még anno. Fogalmam sincs, hogy a kezdeteknél miért nem voltam aktív, de szerencsére nem sokat kellett várnom a napi SPF függőségre :) .org

Még sok-sok boldog születésnapot kívánok az org-nak!

Happy birthday :)  :beerchug:

Boldog szülinapot!Gratulálok ehhez a kitűnő oldalhoz,remélem még sok szép évfordulót fog megérni állandóan bővülő közöséggel!

Csak annyit mondok, hogy Boldog születésnapot Sportfogadas.org! Még legalább ennyi évet működjön az oldal!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Boldog Születésnapot Sportfogadás.org! Nem telik el úgy nap, hogy ne néznék fel erre a kiváló oldalra. :) Gratulálok az oldal kiválóságához, csak így tovább!  :beerchug: