TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: meazza1983 Dátum december 17, 2013, 13:02:55
Nah meddig csinálják még a tippmixpro-t ez nem igaz már.....Több fogadási lehetőség lesz majd rajta? :D vagy fejlesztik vagy mi? :bash: :redchug: :redchug:

Nálam már jó, nyomj egy oldalfrissítést...

Én nem tudok egyes kötésben fogadni, nem lehet kattintani, se tétet beírni.. más is tapasztalt ilyet?  :-\

Én is így jártam, ezt a választ kaptam:


"A mai nap során karbantartás történt. Ezt követően némely böngésző egyes verziói nem frissülnek automatikusan.

Kérjük, a tét megjelenítéséhez az esemény kiválasztását követően nyomja meg a Ctrl+F5 gombokat, majd ezt követően a tét mező aktívvá válik."


és valóban! így már működik! köszi! :)

Csak nálam vacakol folyton a tippmixpro? Élő fogadás használhatatlan, van hogy magától kilép a profilomból, várható nyereményhez csak annyit ír: ERR... Más is tapasztal ilyet?

Idézetet írta: savaimate Dátum december 20, 2013, 21:43:24
Csak nálam vacakol folyton a tippmixpro? Élő fogadás használhatatlan, van hogy magától kilép a profilomból, várható nyereményhez csak annyit ír: ERR... Más is tapasztal ilyet?
Nálam működik, talán egy kicsit lassabb.

Idézetet írta: savaimate Dátum december 20, 2013, 21:43:24
Csak nálam vacakol folyton a tippmixpro? Élő fogadás használhatatlan, van hogy magától kilép a profilomból, várható nyereményhez csak annyit ír: ERR... Más is tapasztal ilyet?

Az utóbbi három napban engem is állandóan kiléptet. Nagyon idegesítő.

#442 január 13, 2014, 14:46:24, dzoli
Lezárult az utolsó sorsolás is, természetesen most sem nyertem, csakúgy ahogy korábban se, pedig mindig dupla eséllyel voltam játékban. Biztos azért mert megírtam nekik a kezdéskor hogy a bet365-höz képest micsoda szarhalmaz a tippmixpró (és a mai napig az, semmiféle fejlődés sem történt)..  :crazy: :segg:    Nyert most esetleg valaki ?

Idézetet írta: dzoli Dátum január 13, 2014, 14:28:02
Lezárult az utolsó sorsolás is, természetesen most sem nyertem, csakúgy ahogy korábban se, pedig mindig dupla eséllyel voltam játékban. Biztos azért mert megírtam nekik a kezdéskor hogy a bet365-höz képest micsoda szarhalmaz a tippmixpró (és a mai napig az, semmiféle fejlődés sem történt)..  :crazy: :segg:    Nyert most esetleg valaki ?

Elvileg pénteken volt a sorsolás, (szerintem) a nyertesek még nem lettek értesítve. Egyszer nyertem eddig a 3-ból, akkor 14-én kaptam az e-mailt.

Pont egy órája megtörténtek a jóváírások a decemberi riói akció kapcsán. Én most 2500-at kaptam.
Ellenőrizzétek a számlátokat, lépjetek be vagy nézzétek meg az e-maileteket, amivel regisztráltatok.

Nekem is 2500. Zrt, szopjál le! :lehany:

Nekem most 10000-ret tettek a számlámra.  :great:

Idézetet írta: akran Dátum január 15, 2014, 16:43:05
Nekem most 10000-ret tettek a számlámra.  :great:
Gratula!  Én most kimaradtam úgy látom. :(

nekem má megint 10000, pedig most ótóra gyúrtam... >:(

5 rúgó! Nem rossz.  :beerchug: