SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok!

Lehet, hogy hihetetlen! Elolvastam a játék szabályzatát!!!
Van egy ilyen benn:
"Folyamatos VPN használata tilos." - nos ez mi az?

csak azért, mert lehet, hogy folyamatosan VPN-ezek és nem is tudom  :D

üdv,
sound

Idézetet írta: Sound Dátum január 31, 2022, 12:36:21Sziasztok!

Lehet, hogy hihetetlen! Elolvastam a játék szabályzatát!!!
Van egy ilyen benn:
"Folyamatos VPN használata tilos." - nos ez mi az?

csak azért, mert lehet, hogy folyamatosan VPN-ezek és nem is tudom  :D

üdv,
sound

Kedves @Sound

Először is szeretném külön megköszönni neked, hogy vetted a fáradtságot, s elolvastad a játék szabályzatát. Képzeld, most egy olyan csoportba kerültél, amelybe nem tartozik sok ember.  :ok:

A VPN (virtual private network) használata eléggé elterjedt mondjuk olyan esetekben ha egy weboldal lekorlátozza a látogatóit, és például csak azok tekinthetik meg az adott portált, akik német IP címmel rendelkeznek. Ilyenkor kiválasztod, hogy német IP-t kérsz, s ezek után szabad a pálya. Szerencsejátékokban jártasok is sokat használták, főleg korábban.

https://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_private_network

Alapjáraton nincs bajunk a VPN-nel, pl. ha bekapcsolva marad, s valaki úgy jut el a Sportfogadas.org-ra, viszont a tiszta játék érdekében nem javasolt 100%-ban csak azt használni. Erre vonatkozik az illető szabálypont.

ui. Egyébként megnyugtatlak, nálad ez nem aktuális.

Tisztelt Játékostársaim!

A beküldött tippek mellet található sárga háromszög felkiáltójellel továbbra is a hibás kiértékelés jelentésére szolgál.
A könnyebb érthetőség kedvéért: Az én téves kiértékelésem után(!!!) jelented hogy hol hibáztam a kiértékelésnél.

Megértéseteket köszönöm!

Várda64

Kár hogy vasárnap későn értékelik ki a tegnapi eredményeket . Egy két jó meccsről lemaradtam :(

Hallás köszönet, közben minden szuper lett .  :great:

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 18, 2022, 13:18:30Hallás köszönet, közben minden szuper lett .  :great:

Nem gyakran fordul elő, de az előtte lévő éjszakám hajnalig tartott.
Én kérek elnézést a kellemetlenségért.

Sziasztok

Van egy rosszul kiértékelt kimenetelem, még szerdáról:
Bayern-City BL-meccs 1,5 over - a saját tippjeim szerint jó, azonban az összesített tábla szerint vesztes.
Mivel all-in volt nem tudok sajnos újabb fogadást kötni a játékba.
Légyszives korrigáljatok, köszönöm.
üdv, sound

Köszönöm - meg is történt, szuper!

Idézetet írta: Sound Dátum április 22, 2023, 23:05:17Sziasztok

Van egy rosszul kiértékelt kimenetelem, még szerdáról:
Bayern-City BL-meccs 1,5 over - a saját tippjeim szerint jó, azonban az összesített tábla szerint vesztes.
Mivel all-in volt nem tudok sajnos újabb fogadást kötni a játékba.
Légyszives korrigáljatok, köszönöm.
üdv, sound

A hatékonyabb javításért minden tipp mellett ott a Jelentés gomb.

Sziasztok,

Havi szinten rengeteg tipp érkezik be rendszerünkbe, és higgyétek el, hogy nem egy leányálom a tippek feldolgozása. Minden tiszteletünk barátunk előtt aki ezt elvégzi.

Történt a feldolgozásnál egy tévedés, ami a Svájc - Románia Eb-selejtezős meccset illeti, és amit csak most jeleztek felénk.

A hibát javítottuk, a pontok újra lettek kalkulálva.

Arra kérünk benneteket kedves játékosok, hogy a fair play nevében akkor is jelezzétek a téves feldolgozást amikor ideiglenes előnyötök származik belőle. Tudjuk, hogy sok a tipp, meg lehet, hogy észre sem vettétek, de ha igen akkor cselekedjetek.

Érintett játékosok: @fullaci  @Lampard77

Köszönjük.  :ok:

Foci eltűnt minden játékból. Liga , kupa, tippjáték.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 12, 2023, 11:30:49Foci eltűnt minden játékból. Liga , kupa, tippjáték.

Újra ott van.  :ok:

Fontos közlemény!

Decembertől az ingyenes SPF Liga játékunk támogatója lett az Unibet fogadóiroda.

Ezáltal változott a kifizetési struktúra:

1.hely: 10.000 Ft Skrillen keresztül
2.hely: 7500 Ft Skrillen keresztül
3.hely: 5000 Ft Skrillen keresztül
4.hely: 5000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
5-9.hely: 3000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles valamint egy Unibetes számlára.

Fontos: Unibetes nyereményben csak azon játékosok részesülnek akik magyar Unibet számlával rendelkeznek!

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet


Volt szó nem sokkal feljebb a fair play-ről. A tegnapi hetes kombim az nem jött be, ugyanis a KACII-Cortina hoki meccsen nem ütött 4 gólt a vendég. Kérném korrigálni, hisz itt nincs jelentés gomb, mint a tippjátéknál.