Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum július 03, 2013, 11:26:20
Már az 1$ is lehet tőke, jó kell hozzá egy-két hónap de két  nap alatt ne akarj a semmiből milliókat keresni ez nem igazán szokott bejönni.

1 dollár össztőkével 1-2 hónap alatt? :) Ahogy említettem nekem most enél jóval több pénzre van szükségem. Sajnos nincs időm kivárni, ami nem azt jelenti hogy én játzom meg őket.

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 03, 2013, 11:34:49
A piac attól függ hogy milyen százalékban találsz. Ha nyitsz egy naplót, 10 nap alatt beirsz 20 tippet amiből 15 bejön (persze legalább 1,60-1,70es oddsok) majd azt mondod hogy ennyi volt, tovább nem adsz tippeket ingyen, akkor valószínű meg fognak keresni páran hogy oké előfizetek.

De ha 20ból eltalálsz mondjuk 12-13at és abból levonjuk az előfizetésre elkért x összeget akkor már nem éri meg befizetni hozzád.

De ahogy korábban írtam, fix mix...sok kicsi sokra megy alapon. De kevésbé izgulós mint a nagyobb oddsok.
Van olyan nap hogy 1,2 össz odds van hogy2,5 odds és van hogy napokig inkább semmi mint a veszteség.
Persze a napló vezetése jó ötlet! :)

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 11:42:12
De ahogy korábban írtam, fix mix...sok kicsi sokra megy alapon. De kevésbé izgulós mint a nagyobb oddsok.
Van olyan nap hogy 1,2 össz odds van hogy2,5 odds és van hogy napokig inkább semmi mint a veszteség.
Persze a napló vezetése jó ötlet! :)

ne haragudj, ez inkabb degradal teged oda, hogy gozod sincs a tippelesrol :D De a naplot probald ki. Orulnifogok, ha vissza kell majd vonnom szavaim. :)

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:31:05
Vannak tippjeim de nem árulom őket! Rosszul kérdeztél :)
Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 11:04:15
Én nem árulok semmit. Körül nézek a piacon, mi az igény.
Észre vettem hogy jönnek a tippjeim csak tőkém nincs hozzá, így el kéne adni.
De ahogy megegyeztünk nem reklámozok semmit, mert nincs mit!
A kiégtetek kifejezés a vásárlós tippre vonatkozott. Nyílván sok a rossz tapasztalat, ami miatt bizalmatlanság alakult ki. Ennyi! :)

Nem érzed az ellentmondást???

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum július 03, 2013, 11:46:28
Nem érzed az ellentmondást???

Nem. Mindkét bejegyzés lényege hogy nem árusítok semmit! Semmim nincs meg hozzá ami kellhet.
Csak felmérést végzek, hogy lenne e rá igény.

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 11:04:15
Észre vettem hogy jönnek a tippjeim csak tőkém nincs hozzá, így el kéne adni.

Legnagyobb  ;D Szerintem megér egy konzíliumot, hogy bevéssük-e az aranyköpések rovatba  :)

Észrevettem, hogy jönnek a tippjeim, hát beszarok. Képzeld silver kolléga, az enyémek meg most mennek, úgyhogy még az is lehet, hogy valamikor találkoznak  :)

Na de ez nem támadás,én a vizilovakkal vagyok, meg amúgy is majom, csak rám kell nézni.  :ok:

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 03, 2013, 11:45:17
ne haragudj, ez inkabb degradal teged oda, hogy gozod sincs a tippelesrol :D De a naplot probald ki. Orulnifogok, ha vissza kell majd vonnom szavaim. :)

A keményebb vélemény is vélemény. Lenyelem, elfogadom. :)
A legjobb hogy bizonygatnom nem kell senkinek, legalábbis aki anélkül alkot véleményt mielőtt meggyőzödött volna róla :). Tudom amit tudok, sok éves tapasztalat van a hátam mögött, csak ezért nem esik jól amúgy.

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 12:05:01
A keményebb vélemény is vélemény. Lenyelem, elfogadom. :)
A legjobb hogy bizonygatnom nem kell senkinek, legalábbis aki anélkül alkot véleményt mielőtt meggyőzödött volna róla :). Tudom amit tudok, sok éves tapasztalat van a hátam mögött, csak ezért nem esik jól amúgy.


teny es valo - bizonyitanod nem kell semmit. De akkor nincs jogod kerni erte penzt se...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2013, 11:59:38
Legnagyobb  ;D Szerintem megér egy konzíliumot, hogy bevéssük-e az aranyköpések rovatba  :)

Észrevettem, hogy jönnek a tippjeim, hát beszarok. Képzeld silver kolléga, az enyémek meg most mennek, úgyhogy még az is lehet, hogy valamikor találkoznak  :)

Na de ez nem támadás,én a vizilovakkal vagyok, meg amúgy is majom, csak rám kell nézni.  :ok:

Ez a nagy különbség majom pajtás, hogy az enyémek jönnek, a tieid meg mennek :)
Semmi harag...

UPDATE:

Nos, történt egy félreértés. Amikor silver84 megkeresett, akkor nekem "statisztika árulásról" beszélt, nem pedig gönczi féle "tuti tippekről".

Egyiket támogatjuk, mármint lehet róla beszélgetni, véleményt keresni, a másik viszont nálunk "tilos" kategória.

Ezért újraindítottam a szavazást, de most már csak a statisztikával.

Szerintem is nyiss egy naplót, írogasd szépen a tippeket, és meglátjuk. És nem kell rossz néven venni sem a kíváncsiságunkat, se a fenntartásunkat, csak szeretjük a tiszta vizet a pohárban és a számokat!

Ha 100 tippen (ami mellesleg igen alacsony szám), fel tudsz mutatni egy 10 % feletti ROI-t (ez csak az én személyes elvárásom a dologgal kapcsolatban, főleg ilyen kicsi mintánál), akkor én megígérem, hogy - a vállalkozásod beindítását megsegítvén - az általad említett 1 € / tipp kipróbálási lehetőséget 10 mérkőzés erejéig igénybe veszem (kizárólag MB-s fizetéssel). Nem nagy összeg, de vedd figyelembe, hogy én még soha nem fizettem senkinek tippért, és nem is szívesen teszem. A lehetőség adott, és akkor a 100 ingyen tipp sem lesz legalább annyira ingyen.

Kieg: Milan, nem állunk semmilyen kapcsolatban silverrel, nehogy kitilts aztán! ;D ;D ;D


Eladnék valamit, de még nincs meg!

Még egy tippárulási kísérlet...BUKÁS!

Archívum!