bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Meg tudnád nézni, neked melyik verzió van? Nálam 4.0.8.0. Elvileg lehetne a telefonom nyűgje, de korábban jó volt és amit írtam, hogy hiányzik az x, az az app hibája kell legyen.

Amúgy próbáltam eltávolítani és újra felrakni, de a helyzet változatlan.

Vicces a szitu. Kerestem a telefonom alkalmazasai kozott a bet365t de nem írja. Pedig ott a fokepernyo egyik oldalan az ikon, mindig onnan lepek be.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 27, 2018, 06:13:00
Vicces a szitu. Kerestem a telefonom alkalmazasai kozott a bet365t de nem írja. Pedig ott a fokepernyo egyik oldalan az ikon, mindig onnan lepek be.

Az összes közt sincs?

Ha a főképernyőn hosszan rányomok az ikonra, feljön egy 3 elemű menü, az egyik Alkalmazás info, az oda vinne, de ez szerintem teló/launcher függő, nálad nem biztos, hogy ilyen.

Huaweii Android. Ha ranyomok hosszan, akkor törölni tudom az ikont

Újraraktam és most  megjelent az alkalmazasok kozott.

Verzionak 30at ir. Ennyi.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 27, 2018, 12:45:45
Újraraktam és most  megjelent az alkalmazasok kozott.

Verzionak 30at ir. Ennyi.

El tudnád küldeni a telepítőt? Szerintem a 40-es szivat engem, bár nem tudom, neked miért nem frissült arra.

Hello, megint le lettek korlátozva a bankkártyák? Maestroval próbáltam betre tölteni, de vmiért nem engedi. Azt írja ki várjak türelemmel, de hiába várok csak pörög az a sz*rság. Kérdeztem cseten de minden adatot el akartak kérni tőlem, még a számlaszám utolsó 4 számát is, aztán azt mondtam inkább hagyjuk. Előtte paysafe-el töltöttem rá nem lehet hogy az zavart be?

Már megoldódott. Mobilról meg engedte a globusbetes címen. Weben a 288akármi.comon meg nem. Érdekes. Vagy csinaltak vmit közben, nem tudom.

Miért adnák vissza, ha a másik fogadás elment?

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 04, 2018, 22:43:51
Lehet nem itt a helye azért beírom, hátha másnak hasznos lesz.... Volt egy kettes kötésben fogadásom pár ezer forintban, amire volt cash out is, de aztán levették. Rákérdeztem egyből élő chat-en, ahol azt írták, hogy elvesztették az egyik eseménynek az eredmény követését. Váltottam velük vagy 3 e-mailt, amiben azt próbálták megmagyarázni, hogy a fogadás, ami a cash out lehetőségre is vonatkozott, emiatt nem lehet kiszállni. A poén az, h amit levettek az jött be, a másik esemény nem. De ha egy fogadást érvénytelenítenek, ráadásul saját hibájukból, talán az a minimum, hogy visszaadják a tétet...

A "cash out" opció leirásában szerepel az, hogy egy adott eseményre kötelező ezt biztosítani? Vagy ha biztosítva van, akkor ez az esemény végéig ott kell szerepeljen? Csak azért kérdem, mert ezt jó letisztázni.

Ha kötésben fogadtál 2 eseményre, amiből az egyik vesztes, akkor hogyan adják vissza a tétet? Mi alapján?

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 04, 2018, 23:58:55
Ez jogos is lenne, viszont én automatikusan kaptam egy olyan, e-mailt, amelyben az állt, hogy érvénytelenítették a fogadást, mivel elvesztették az eredmény követését. Tehát számomra teljesen mindegy lenne, hogy 1 vagy 10 eseményt rakok, a cash out-nak ott kellene lenni.

A Cash out-nak nem kell ott lennie! Az csak egy funkció,amit a legnagyobb irodák felajánlanak.
Teszik ezt önszántukból,semmi nem kötelezi őket erre.
Ez a funkció kiváltja az "ellenfogadást",hogy ne kelljen számolgatni.
Magyarul egy segítség,egy egyszerűsítés a játékos számára,de egyáltalán nem kötelező biztosítaniuk,ahogyan azt a fogadóirodák többsége nem is teszi.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 04, 2018, 23:58:55
Ez jogos is lenne, viszont én automatikusan kaptam egy olyan, e-mailt, amelyben az állt, hogy érvénytelenítették a fogadást, mivel elvesztették az eredmény követését. Tehát számomra teljesen mindegy lenne, hogy 1 vagy 10 eseményt rakok, a cash out-nak ott kellene lenni.

Kizart dolog hogy azert ervenytelenitsenrk valamit mert megszakadt az összeköttetés az elo kozvetizessel. Szamtalanszor jartam igy, mindig kesobb a hivatalos vegeredmeny szerint ertekeltek ki.
Masold mar be az emailt

De amugy teljesen mindegy.. A masik fogadas elment. Semmi nem jar vissza.

A fogadást érvényteleníthetik, de az arra az adott meccsre vonatkozik. Ha a másik elment, akkor hiába érvénytelenítenek egyet a kettes kötésből, mivel a másik vesztes, így a kombi is vesztes.

Ha a kombira mondjuk 5000 Ft-ot teszel, az egyiket érvénytelenítik, a másik 2.00-szorzóval bejön, akkor meg jóváírják a 10.000 Ft-ot.

Szóval nálad nem a kombit érvénytelenítették, csak az adott meccsre történő fogadást. Ilyen előfordulhat. De általában az van, amit MessiÁs ír, hogy ugyan a cash out-ot leveszik, meg a live-ok közül is kiveszik, de később kiértékelik. unibetnél meg bwinnél/sporingbetnél számtalanszor előfordul, hogy ha egy meccs gyanús, mondjuk egy felk. meccsen esik 3 gól az első tíz percben, akkor a bwin már veszi is ki az élő kínálatból, de ha nekem megvan a 6.5 over, aztán mondjuk 10-2 a vége, akkor simán jóváírják a nyereményt.

de ezzel aligha mondtam újat  :)

Ha érvénytelenítik akkor 1es szorzó nem? Vagyis olyan mintha a vesztes tipp mellett lenne egy 1es szorzó