Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

Shakhtar Donetsk - Real Madrid  (kedd, október 19., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett 6.50   


Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Manchester United - Atalanta  (szerda, október 20., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Bruno Fernandes gólt szerez & gólpasszt ad 9.00   

Cristiano Ronaldo gólt szerez: 1,5 gól felett 5.75   

Cristiano Ronaldo szerzi az első gólt 4.50 

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

#122 október 19, 2021, 07:50:26, SPF Előzetes



Szoboszlai csapattársa gólt lőtt a PSG-nek! :beerchug:

Ez hol volt tizi psg meccsen??  ;D de meg az elso goljuk is szabalytalansagbol indult

Ecsaták a Messinek, igazságot Szoboszlaiéknak!

A Milan megint full szabálytalan góllal kapott ki. Nem nagyon értem mi folyik itt...


Tudom, hogy en vagyok a fo fantasys az oldalon es nem sok mindenkit erdekel, de erre a 109 pontos csapatomra most buszke vagyok ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 19, 2021, 23:06:39
A Milan megint full szabálytalan góllal kapott ki. Nem nagyon értem mi folyik itt...

Visszanéztem, meg úgy az egész összefoglalót keddről, akkor úgysem láttam

Én elhiszem, hogy mint Milan-fan fáj, de azért láttunk már ennél nagyobb csalást a történelemben  :)
A Milan 4-es játékosa mint a papírkutya, úgy szállt el. A portós gyerek dörzsöltebb volt.

Youtube-on van fenn 49 másodperces kis videó csak erről az esetről, ott lehet lassítva is nézni, mindkettő a labdát nézte, próbálta a másikat kizárni. Egyik sem volt gecibb a másiknál. Egy dolog döntött szerintem: a fizika. Én transfermarkton néztem, 12 centivel magasabb a portói srác, és ebből kiindulva minimum 12 kg-val -de inkább 14-15 kg-val nehezebb így ránézésre- a portói Taremi, szóval itt a fizika döntött. Ugyanúgy nézték a labdát ami jött, próbálták egymást kizárni, nyílván volt pici kontakt, de mikor és hol nincs?!

Ha én ütközök egy sűrűbb gyerekkel, én szállok el, ez fizika. Ha meg annyira puha vagyok, hogy megtámasztani sem tudom, akkor borul mindkettő, mint itt. Aztán hogy a labda hogy pattan, kinek, melyik csapatnak pattan jól, melyik tudja megjátszani, az 50/50.

@csacsi1899 @oakland23 @hubika88  , és mi a véleményetek az Atleti - Pool meccs végén a VAR-ral elvett tiziről!? Én nem tudom, azt mi alapján vették el... totál egyértelmű, hogy volt kontakt... a védő tudta, hogy csak így van esélye, ha ütközik... nyilván a támadó valamennyire belehomorított, de ettől függetlenül szerintem ez egyértelmű fault volt... És itt merül fel egy újabb kérdés bennem. Itt ugye nem tudtak egy olyan lassítást sem mutatni, olyan szögből, ahol esetleg az látszik, hogy nincs kontakt. Amit a játékvezetőnek ismételgettek többször, az a közvetítő kamerával szemközti oldalról mutatta a szitut, ahol a támadó teste kitakarta gyakorlatilag azt a részt, ahol a kontakt történik. De innen sem az látszott, hogy itt nem történik semmi, hanem csak annyi, hogy érkezik hátulról a védő, és a támadóval összeér... hogy most mennyire, az ebből nyilván nem látszott. Viszont, ez úgymond "egyértelmű bizonyíték" nem lehet... nem volt olyan jelenet, ami egyértelműen cáfolná a pályán hozott ítélet jogosságát. Ergo ilyenkor szerintem a pályán hozott ítéletnek kellene érvényben maradnia. Az már megint más kérdés, hogy ha így kihívják a sporit videót nézni, akkor 100-ból 1-nek ha van töke azt mondani, hogy nem vonom vissza, nekem volt igazam élőben...

En pont az eset elott kapcsoltam oda. Ezt azert irom mert a visszajatszas alatt mondta a riporter, hogy a masik oldalon ugyanilyen szituacio volt (azt nem lattam még ismetlesben sem), de szerintem jo dontes szuletett, hogy visszavonta. Kontakt volt, de ezt kb. mezonyben sem fujjak le. Abban viszont igazad van, hogy most ket kepkockat elore-hatra ismetelgetve bevagtak neki, abbol nem jon at a szandek, vagy a kontakt erossege. Ellenben a Barca v Kijev meccsen megadtam volna a tizit, ott leutkoztek az ukrant.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 21, 2021, 18:06:00
En pont az eset elott kapcsoltam oda. Ezt azert irom mert a visszajatszas alatt mondta a riporter, hogy a masik oldalon ugyanilyen szituacio volt (azt nem lattam még ismetlesben sem), de szerintem jo dontes szuletett, hogy visszavonta. Kontakt volt, de ezt kb. mezonyben sem fujjak le. Abban viszont igazad van, hogy most ket kepkockat elore-hatra ismetelgetve bevagtak neki, abbol nem jon at a szandek, vagy a kontakt erossege. Ellenben a Barca v Kijev meccsen megadtam volna a tizit, ott leutkoztek az ukrant.

Most megnéztem még párszor. Számomra csak egyértelműbb az eset. Ha nézed a labda irányát, nyilvánvaló, hogy annak megjátszására a védőnek nincs esélye. Ellenben a támadó kb ziccerben érne oda, ezért a védő belép a támadó alá, hogy derékkal kibillentse.. ez egy ilyen helyzetben mint ez, bőven elég ahhoz, hogy elveszítse az egyensúlyát a támadó... Szerintem teljesen tudatos kontakt volt, és mivel nem a labda megjátszása volt a cél, a mértéke is mindegy... Csuma tizi ez nálam!

Egyébként az a baj, hogy a sporik nagy része életében nem rúgott két egyeneset a labdába.. fogalmuk sincs, hogy egy egy játékhelyzetnél testközelben vajon mi történhet... Itt is mondjuk nézi egy laikus, és azt látja, hogy futnak egymás mellett, de nem lát se nagy lökést, se nagy lerántást... gondolhatja magában, hogy akkor ez nem is fault!? Nem a francokat nem.. aki volt már hasonló szituban az tudja, hogy itt ilyen sebességnél bőven elég így belépni a másik alá... És továbbra is tartom, hogy nincs olyan felvétel, ami egyértelműen cáfolhatná, hogy itt szabálytalanság történt... sőt..