Lacapi tippjei csokiországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum február 17, 2013, 14:25:18
Szasztok!

Mára az SPF - Maradj Talpon tipekből válogattam, idő hiányában. Ami szerintem esélyes egy hármas kombiban:

Antwerpen - Borinage    félidő 0,5 gól fölött           1,30
Cuneo - Modena                         1                        1,32
Banvit BK - Erdemirspor              1                         1,12

eredő: 1,92, tét: 1000
érdemes volt szemezgetni!  :ok:

Idézetet írta: tonijani Dátum február 18, 2013, 13:57:57
érdemes volt szemezgetni!  :ok:

Köszi, bár valóban nem saját tippek. Tényleg sok olyan tipp is látókörbe kerül, amit én észre sem vennék, vagy nem is figyelném, mert nem az én asztalom, legfőképp a kosár és a tenisz. És azért a fórum "java" játszik ott, szóval érdemes végignézni ki mit lát jónak!  :great:

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 18, 2013, 12:03:30
Hétkezdésnek:

Manchester United - Reading       3,5 gól alatt        1,70       FA kupa                  2 - 1      :ok:
Cambuur - FC Eindhoven             3,5 gól fölött       2,00       Holland 2.                  1 - 0        :noway:
Ufa Ural - Lokomotiv Kharkiv                1               1,25       Orosz röplabda, kupa                 3 - 0      :ok:

Tét: 2/3, 3*1000, várható: 6260
nyeremény: 2125

szerda:

J. Benneteau  - Poulie              1              1,18    (tenisz, köszönet az SPF Mardj talpon tippelőinek) 
Constantza - Kiel             HC (1-0) Kiel     1,06    (kézi BL)
Naturhose - Helvetia                1              1,15    (kézi, spanyol)
Charleroi - Cercle Brugge         1X            1,42    (foci belgium)

eredő: 2,04   tét: 2000

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 20, 2013, 13:17:03
szerda:

J. Benneteau  - Poulie              1              1,18     2 - 0     :ok:
Constantza - Kiel             HC (1-0) Kiel     1,06   25 - 28     :ok:

Naturhose - Helvetia                1              1,15    29 - 29      :noway:
Charleroi - Cercle Brugge         1X            1,42    2 - 1          :ok:

eredő: 2,04   tét: 2000   egy k*rv* gól, áááááá!

És tegnap is volt, csak nem tudtam ide beirni, a Pool győzelem mellett a Fener és a Stuttgart X2 jött, viszont a napoli X2 vitte azt a szelót! :fakk:

Mai első kombim az
Oldham - Portsmuth                       H       :ok:
Veszprém - Barabás Kikunhalas       H     törölve, lejátszották mire fogadtam
Veszprém - Atletico   HC Atletico +5,5   V   :noway:

volt, a veszprém héttel nyert így elköszönt.

Most hogy hazaértem melóból, tettem még egyet, amin perceken belül kezdődnek a meccsek:

Heerenveen - Twente      X,2                 1,36
Depor - Real Madrid          2                 1,53
Venlo - Waalwijk             1X (először fix 1 be akartam) 1,42
Kortrijk - Mons               1X                  1,25
CAI Aragon - BM Cangas   1                  1,15

All in, 4/5, 5*500, +267 egybe, lehetséges : 9226

Merni kell a templomba fingani!  ;D

Kicsi szünet után, újra:

1. Manchester - Real Madrid                 tj: Reál    1,70

2. Hearts - ST. Johnstone                    DNB 2       1,88

tét: 3000/fogadás

A Hearts nagyon nagy anyagi szarban van, azért nem sima kettes, mert mára a klubigazgató összecsődítette a szurkolókat, még egyszer, hátha. Illene magukat odatenni, de ezzel pénz vissza alapon biztositom az X  -et.
Ha a szívemre hallgatok manchesteri továbbjutást mondok, de ésszel most a Reálra kell hogy tegyek továbbjutásra. Igaz az első meccs végeredménye őket hozza lépés-(gólszerzés-)kényszerbe, de a Barcán való sima túllépés most felszabadultabbá teheti őket. Ez már komolyba megy, arra nem mernék fogadni hogy rendes játékidőben, de szerintem a Madrid jut tovább. 

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 05, 2013, 20:07:25
Kicsi szünet után, újra:

1. Manchester - Real Madrid                 tj: Reál    1,70              :ok:

2. Hearts - ST. Johnstone                    DNB 2       1,88             :noway:

tét: 3000/fogadás
Sajnos igy is 900 ft bukta de majd lesz ez még jobb!

A reál bírói segédlettel vagy annélkül, ez már vitatéma marad örökre, de továbbjutott, a Hearts viszont csúnyán megtréfált. Lehet mégis hatott a 16000 szurkoló kicsábítása a stadionba, és hozta a pénzt, így tudnak fizetni a játékosoknak? Érdekes felfogás ez, 5 sima kokszi után magabiztosan nyernek... Vajon mitől tanultak meg hirtelen focizni??? Elég jó mutató a 24-10 -es kapuralövési és az 1-10 les arányszám, mintha AirSanyi játszott volna tegnap este csatárt a st.johnstoneban...

Mára BL, ugyanaz két verzióban:

Juventus - Celtic
1. tipp:  HC Celitc +2     Celtic     1,70
2. tipp:  3,5 gól alatt                  1,35

tét: 3000/fogadás

Hosszabb előzetest az SFGuruban http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=4500 olvashattok, lényeg, hogy szerintem a hazaiak nem tömik ki a Celticet úgy mint az első meccsen, tippem 1-1 vagy 2-1.

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 06, 2013, 12:29:47
Mára BL, ugyanaz két verzióban:

Juventus - Celtic
1. tipp:  HC Celitc +2     Celtic     1,70               :noway:
2. tipp:  3,5 gól alatt                  1,35                  :ok:

tét: 3000/fogadás
Mocskos Celtic, hogy két meccsen nem tudtak egy gólt lőni. Következő évben az ilyen csapatokat nem is hagynám indulni... :fakk:
Két nap alatt termeltem 2650 ft minuszt. :fakk2:

Szavazzatok légyszives, délig lehet!

A szavazás lezárult, az EL mai meccsei közül -számomra meglepő módon - úgy gondolták legtöbben, szánszerint hatan, hogy a Stuttgart - Lazio meccs nem lesz döntetlen. Pedig én ezt érzem mára a tuti 0-0-nak, a Stuttgarttal 4-5 meccseként előfordul, hogy nem szerez otthon gólt, most épp soron van egy ilyen meccs, a Lazio meg idegenben nem nagyon lődöz gólokat, kivéve az EL-t, tehát most itt is jönnie kell egynek. Kiváncsi leszek, de így ezt a meccset hanyagoltam mára. Viszont az alábbiak megtételre kerültek:

Steaua - Chelsea     2,5 gól alatt      1,65
Bázel - Zenit                  X              3,35
Benfica - Bordeaux 2,5 gól fölött      1,92   

tét: a két gólos meccs 2000, a bázeli iksz 1000.