TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Megkaptam én is. Elvileg úgy van, ahogy oakland23 írta, nekem legalábbis ezt mondták telefonon. Aztán meglátjuk, hogy működik a gyakorlatban.

Még azt tudom elképzelni, hogy az ügyfélszolgálatos sem tudta igazán, hogyan is működik a saját  bónuszuk.  :D

Meg ugye lejárati időt sem nagyon látok, szóval ha 2018 januárig nem lépek fel, elvileg akkor is a számlán kéne legyen a pénz :D

De ja, majd a valóságban kiderül, hogy mikor engedi kivenni, s mennyit. Már ha el nem játszom  :redchug:

Szerintem Salvio jól írja.

Olyat nem tudok elképzelni, hogy adnak 10.000-t, hogy addig játszol vele, míg el nem veszíted. Szimplán csak rutintalanok bónusz terén, így a megfogalmazás sem lehet tökéletes.

Mondjuk nekem nincs regisztrációm, úgyhogy csak külsősként okoskodtam bele.  :redchug:

Hát igen, elég fura megoldás lenne. Eldurrantottam a bónuszomat az esti meccsekre, ha nyerek, akkor majd kiderül az igazság.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2015, 13:37:41
Reggel még nem volt ott, de most beléptem, és igen, nekem már jóváírták. Szóval ha te még nem kaptad meg, szerintem előbb-utóbb meg fogod.

De most hogy van ez? Van ez a 10K, felteszem mondjuk egy 2.00-es oddsra. Tegyük fel jön a tipp, akkor 10K-t ki tudok venni, a maradék 10-el meg tudok ismét fogadni, amíg el nem száll?
Elvileg igen de én azon se lepődnék meg ha a teljes összeget ki tudnàd venni...

Idézetet írta: Salvio Dátum december 09, 2015, 13:54:00
Én nem kaptam ilyen ajánlatot, de szerintem ez arra vonatkozik, hogy lottóra nem költhető el a bónuszösszeg, csak tippmixro fogadásokra, míg meg nem forgatod.(korábbi akciók nyereményfeltöltésénél talán elég volt egyszer 1.01-es oddson is)
Salvionak igaza van, a bónuszokat egyszer kell bármilyen tippmixpro fogadáson forgatni összértékben, tehát akár 100 Forintonként, utána már kivehető vagy lottón is lehet belőle fizetni, addig viszont nem.

Tippmixpro egyenlegeden 3000 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2015.12.10-én, mivel kisorsoltunk az "Út a csúcsra" nyereményjáték novemberi kis küldetéseinek teljesítői közül.
A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted az internetes fogadási rendszerben.
Ezúton gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:
A Tippmixpro csapata


Elkezdték jóváírni a novemberi nyereményfeltöltéseket! :ok:

Imádni való a tempójuk! December 7.-én volt a sorsolás. Szóljon aki elvitte az 5 misit! :ok:

+3000 Már kezdtem idegeskedni hogy kiapadt a pénzeszsák.

Hé, misi5 merre vagy?
;D




Idézetet írta: Ghastly Dátum december 11, 2015, 07:13:43
Szokásos 0...
:bash: :bash: :bash: :bash: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
0 itt is...
Elfelejtettem kiutalni a sok pénzt hó végén... :bash:

Én is kaptam 3000-et  ;) Na úgy látszik, végre felkerültem a térképre  ;D

I love tippmixPro