Jégkorong Tippek 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 10, 2018, 12:36:36, SPF Admin
Elindultak a főleg orosz barátságos csúcsmeccsek. :D Mai napom alapján egész szépen lehet akasztani rajtuk. :D

Amikor a napi menüből kiválasztod, hogy hol lesz a legtöbb gól, de gyorsan akarsz nyerni, ezért az első harmadra fogadsz 1.5 gól felett. Egy óra múlva ránézel és ezt látod: http://m.eredmenyek.com/merkozes/htlNSiMf/

Nem igazán értem miért van ekkora odds ma Kazahsztánra ellenünk. Szilassy épp atomjaira rombolja az Újpestet, nem tudom a válogatottnál mi pluszt tenne oda. :D Csak elvből nem teszek ma a kazah sikerre, semmi más miatt. :D

Idézetet írta: buszberlet Dátum november 07, 2018, 12:18:56
Nem igazán értem miért van ekkora odds ma Kazahsztánra ellenünk. Szilassy épp atomjaira rombolja az Újpestet, nem tudom a válogatottnál mi pluszt tenne oda. :D Csak elvből nem teszek ma a kazah sikerre, semmi más miatt. :D

Nem rakok a magyarok ellen, de szép tipp volt! :ok:

#4 november 13, 2018, 13:59:26, buszberlet
Elég rossz lehet a Slovannak hánykolódni itt a KHL-ben, a szlovák ligához meg erősek... Olyan Fehérvár szituációban vannak. Azért a PO meglehet, de még egy divízió döntőre se látok náluk nagy esélyt. Kazanyba mára egy 3 over hazaira jónak tűnik olyan 1.65 körüliért. Majdnem minden meccsén lő hármat a bajnok... Olyan 4-2, 5-2-őt várok. Kár hogy alig ad már KHL-t a Sport TV.  :-\

Szerk.:
Ránéztem tévé műsorra, erre ezt a meccset pont adja ma élőben a Sport2. :D Így váljon valóra minden kívánságom. :D

#5 november 15, 2018, 18:53:10, buszberlet
A Slovan elleni meccset látva a CSZKA Moszkvát oda merném ma tenni a Kazan ellen 1.98-ért Magára talált már az a CSZKA a szezonrajt óta. Vagy ez, vagy a 2.5 vendég over is vállalható szerintem. A Kazantól biztos kevés lesz ide az, mint amit az előző meccsen mutattak.

Szerk.: Azt hiszem, ült ez a tipp. :D

A mai nap (2018.11.17) 8 mérkőzést játszottak az NHL-ben, amelyek közül 7 hosszabbításban dőlt el, csak a  VEGAS GOLDEN KNIGHTS - ST. LOUIS BLUES végződött a rendes játékidőben.
Nem hiszem,hogy ilyen eredménysor valaha is előfordult az NHL történetében, és nagyon nagy a valószinüsége, hogy ez mégegyszer meg fog ismétlődni!!! :D

Idézetet írta: Winger Dátum november 17, 2018, 23:10:39
A mai nap (2018.11.17) 8 mérkőzést játszottak az NHL-ben, amelyek közül 7 hosszabbításban dőlt el, csak a  VEGAS GOLDEN KNIGHTS - ST. LOUIS BLUES végződött a rendes játékidőben.
Nem hiszem,hogy ilyen eredménysor valaha is előfordult az NHL történetében, és nagyon nagy a valószinüsége, hogy ez mégegyszer meg fog ismétlődni!!! :D

A 87,5 %-os döntetlen arány tényleg kirívó, de azért az nem olyan ritka, hogy 5/4 X lesz vagy hasonlók, van olyan ismerősöm, aki ezzel szokott nagyokat kaszálni, pont tegnap mutatta ezt a 8/7-es eredménysort és azzal együtt a nyerő szelvényt... :D

#8 november 23, 2018, 02:11:16, buszberlet
Előző szezonban, vagy tán azelőttiben volt egy vasárnap, hogy 12 meccsből 10 X lett. :D Ha gondolod előkeresem neked. Én is nyeldestem nagyokat. :D

Szombaton meg CSZKA - SZKA. Fuhuu de nagy csörte lesz az! :D

#9 december 28, 2018, 18:23:43, buszberlet
Jól bekezdett a köcsög Dinamo..  :-X Sok van még, fordítani kell fiúk!

Csak le kellett írnom. :D

A Medvescak csapataval mi tortent, hogy 45-os oddscal mennek neki a meccsnek, majd kapnak egy 12-0-t? :D

Idézetet írta: peshark Dátum január 06, 2019, 22:17:35
A Medvescak csapataval mi tortent, hogy 45-os oddscal mennek neki a meccsnek, majd kapnak egy 12-0-t? :D

Atomraira esett szét az a csapat... az indulási díjat inkább adták volna az árváknak..