Stratégia kidolgozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Egy közös betfair-es stratégia kidolgozására invitállak benneteket. Tudom, hogy a többség már több stratégiát kipróbált és van, aki elkötelezte már magát valami mellett, de sokan vannak, akik még csak tapogatóznak. Én elsősorban pszichológiával, tréningekkel, szervezetfejlesztéssel foglalkozom. A munkám során sokszor csináltam cégeknek olyan dolgokat, ahol a vezetőknek tréningekkel kellett segíteni abban, hogy egy felmerült problémát megoldjanak. (Egyébként nagy világméretű cégeknél, pl.: google, külön kreatív problémamegoldó csapatokat tartanak fenn az új ötletekhez és a problémák megoldásához). Úgy gondolom, hogy az általam alkalmazott technikákat a betfair stratégi kidolgozára is lehetne használni (ez is csak egy megoldandó probléma: hogyan tudok profitot termelni?  :)). A betfair-t a világon mindenhol és sokan használják. Nyilván mindenféle ember van közöttük és ugye tudjuk, hogy egymástól lehet a pénzeket elnyerni. Miért ne hihetnénk azt, hogy sokuknál okosabbak vagyunk és el tudjuk nyerni a pénzüket? Ha pedig többen vagyunk és mindenki hozzátesz egy kicsit a közös gondolkodáshoz akkor meg még hatékonyabb lehet a dolog. Abban meg személyesen is hiszek, hogy mi magyarok a többi néphez képest jó problémamegoldó és kreatív emberek vagyunk.
Ha Ti is így gondoljátok és láttok fantáziát egy közös stratégia kidolgozásban, akkor írjatok. Persze, ha nem lesz érdeklődés akkor nem működőképes az ötlet és törlöm a témát.

Szia loksa!

Tegyük fel van egy meccs pl: Dinamo Kijel - Obolon Kijev átlagos szorzók a fogadóirodáknál: H.1.15 D:5.50 V:11.00

No bemegy az ember meccs előtt a piacra 5 nappal. Szépen benyomod, hogy akarsz fogadni 5 euróval az Obolonra 28-as oddsa.

1. Azért 28, mert az jobban mutat mint a 30.
2. A hülyék úgy vannak vele, hogy úgyse nyer a vendék, szóval nem számit hogy 11 vagy 28.

Meccs napján meg layeled. Ennyi

2. pontban leírtak szerintem hasonló dolgok amiről te irsz...de ez csak egy nagyon kicsi része...

... hát ez nem teljesen így van....
a Te 28x vételi szándékod meg se jelenik a listában amíg vannak kedvezőbb ajánlatok (11x)...

az ötlet egyébként jó, de nem így - vagyis így nem - működik

a lényeg hogy underdogot kell venni nagy oddson és meccs elején kisebb oddson eladni....

Biztoasan jobban tudod ;)

Elárulom, hogy pl a szlovén bajnokságba meccs elötti napon a szarabbik csapatra még a tripla akkora szorzod mint a fogadoirodáknál is első helyen van.

Ne a Premier Leaguet nézd.... De ott is lehet okoskodni. Csak ott 1 teljes héttel előre kell ügyeskedni. Vettem 20 euro Tottenhamet 1,40-ért. Meccs kezdetekor 1,25 lesz ;)




Ez az elején úgy nézett, ki hogy nyerek valami 200 eurót ha nyer a Bochum és alig vesztek 1-2 eurót, ha nem nyer.
Inkább átrendeztem az egyenletet a Bayernre, hiába menekül a kiesés elől a Bochum, a Bayern meg bajnok akar lenni.
De végülis amint látjátok mind3 esetbe nyerek itt is.

Érdekes a topik, jó kezdeményezés! :ok:

caozu; valami progit használsz ezekhez a fogadásokhoz?

Nem kell ehhez semmi progi. Működhet a dolog, hogyha hamarabb megveszik az irreális fogadást minthogy más beajáljon jobbat. Biztos nem sikerül minden meccsen ez a dolog és elég kis profitot is hoz, de nem veszithetsz (legalábbis ha nem csinálsz hülyeséget). Érdekes ötlet, lenne most 500 euróm be is próbálnám :)

nekem is van pár 100 ilyen szelvényem...
ez sztem semmit nem jelent itt, mert erre nem lehet stratégiát alapozni, ugyanis nem mindíg abba az irányba tolódnak az oddsok, hogy nyereséggel tudj kiszállni...
tehát leírom még 1x
underdogot kell venni nagy oddson és meccs előtt - esetleg alatt - kisebb oddson eladni, ha rossz irányba indul a meccs és aláz a favorit akkor cumi

Ez nagy pénzekkel nem működik. Sajnos hülyéből kevés van, ráadásul aki van annak is kevés a pénze. 40 euróról 720 euróra jutottam. Ezt azért iktatom közbe, hogy növeljem ezzel is az egyenlegem főle, hogy kockázatmentes. De el fog jönni az az idő is amikor erre már nem lesz szükség és az alaptaktikám marad.

Ami nem más, mint hogy 10 éves koromtól követem nyomon európa összes bajnokságát. Legyn angol 3. osztály, vagy bolgár 1. osztály.
A módszerem hasonló a rulettes duplázós módszerhez, de nagyon finomra van már hangolva. Olyan nem volt soha, hogy 4. re kelljen fogadnom....
A lényeg, hogy az ember ne csak az oddsot nézze, hanem tisztába legyen a körülményekkel....

ZÁRÓJEL:
De mostanába egy új gondolat is merült fel bennem. A fógadóirodáknak ugye abból van a pénük, hogy kevesebb pénzt igérnek, mint amennyi a vakós esély.
Ha mindig layre fogadsz akár te magad is lehetsz az a bizonyos fogadóiroda. Főleg, hogy a favoritoknál csomoszo nagyon kicsi az odds. Dinamo Kijev pl hazai pályán a gyengék ellen 1,10 azaz 10 megnyert fogadás hozza vissza egy elbukott tippet. Na de mindimum a7 ből 2-3 szinte biztosan nem nyer meg :/ :)

Idézetet írta: caozu Dátum április 26, 2010, 23:08:04
Ez nagy pénzekkel nem működik. Sajnos hülyéből kevés van, ráadásul aki van annak is kevés a pénze. 40 euróról 720 euróra jutottam. Ezt azért iktatom közbe, hogy növeljem ezzel is az egyenlegem főle, hogy kockázatmentes. De el fog jönni az az idő is amikor erre már nem lesz szükség és az alaptaktikám marad.

Ami nem más, mint hogy 10 éves koromtól követem nyomon európa összes bajnokságát. Legyn angol 3. osztály, vagy bolgár 1. osztály.
A módszerem hasonló a rulettes duplázós módszerhez, de nagyon finomra van már hangolva. Olyan nem volt soha, hogy 4. re kelljen fogadnom....
A lényeg, hogy az ember ne csak az oddsot nézze, hanem tisztába legyen a körülményekkel....

ZÁRÓJEL:
De mostanába egy új gondolat is merült fel bennem. A fógadóirodáknak ugye abból van a pénük, hogy kevesebb pénzt igérnek, mint amennyi a vakós esély.
Ha mindig layre fogadsz akár te magad is lehetsz az a bizonyos fogadóiroda. Főleg, hogy a favoritoknál csomoszo nagyon kicsi az odds. Dinamo Kijev pl hazai pályán a gyengék ellen 1,10 azaz 10 megnyert fogadás hozza vissza egy elbukott tippet. Na de mindimum a7 ből 2-3 szinte biztosan nem nyer meg :/ :)

Nem a te stratégiád épül a hülyékre? mármint, h 1 héttel meccs előtt kínálni irreális odds-t majd visszafogadni?

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 26, 2010, 23:00:24
nekem is van pár 100 ilyen szelvényem...
ez sztem semmit nem jelent itt, mert erre nem lehet stratégiát alapozni, ugyanis nem mindíg abba az irányba tolódnak az oddsok, hogy nyereséggel tudj kiszállni...
tehát leírom még 1x
underdogot kell venni nagy oddson és meccs előtt - esetleg alatt - kisebb oddson eladni, ha rossz irányba indul a meccs és aláz a favorit akkor cumi

haver ez tetszik :) labdarugásba ilyet nem nagyon lehet összehozni. egyébként pont a napokban jutott eszembe a tenisz. ahhoz is értek, de nem annyira mint a focihoz. bár nem értem ez az egész undergroundos szöveget :) leirhatnád, hogy itt pl mit csináltál. mert az nem semmi, hogy mind2 oldalon 200 euro van :) vagy kurva sok pénzel fogadtál a gyengébbre kurva magas szorzoval és utána elkezdted layelni és 200-200 nál állt be az egyensúly

végülis ugyan az történt mint a bayern münchenemnél sak te nagyobb pénzel játszottad el ezt

Idézetet írta: caozu Dátum április 26, 2010, 23:12:45
haver ez tetszik :) labdarugásba ilyet nem nagyon lehet összehozni. egyébként pont a napokban jutott eszembe a tenisz. ahhoz is értek, de nem annyira mint a focihoz. bár nem értem ez az egész undergroundos szöveget :) leirhatnád, hogy itt pl mit csináltál. mert az nem semmi, hogy mind2 oldalon 200 euro van :) vagy kurva sok pénzel fogadtál a gyengébbre kurva magas szorzoval és utána elkezdted layelni és 200-200 nál állt be az egyensúly

végülis ugyan az történt mint a bayern münchenemnél sak te nagyobb pénzel játszottad el ezt

de igen... de ez nem a stratégiám ez csak kiegészités 1000 euro alatt minden 5-10 euro jol jön nem ?:)

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 26, 2010, 23:00:24
nekem is van pár 100 ilyen szelvényem...
ez sztem semmit nem jelent itt, mert erre nem lehet stratégiát alapozni, ugyanis nem mindíg abba az irányba tolódnak az oddsok, hogy nyereséggel tudj kiszállni...
tehát leírom még 1x
underdogot kell venni nagy oddson és meccs előtt - esetleg alatt - kisebb oddson eladni, ha rossz irányba indul a meccs és aláz a favorit akkor cumi

Ezt már a meccs elött létrehoztad ? Mert akkor fasza :) Meccs közbe nem nagy szám ilyet csinálni, de az nem kockázatmentes, mert akkor bukhatsz is ha rosszul alakulnak a dolgok

de srácok... ez nem stratégia, erre nem lehet építeni - ha találsz egy elb@szott oddsot - egy hülyét, akkor az szerencse, le kell rá csapni és örülni... ennyi

a stratégia ami általában hosszó távon működőképes, nem egyszeri szerencsére alapul...