OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


élő foci 4. perc 0-0-nál bet365
Sri Lanka Police - Serendib
Sri Lanka Police 1,5 felett és Sri lanka Police mindkét fi-ben betalál

Mihályvári-Farkas vs Cusinato Mihályvári-Farkas @ 1.85
MTK-Dorog 6+ gól
Barca-Rayo 6+ gól

így kombiba

ennek finomabb változata nagyobb téttel:
Mihályvári-Farkas  1-2 helyen végez 400 vegyesen
Barca-Rayo 2,5 over
MTK-Dorog 3,5 over

délutáni, esti meccsnézős kombi:
FTC nyer
Köln-Vidi 2,5 gól felett

@2.02 bet365

Fradinak kutya kötelessége nyerni, Köln meccsen meg hátha potyognak majd a gólok. Ott igazából az 1,44 a 2,5 overre jó szar odds, de ez csak amolyan ne nézzem tétlenül kombi.

Leeds-Chelsea

Koulibaly gól
Silva gól


A Leeds híresen szar a levegőben, nem kizárt, hogy ezt Silva vagy Koulibaly is bizonyítja majd.

17:30
Bilbao-Valencia
Tipp: J. Vazquez lapot kap @ 5.50 bet365

A két Williams oldalán védekezik, csoda lesz, ha lap nélkül megússza.

22:00
Sociedad - Barca
Christensen gól
Araujo gól
Le Normand gól

elég jól fizetnek most bet365-ön, egyikük hátha bólint egyet

Miért nem a fejes góljukra fogadtál?

Kiírtam egy szavazást, akinek van 15 másodperc elolvasni, és nyomni, netán átgondolni, azt megköszönöm.

Palace-Wolves u21-es meccsre 0-1 után rögtön húztam egy 2,5 overt félidőre. A 15. percben jött az egyenlítő gól.
Volt hátra 30 perc, 10000 Ft tétre 12000-et adott volna a cash out úgy, hogy a 2.5 under oddsa 2.70 volt.

Érdekes...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2022, 14:21:35Palace-Wolves u21-es meccsre 0-1 után rögtön húztam egy 2,5 overt félidőre. A 15. percben jött az egyenlítő gól.
Volt hátra 30 perc, 10000 Ft tétre 12000-et adott volna a cash out úgy, hogy a 2.5 under oddsa 2.70 volt.

Érdekes...
utólag érthető volt, 1-1 után volt 30 perc, és összesen 1 lövés volt a maradék 30 percben. Ez mi? Szerintem bunda :D

footysquad.net-et ismeri valaki? Nekem a facebook dobta fel, felnéztem, de nem akarom elhinni, hogy ezek naponta ilyen 70-80-100-as szorzókat találnak el. Már-mér annyira hihetetlen, hogy engem majdnem megvettek. Valami 40 euro 3 hónapra a legkisebb csomag, még akár össze is lehetne dobni, de igazából tényleg hihetetlen, hogy pl. az utolsó 3 napban 41, 76 és 109-es szorzójú szelójuk volt.Vagy lehet volt, de akkor mennyit ajánlanak ki, vagy fogalmam sincs. Tudom, hogy átbaszás, mégis izgat, hogy őszinte legyek  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2022, 16:32:29footysquad.net-et ismeri valaki? Nekem a facebook dobta fel, felnéztem, de nem akarom elhinni, hogy ezek naponta ilyen 70-80-100-as szorzókat találnak el. Már-mér annyira hihetetlen, hogy engem majdnem megvettek. Valami 40 euro 3 hónapra a legkisebb csomag, még akár össze is lehetne dobni, de igazából tényleg hihetetlen, hogy pl. az utolsó 3 napban 41, 76 és 109-es szorzójú szelójuk volt.Vagy lehet volt, de akkor mennyit ajánlanak ki, vagy fogalmam sincs. Tudom, hogy átbaszás, mégis izgat, hogy őszinte legyek  :)

Én találkoztam hasonlóval. Adnak 10 tippet 1.8as odds felett, aztán ha megvan az eredmény ebből kiposztolják a nyerteseket, mintha egy szelvényen lett volna és nézd mekkora odds! Tehát nem szelvény adnak, hanem tippeket és te legyél ügyes előre a jókat válogatni össze a szelvényre :D

#4497 november 08, 2022, 19:16:28, Admin
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2022, 16:32:29footysquad.net-et ismeri valaki? Nekem a facebook dobta fel, felnéztem, de nem akarom elhinni, hogy ezek naponta ilyen 70-80-100-as szorzókat találnak el. Már-mér annyira hihetetlen, hogy engem majdnem megvettek. Valami 40 euro 3 hónapra a legkisebb csomag, még akár össze is lehetne dobni, de igazából tényleg hihetetlen, hogy pl. az utolsó 3 napban 41, 76 és 109-es szorzójú szelójuk volt.Vagy lehet volt, de akkor mennyit ajánlanak ki, vagy fogalmam sincs. Tudom, hogy átbaszás, mégis izgat, hogy őszinte legyek  :)
Azt nem úgy kell.... Biztos ismered a typersi_com/-ot,
Kiválasztol két-három menő usert,akik csak 2.0 oddson vannak, azokat kell döntetlere venni  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2022, 16:32:29footysquad.net-et ismeri valaki? Nekem a facebook dobta fel, felnéztem, de nem akarom elhinni, hogy ezek naponta ilyen 70-80-100-as szorzókat találnak el. Már-mér annyira hihetetlen, hogy engem majdnem megvettek. Valami 40 euro 3 hónapra a legkisebb csomag, még akár össze is lehetne dobni, de igazából tényleg hihetetlen, hogy pl. az utolsó 3 napban 41, 76 és 109-es szorzójú szelójuk volt.Vagy lehet volt, de akkor mennyit ajánlanak ki, vagy fogalmam sincs. Tudom, hogy átbaszás, mégis izgat, hogy őszinte legyek  :)

Aki ilyen kombikat tud "stabilan" , annak nincs szüksége előfizetőkre.  ;)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum november 08, 2022, 17:14:48Én találkoztam hasonlóval. Adnak 10 tippet 1.8as odds felett, aztán ha megvan az eredmény ebből kiposztolják a nyerteseket, mintha egy szelvényen lett volna és nézd mekkora odds! Tehát nem szelvény adnak, hanem tippeket és te legyél ügyes előre a jókat válogatni össze a szelvényre :D

Köszönöm! Így azért már nem olyan csábító, viszont az előző pár nap kiposztolt szelói annyira nem tűnek rossznak. Bár nem számoltam utána, de akár egységnyi téttel játsszva singleben lehet hoz némi pluszt, de vagy 10 nap van kinn, az meg nem minta számomra.