Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyid van fent? És mennyit akarsz utalni? Hova? Milyen pénznemben van a skrillen a pénz és az iroda ahova utalnál?

18€ a Pinnacle-re az meg dollár..

18eurod van a skrillen akkor probalj 20 vagy kevesebb dollart befizetni.

Miutan bejelentkezel es atiranyit a fizeteshez ahol az egyenlegbol vonja le a penzt, ott latszik hogy 18eurod van fent? Mutatja? Ha ezt le tudod okezni, es tovabb iranyit a megerősítéshez(sms kod, email kod stb) akkor megkapod a kodot? Ha beirod utana adja a hibauzenetet?

Kodot kapok csak nem fogadja el.Hibauzenetet nem is gondoltam.Köszi a segitséget.

Sziasztok!

bet365-ről akartam feltölteni a számlámat Skrillről.
ezt az üzenetet kaptam:
"...nincs azonosítva a Skrill számlája. Kérjük teljesítse a videós KYC folyamatot a Skrill számláján." - na ezt hogyan, erre nem találtam a német módban felületet a Skrillen.

Valiki vágja ezt?

Köszönöm, üdv sound

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 18, 2021, 09:13:44
Sziasztok!

bet365-ről akartam feltölteni a számlámat Skrillről.
ezt az üzenetet kaptam:
"...nincs azonosítva a Skrill számlája. Kérjük teljesítse a videós KYC folyamatot a Skrill számláján." - na ezt hogyan, erre nem találtam a német módban felületet a Skrillen.

Valiki vágja ezt?

Köszönöm, üdv sound

Tőlem mostanság szelfit kértek személyivel.

Nem tudod átváltani angolra?

Ha belépsz a Skrillre, jobb sarok profilra, majd a megjelenő oldal alján találsz egy ilyent:

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 18, 2021, 09:15:53
Tőlem mostanság szelfit kértek személyivel.

Nem tudod átváltani angolra?

Köszönöm a segítséget, át tudom váltani magam angolra sima!
Végigviszem, egy jobb napomon...nem hasonlítok a személyin lévő fotómra...

Most inkább akkor az unibethez fizettem be  :D, ott most nem kellett a skrillhez ez a műsor (ami persze érthető, mert kicsit szopattam a bet365-öt..).


Mostanában jobban figyelnek,
A hó elején visával fizettem be a bet365-hez, majd amikor már jósok pénzem lett
toltam fel egy 10.est skrillel azt is megforgattam, majd kikértem skrillre... régen ez működött
Most meg azért is a kártyára fizették ki a nagy lóvét.

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 18, 2021, 09:25:05
Köszönöm a segítséget, át tudom váltani magam angolra sima!
Végigviszem, egy jobb napomon...nem hasonlítok a személyin lévő fotómra...

Most inkább akkor az unibethez fizettem be  :D, ott most nem kellett a skrillhez ez a műsor (ami persze érthető, mert kicsit szopattam a bet365-öt..).


Nem baj hogy nem hasonlítasz a fotodra, mittomén  hosszabb a hajad, lebarnultál lett 3piercinged stb
Az azonosításkor a szoftver az arc jellegzetességeit elemzi, pl a szemek távolsága, orr, fej forma stb

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 18, 2021, 09:13:44
Sziasztok!

bet365-ről akartam feltölteni a számlámat Skrillről.
ezt az üzenetet kaptam:
"...nincs azonosítva a Skrill számlája. Kérjük teljesítse a videós KYC folyamatot a Skrill számláján." - na ezt hogyan, erre nem találtam a német módban felületet a Skrillen.

Valiki vágja ezt?

Köszönöm, üdv sound
@Sound barátom!

Befizetés ----> jobb szélen gördítővel kiválasztod Skrill 1-Tap ----> összeg beírása és fel is töltötted.

Várda - köszi.
A bet365 - kéri a skrilles arckép azonosítást ahhoz, hogy sz Skrillről tudjak pénzt befizetni a számlámra.
Az azonosítás folyamata a lényeg, már vágom, amikor luk lesz a seggemen megcsinálom  ;)

- köszönöm azért nagyon

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 19, 2021, 12:26:48
Várda - köszi.
A bet365 - kéri a skrilles arckép azonosítást ahhoz, hogy sz Skrillről tudjak pénzt befizetni a számlámra.
Az azonosítás folyamata a lényeg, már vágom, amikor luk lesz a seggemen megcsinálom  ;)

- köszönöm azért nagyon

Ennél a befizetési lehetőségnél nem kell semmilyen azonosítás. Nekem is ugyanazt csinálta a sima Skrill-ről történő befizetésnél, mint amit fentebb leírtál. Utána véletlenül rátaláltam erre az opcióra, ide nem kellett semmi.
Most a kedvedért kipróbáltam. Semmi nem kell és a befizetésnél a Skrillre sem kell belépni, azonnal a bet365-ös számládon a pénz.
Visszafelé, mert szerencsére azt is kipróbáltam, a Skrilles számládra kérheted a pénzt. Kb. 3-4 óra alatt ott volt.

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de sajnos ezt a rengeteg kommentet nem tudom végigolvasni.
Nálam a bet365-nél nincs Skrill-es befizetési opció.
Ez normális?

Köszönöm előre is!

Idézetet írta: szumi0411 Dátum szeptember 27, 2021, 14:29:31
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de sajnos ezt a rengeteg kommentet nem tudom végigolvasni.
Nálam a bet365-nél nincs Skrill-es befizetési opció.
Ez normális?

Köszönöm előre is!
Sajnos igen, csak régi számláknál maradt meg ez a funkció.